با این ابزار جدید Google غذای رایگان در منطقه خود پیدا کنید


تصویر این مقاله با عنوان

عکس صفحه: امیلی لانگ

مدتهاست که ناامنی غذایی نگران کننده بسیاری از آمریکایی ها بوده است – مشکلی که با همه گیر شدن بیماری باعث تشدید آن شد و باعث شد تقریبا از هر 4 خانوار 1 نفر برای تأمین این نیاز اساسی تلاش کند. منابعی برای کسانی که نیاز به پشتیبانی بیشتری دارند وجود دارد و اکنون یک نقشه گوگل برای کمک به مردم در یافتن آنها وجود دارد.

اگر شما یا کسی که می دانید برای گذاشتن غذا روی میز به کمک نیاز دارید ، می توانید از غذای جدید Google استفاده کنید یک ابزار نگهداری غذا پیدا کنید به دنبال بانک های مواد غذایی ، کمد غذا و برنامه های ناهار مدرسه در محله خود باشید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آدرس خود را وارد کرده و “یافتن پشتیبانی” را کلیک کنید تا مکان نقشه پر شود. پرچم های آبی را لمس کنید تا اطلاعات مربوط به بانک غذا یا برنامه مدرسه ، از جمله آدرس ، اطلاعات تماس و روزها و ساعت های کاری نمایش داده شود.

توجه داشته باشید که ابزار Google به سادگی اطلاعات بیش از 90،000 برنامه را با اطلاعات ارائه شده توسط Foodfinder ، No Kid Hungry و USDA جمع آوری می کند. این بدان معناست که برخی از اطلاعات موجود در کارت ممکن است ناقص یا منسوخ شده باشند. حتی اگر زمان مشخص شده باشد ، برای تأیید باید از قبل تماس بگیرید.

علاوه بر نقشه ، پشتیبانی پشتیبانی غذایی را به منابع دیگر – از جمله خطوط تلفنی و برنامه های سودمند – برای سالمندان آمریکایی ، خانواده ها ، ارتش و سایر افراد تحت تأثیر ناامنی غذایی پیوند دهید.

نوع دیگری از منابع غذایی محلی یخچال یا فریزر جامعه است. اینها یخچال های شهری با محله های همسایه هستند که توسط سازمان دهندگان داوطلب نگهداری می شوند. برخلاف بانکها و انبارهای غذایی که غالباً بسیاری از محصولات فاسدشدنی را به مقدار زیاد ذخیره می کنند ، زباله ها با مواد باقی مانده اهدایی و مواد فاسدشدنی (مانند محصولات) پر می شوند که در غیر این صورت به هدر می روند.

افرادی که دچار عدم امنیت غذایی هستند می توانند به صورت رایگان در جامعه به این یخچال ها دسترسی پیدا کنند. وجود دارد تعداد انگشت شماری از نقشه ها و منابع که یخچالها را در جامعه ردیابی می کنند و اگر بودجه ای برای اهدای یا راه اندازی یخچال دارید ، ما یک راهنما برای آن داریم.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes