با این کرم های مرموز چه کار کنم؟


تصویر مقاله ای با عنوان با این کرم های مرموز چه کنیم؟

عکس: لوکا یانوچی (شاتر استوک)

همه توصیه ها نیازی به حرفه ای بودن ندارند. بعضی اوقات مشکلات شما سزاوار صداقت از جانب شخص مجهز به چیزی غیر از کامپیوتر و وجدان است. خوشبختانه برای شما ، من این شخص هستم. به عشق سخت خوش آمدید.

امروز ما در حال بحث درباره یک معضل خاص هستیم اکثر مردم (احتمالاً) هرگز بلند نشو: با خاکستر کسی چه کنیم؟یا چیزی دیگرکه به طرز مرموزی در اختیار شما قرار گرفته اند. چگونه ادای احترام می کنید؟ باید؟

توجه: من یک ستون نویس هستم ، نه یک درمانگر یا یک متخصص پزشکی معتبر. توصیه من باید گرفته شود با داشتن این نکته در ذهن. اگر با چیزی که می گویم مشکلی دارید در اینجا شکایت کنید در حال حاضر دربه نامه امروز

سام عزیز ،

من یک معضل اخلاقی دارم و شاید بتوانید در حل آن کمک کنید.

من و شوهرم اخیراً نقل مکان کردیم. هنگام باز کردن بسته بندی و مرتب کردن وسایل خانه ، یک کیسه پلاستیکی پر از کرم پیدا کردم. مشکل این است که من نمی دانم آنها چه کسانی هستند. بسیاری از وسایل ذخیره می شدند زیرا در خانه قدیمی خود جایی برای آنها نداشتیم. این حرکت تعدادی از چیزهایی را که فراموش کرده بودیم از جمله این خاکستر را جدا کرد. در خاکستر هیچ نشانگر یا نشانگر شناسایی وجود ندارد ، بنابراین ما نمی توانیم آنها را شناسایی کنیم ، اما سه گزینه وجود دارد:

ما سالها پیش یک سگ مورد علاقه سوزانده شدیم و من و فرزندانم خاکستر را روی تپه ای که برای پیاده روی خانوادگی به آنجا رفته بودیم پراکنده کردیم ، اما شاید همه آنها پراکنده نشده باشند. من از قول پس انداز اندکی برای متفرق کردن شوهر سابقم خاطره ای ندارم. اما به یاد دارم که من هیچ بخشی از بنای یادبود سگ را نمی خواستم ، بنابراین منطقی بود که از آن باقی نمانند.

دوست عزیز من همچنین از شوهرش برای نگهداری خاکستر بازی می کرد در حالی که وضعیت زندگی او پس از آتش سوزی ناپایدار بود و او با من زندگی می کرد تا آنها نیز او باشند. فکر کردم که بعضی وقت ها آنها را به او بازگردانده ام ، اما به یاد دارم که دو کیسه خاکستر داشت که او قصد داشت آنها را در مکان های مختلف پراکنده کند. من خجالت می کشم که به او بگویم ، اما او کاملاً خونسرد است و احتمالاً این موضوع را طنزآمیز می داند و از فرصت یادآوری دوباره شوهرش استقبال می کند.

سرانجام ، شوهر من فکر می کند که آنها می توانند MIL های سابق وی باشند. همسر سابق او آنها را با خود به خانه آورد اما حدود 20 سال بود که با آنها صحبت نکرده بودند.

بنابراین از نظر اخلاقی / اخلاقی چه کاری باید انجام دهید؟ آیا باید برای آزمایش حیوانات یا انسانها به زحمت آنها را آزمایش کنم (آیا این امکان وجود دارد؟) با توجه به اینکه ما ظاهراً 60٪ DNA خود را با موز تقسیم می کنیم ، من نمی خواهم با یک تمرین کاملاً بی نتیجه (ببخشید) کنار بیایم. یا آیا ما این کشف را برای خود نگه داشته و فقط آن را در عمارت جنگلی خود پراکنده کرده و لحظه ای آرام را به فکر طبیعت گذرا از زندگی انسان و حیوان و هر یک از سه موجودی که می تواند بگذرانیم؟

احتمالاً می توانید بگویید که ما تمایل نداریم در آشپزخانه خود خاکستر ناشناخته داشته باشیم ، اما می خواهیم بعد از یافتن آنها با آنها کاری کنیم. اما چی؟!

امضاء شده،

خاکستر به خاکستر

خاکستر عزیز به خاکستر ،

وای ، چه وضعیت ناخوشایندی دارید ، اوه ، آشپزی می کنید. معمولا افرادی که خاکستر دارند من می دانم آنها از کجا آمده اند از جانب. با این حال ، شما در موقعیت غیرقابل پیشپذیری از داشتن هستید رمز و راز خاکستر: تمام آنچه که از آن باقی مانده است کسی (یا چیزی شبیه به آن) یک زمان کوتاه بر زمین – اما چه کسی؟ تیکلاه سنگین. مااینها واقعاً من میتوانم آنها پس از رفتن ما را تعقیب می كنندیا حداقل ما را نگران کند عجیب معضلات اخلاقی.

این وضعیت به نوعی سرگرم کننده است که بازیگران مونتای پایتون را یادآوری می کند کاغذ کوبیدن که در آن قرار بود خاکستر صحبت کننده آنها گراهام چاپمن در مقابل تماشاگران زنده باشد (با این حال) این دقیقاً تو هستی انجام ندهید من میخواهم درست کنم). به نوعی آنچه به آن برخورد کرده اید به نوعی زیباست: تو نگه دار در اختیار شما نمادی از زندگی به پایان رسید-زندگی این دارد گذشت در یک پادشاهی واقعاً برای انسانها ناشناخته است. و از آنچه جمع می کنم ، چه انسان و چه حیوان ، تمام زندگی هایی که به طور بالقوه می توانند متعلق به این انبوه خاکستر باشند واقعاً برای شما و شوهرتان معنایی داشتند.

ناخن خود را به سر می کوبید وقتی ذکر “طبیعت گذرا از زندگی انسان و حیوان ، و yشما جنجالی هستید خوش شانس، به این معنی که شما یک کپسول داریدپر از رمز و راز جهانی زندگی است. صرف نظر از چه کسی / چه چیزی در داخل این دادگاه است ، هر دو را نشان می دهد ناپایداری بر زندگی و غیرقابل دانستن معمای مرگ ، خود شما مقبره سرباز گمنام (در قوری).

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که آیا اصلاً باید کاری انجام دهید؟ nای یکی مرگ بیشتر است یا کمتر از هر چیز دیگری مهم است ، حتی اگر متوفی ناشناس باشد. تیتوانایی برگزاری نمایش فیزیکی یکی از زندگی هایی که بدون شک به آنها اشاره کردید تحریک می کند خاطرات این موجودات. شاید این خاطرات دردناک یا شاید نوستالژیک باشد ، یا بخندید کبا توجه به در دادگاه باقی می ماند سپس در جایی در خانه شما ، می تواند حضور مداوم برای شکنندگی زندگی و اهمیت لذت بردن از تجربه ما با دیگران قبل (و بعد) باشد. دبلیوو همه چیز ما به اندازه زمان خود داریم خاکستر در یک کوزه (استعاره یا به معنای واقعی کلمه).

از لحاظ تئوری می توانید پرداخت کنید آ آزمایش DNAاما نتایج ممکن است مشخص نباشداز آنجا که دنباله خاکستر به هیچ وجه شبیه نیست آسان برای پیاده سازی آزمایش DNA روی جسد نبش قبر شده ، ذکر یک فرد زنده نیست. (اوهنظر خطی در مورد آزمایش DNA برای بقایای سوزانده شده است جدا از هم انجام دهید دریابید که آیا واقعاً می خواهید آن مسیر را طی کنید) گزینه دیگر ممکن است این باشد که از دوست خود بپرسید یا همسر سابق شوهرتان اگر آنها خاطرات خاص تری از این خاکستر داشته باشید، اما همچنین می تواند بی نتیجه باشد.

پراکنده کردن آنها همیشه جایی زیباست گزینه خوبی است ، اگرچه در این حالت می تواند بیشتر به عنوان یک عمل خانگی عمل می کنند تا اینکه ادای احترام به موجودی ناشناس زندگی و میراث. در هر صورت ، خوب فکر کنید و هر کاری می خواهید انجام دهید دادن شما آرام


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes