با توجه به Reddit ، چطور می توان پاسخ س mostالات اخیر خود را پیدا کرد


تصویری برای مقاله ای با عنوان

عکس: استودیوی روز پیروزی (شاتر استوک)

گوگل نزدیکترین چیزی است که جامعه به آن نیاز دارد مریم گلی ، اما همه در ترکیب کوههای اطلاعاتی مهارت ندارند که موتور جستجوی اجتناب ناپذیر در جهان ممکن است از کار بیفتد. و همه نمی خواهند پژوهش چیزی یا، شستن پیدا کردم آ منبعی که نیازهای شما را برآورده کند و آن به شما پاسخ می دهد می توانید بفهمید.

اگر س yourال شما پیچیده است و نمی توانید چیزی در آن پیدا کنید tl؛ قالب dr قلب شما آرزو دارد ، به این زیرمجموعه خاص برای مفهوم مایل بالا که در ارتفاعات غیرحرفه ای تقطیر شده است مراجعه کنید Reddit است r / توضیح دهید likeimfive به دنبال انجام کاری است که نام او نشان می دهد: Eمواردی مانند مهد کودک را توضیح دهید. و گاهی اوقات گوگل یا ویکی پدیا این کار را برای شما خیلی خوب انجام نمی دهد (هر چند انگلیسی ساده ویکیپدیا اغلب کار بزرگی انجام می دهد)، به همین دلیل خوب است که به دنبال لمس انسان باشید به تجربه غیرشخصی یافتن پاسخ ، کمی رنگ دلپذیر بدهد برخط.

Reddit’s ELI5 چیست؟

این یک تغییر فرعی است که به جای اینکه مستقیماً به شما بدهد ، همه چیز را توضیح می دهد ، بله-یا-بدون پاسخ پسندیدن صفحه سیاست تغییر مجدد پیشنهاد می کند ، “هر چیزی که پاسخ ساده ، واضح و واقعی داشته باشد ، مناسب نیست.” بنابراین شما نمی پرسید که دو رنگ برای ایجاد بنفش چه رنگی ترکیب می شوند ، یا چرا در تورنتو زمستان است در حالی که در نیوزیلند تابستان است.

زیبایی در این است شما می توانید اساساً هر چیزی را که می خواهید بپرسید. این با Ask Reddit متفاوت است زیرا هیچگونه م forلفه ای برای مشاوره ندارد. این استnبررسی مشکلات شخصی شما بلکه مکانی است که می توانید در مورد تاریخ ، علم ، ورزش یا اساساً چیز دیگری که به ذهن شما خطور می کند و بدون پاسخ می نشیند ، یاد بگیرید. چندتایی این جاست نمونه هایی از خلاصه این که برای شما:

در جریان “مشکلات” در ایرلند چه اتفاقی افتاد؟

این سوال از طرف جبران کننده Ieatalot2004؛ که خاطرنشان کرد پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه قصد دارند مدتی در ایرلند زندگی کنند. پاسخهای زیادی از آن زمان تاکنون حمله کرده است ، از جمله فویوک، که به تفصیل تبعیض قانونی علیه کاتولیک های روم در ایرلند شمالی را بیان می کند ، بیان شده توسط یک اتحادیه صنفی پروتستان وفادار به تاج انگلیس.

چرا کامیون های سیمانی می چرخند؟

این یکی از طریق برجسته شد زغال اخته 2، و گرچه به توضیحات زیادی نیاز ندارد ، اما سوالی است که احتمالاً بسیاری هرگز نپرسیده اند زیرا کامیون های سیمانی و سیلندرهای چرخان آنها بسیار رایج است و نمی توان از آنها چشم پوشی کرد.

یکی از جوابهای خوب زیاد Seraph062که نوشت:

زمان سخت شدن و سخت شدن بتن به میزان مرطوب و گرم بودن بتن بستگی دارد. حفظ اختلاط مداوم بتن به اطمینان از یکنواخت بودن این دو مورد در طول مخلوط کمک می کند. گفته شد ، مخلوط کردن در تنظیم اختلال ایجاد نمی کند ، بلکه آن را قابل پیش بینی می کند بنابراین کامیون بتونی می تواند مطمئن باشد که بار را قبل از ایجاد مشکل تحویل می دهد.

چگونه پلاستیکی آیا بطری ها یک مهر و موم کامل بدون حلقه O ایجاد می کنند؟

چه زمانی نیاز به حلقه O است؟ یک رمز و راز مشترک دیگر که توسط جداول Reddit تجزیه شده است ، به عنوان این موضوع 109 نظر جمع آوری شده است.

این جواب بسیار خوبی داده شد بین سر و صدا:

پلاستیک ها مواد سخت هستند ، اما در مقایسه با مواد دیگر مانند فلزات کاملاً نرم هستند. برای ایجاد یک مهر و موم محکم که می خواهید هر قسمت از فضا را پر کنید ، چیزی که در این فضاها خرد شود خوب است – به عنوان مثال ، حلقه های O نرم تر در اطراف شیر آب فلزی. وقتی چیزی دارید که از قبل کمی خرد کننده (پلاستیک) است و با کمی نرم دیگر (یک چیز پلاستیکی دیگر) استفاده می شود ، دیگر نیازی به حلقه O ندارید.

همانطور که می بینید ، زمانی که صحبت از وسعت س questionsالاتی می شود که می توانید احساس راحتی کنید ، یک فصل باز است ،و بیش از حد احتمال دارد شما توضیحی خواهید یافت که دقیقاً همان چیزی را که نیاز دارید به شما ارائه می دهد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes