[ad_1]

مردی که با قهوه اش روی پیشخوان آشپزخانه خوابیده است

عکس: آفریقای جدید (شاتر استوک)

روال کامل صبح به شما کمک می کند تا روز خود را شروع کنید شما برای مقابله با هر آنچه در پیش رو دارید احساس کامل ، توانایی و آمادگی می کنید. این یک احساس فوق العاده است ، اما ممکن است شما انرژی لازم برای انجام یک کار عادی پیچیده را هر روز نداشته باشید. یک روال صبحگاهی سرد و مینیمال همچنین مزایای خود را دارد. به جای تلاش برای رسیدن به تعادل کامل ، ممکن است به بیش از یک روال نیاز داشته باشید.

پیشنهادات Redditor u / marlene-leonora راه حل این مشکل وجود سه روش است، و من فکر می کنم این ابتکاری است. یک روال برای وقتی که انرژی کمی دارید ، یکی برای وقتی که از رفتن پرهیز می کنید ، و دیگری برای وقتی که احساس می کنید جایی در آن هستیدبین. اگر فقط انرژی لازم برای رسیدن به حداقل را دارید ، باز هم این کار را انجام می دهید چیزی، و نخواهد شد احساس شکست می کنم. شما فقط انتخاب کرد روال منطبق با انرژی روزانه شما.

مانند یک جغد شب طبیعی ، اولین فکر من از خودم بود روال صبح: منf دیر می خوابم یا بیدار می شوم ، حداقل این است که مسواک بزنم ، لباس بپوشم ، یک نان تست درست کنم و مدتی را صرف مزخرفات شبکه های اجتماعی کنم. وقت بیشتری داشته باشم ، به پیاده روی می روم و به پادکست گوش می دهم. و ایده آل من این است که به دنبال آن بروم اجرا کن قبل از صبحانه ، سپس با مدت زمان کافی به خانه برگردید تا مدتی در ایوان استراحت کنید قبل از اینکه مجبور به کار شوم.

با این حال ، این برای همه روش ها مفید است. در یافتن وقت یا انرژی برای آموزش مشکل دارید؟ برنامه آموزشی خود را به موارد اساسی و موارد اضافی تقسیم کنید. فقط در آن روزهای کوتاه شده کارهای مهم را انجام دهید آیا هر روز صبح در محل کار باید یک میلیون کار انجام دهید؟ یک چک لیست از ایجاد کنید چیزهایی که روز کاری شما را به خوبی شروع می کنند ، حتی زمانی که وقت بقیه را ندارید.

قبل از خواب هم: وقتی خسته شدید ، یک برنامه عصرانه مینیمالیستی را اجرا کنید که شما را از پا در می آورد و خواهد شد انجام دادن بعدی بهتر است صبح حداقل به یک روش (به عنوان مثال ، شستن چندین ظرف به طوری که سینک ظرفشویی پر نشود و تمام ظروف مورد نیاز صبحانه را داشته باشید) وقتی موفق شدید بیش از حداقل کار را انجام دهید ، a را رها کنید یک نسخه بلند پروازانه تر از برنامه روزمره شماست که اجازه می دهد وقت آن است که غسل ​​کنید و کتاب بخوانید – یا هر شب عالی برای تو است.

روال ها شتاب ایجاد می کنند ، بنابراین پس از انجام کارهای روزمره کم مصرف خود برای چند روز ، احتمالاً کمی علاقه مند به برنامه ریزی پیش رو برای اختصاص وقت برای نسخه میانی هستید و حتی شاید منتظر آن باشید. تو میتوانی هر کاری انجام دهی.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir