با توجه به Reddit ، چگونه می توان به تنهایی سفر کرد


به نقل از Reddit ، تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: جادوی ناتالی (شاتر استوک)

برای کسانی که مستعد سرگردانی هستند ، از دست دادن فرصت سفر آزادانه یکی از سخت ترین قسمت های تجربه همه گیری است. اما حتی در پس زمینه توقف و بسته شدن مرزها ، جهشی وجود داشت سفر مستقلهمانطور که شرکتهای مسافرتی شروع به خدمت به افرادی کردند که اجتماعی بودندسبک زندگی از راه دور جذاب (و انعطاف پذیری لازم را برای استفاده از معاملات داشت).

حتی وقتی دنیا و مردم دوباره باز می شوند رزرو پروازها و برنامه ریزی سفرها را دوباره شروع کنید، سفر مستقل هنوز مزایای زیادی را ارائه می دهد به کسانی که از ایده رفتن به تنهایی منصرف نشده اند. اگر به نظر شما می رسد ، توصیه های زیر را برای مسافران انفرادی در نظر بگیرید که برگرفته از خرد گلوبروب های باتجربه Reddit است.

از مسیر پیاده روی خارج شوید

سفر به تنهایی دارای مزایای خود است ، از جمله انعطاف پذیری بیشتر و سهولت تحرک ، که شما را برای کشف مکان ها و جاذبه های کمتر شناخته شده باز می کند. هنگام سفر به اسپانیا به تنهایی ، Taman182 به شما پیشنهاد می دهد “کمی مکانهای معمول و تجربیات را اولویت بندی کنید ، زیرا شما همیشه می توانید به مادرید یا بارسلونا برگردید.”

این امر به ویژه در هنگام سفر در اروپا ، جایی که رسیدن به کشورهای نزدیک بسیار آسان است ، بسیار صدق می کند. آنها توصیه می کنند: “از نزدیکترین فرودگاه ها مراقب بلیط ارزان هواپیما باشید ، زیرا کرایه ها … می توانند بسیار ارزان باشند و در بسیاری از مکان های تصادفی قرار دارید.” “من با یک پرواز برگشت 10 یورویی به ویلنیوس برای یک پرواز تمام کردم.”

رزرو کنید فعالیت های خوب از پیش

هنگام مسافرت تنها ، ممکن است به نظر برسد که انجام و انجام آنچه دوست دارید آسان خواهد بود زیرا فقط باید نگران خود باشید ، اما Redditors باتجربه گزارش می دهند که این مسئله ممکن است پیچیده باشد زیرا شما باید فعالیت های مورد نظر خود را پیدا کنید (یا احساس امنیت کنید) با انجام خودتان ، از غذا خوردن تا ماجراجویی.

“صادقانه بگویم ، من فکر می کنم سخت ترین قسمت در برخورد با پارک های ملی ناخن زدن همه رزروهای شما است.” 89 او می گوید “برخی از مهاجمان سنگین تر ، ماه ها قبل اقدام به رزرو می کنند ، بنابراین رسیدن به مکانی که در آن احساس امنیت و راحتی می کنید ، می تواند دشوار باشد.”

در طول سفر خودم به جزایر ویرجین ایالات متحده ، متوجه شدم که صرف شام نیاز به رزرو تقریباً در هر رستوران دارد. من از قبل خوب برنامه ریزی نکرده بودم و در نهایت مقدار زیادی پیتزا خوردم. به خصوص در دوران رونق سفر ، مهم است که تحقیقات مورد نیاز خود را پیش از موعد انجام دهید.

اجاره اتومبیل را به جای استفاده از آن در نظر بگیرید سوار شدن

بعضی اوقات استفاده از تاکسی یا حمل و نقل عمومی هنگام مسافرت می تواند گزینه آسان تری نسبت به رانندگی در مکانی ناآشنا باشد. مردم محلی جاده ها را بهتر می شناسند ، پس چرا به آنها اعتماد ندارید تا شما را به مکان مورد نیاز خود برسانند؟ متأسفانه ، در بعضی از نقاط کابین ها سردردهای خاص خود را دارند. به عنوان مثال در پورتوریکو ، یک کاربر Reddit QACman21 “من قطعا آن را توصیه می کنم[s] اتومبیل کرایه کنید زیرا Ubers در هرجای خارج از محدوده مترو بسیار غیر قابل اعتماد است. می توانید از سان خوان به Ceiba حمل و نقل کنید ، اما ممکن است برای انجام عکس این مسئله کمی بیشتر مشکل داشته باشید. ”

بعضی اوقات لازم است که از یک شرکت تاکسی معتبر یا حتی یک راننده تاکسی خاص در محل اطلاعات داشته باشید و ممکن است سفر با راننده به هیچ وجه یک گزینه نباشد – تمام فاکتورهای ایمنی را که باید هنگام مسافرت بدون استفاده از زور در اعداد در نظر بگیرید. عیب اجاره ماشین قیمتی است که باید متحمل شوید. اجاره اتومبیل می تواند از 30 دلار در روز تا 100 دلار در روز باشد ، بستگی به مکان دارد و زمان ، بنابراین یک بار دیگر بهتر است که از قبل رزرو کنید.

آماده باش خود متکی است موارد اضطراری

وقتی به تنهایی سفر می کنید ، مخصوصاً در سطح بین المللی ، هر اتفاقی می تواند بیفتد – از گم شدن گذرنامه تا سرقت پول نقد. بیش از حد معمول ، شما باید قبل از ترک برنامه عملیاتی تهیه کنید. کپی گذرنامه و اطلاعات سفر را با دوستان خود در خانه بگذارید. به محل کنسولگری ها و سفارتخانه ها در کشورهایی که به آنها می روید توجه کنید ، سپس یک برنامه اقدام احتمالی برای رسیدن به آنها در مواقع اضطراری تنظیم کنید.

اگر وسایلتان تکان می خورد ، Taido_Inukai می گوید: “هرچه زودتر به سفارت بروید. از آنجا به خانواده کمک کنید. اگر در دهکده ای دور از یک شهر بزرگ هستید ، گزارش پلیس را تشکیل دهید و از آنها بخواهید تا به شما برای رسیدن به نزدیکترین سفارت کمک کنند. ”

تندر 45 این توصیه را تکرار می کند ، و یادآوری می کند که “سفارت ممکن است کپی گزارش را برای جایگزینی گذرنامه شما درخواست کند”. اگرچه ممکن است فکر کنید که محکوم به فنا شده اید ، فرصت هایی دارید و کنسولگری یا سفارت کشور شما می توانند به شما در تأیید هویت و کمک به شما برای گرفتن گذرنامه جایگزین کمک کنند. به طور کلی ، سعی کنید گذرنامه ها را مستقیماً برای شخص خود داشته باشید ، نه در کیف و کیف.

محدودیت های سفر را تغییر دهید

با آغاز سفر در سراسر جهان ، هنوز مقررات و محدودیت هایی وجود دارد که باید بدانید. به عنوان مثال در پورتوریکو ، مانند sassylildame اشاره می کند ، “یک ساعت عصر وجود دارد ، بنابراین زندگی شب متوقف می شود [10 p.m.]. “این محدودیت ها از زمان سفر sassylildame تغییر کرده استاهمیت بررسی قبل از برنامه ریزی را نشان می دهد – شما نمی خواهید برای یک شب در شهر آماده باشید فقط برای اینکه بفهمید همه چیز بسته است.

بعضی جاها نیاز دارد آزمایش COVID-19 قبل از ورود به سیستم ، در حالی که دیگران محدودیت کمتری را در این مورد اعمال می کنند افراد واکسینه شده. همین الان، آمریکای مرکزی و کارائیب محدودیت های خود را برای COVID-19 و قوانین سفر برای شهروندان ایالات متحده کاهش داده است. به هر کجا که بروید ، حتماً با محدودیت های سفر همراه باشید ، زیرا ما هنوز کاملاً از جنگل خارج نشده ایم.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes