با توجه به Reddit ، چگونه می توان شش رقم را به دست آورد


به گزارش Reddit ، تصویر مقاله ای با عنوان چگونه شش رقم را به دست آوریم

عکس: گوبین یوری (Shutterstock)

وقتی به نظر می رسد همه بیشتر از شما درآمد کسب می کنند ، س theال اجتناب ناپذیر این است: “خوب ، این همه مردم دقیقاً چه می کنند؟” انجام دادن؟ خوشبختانه Reddit پاسخ این سوال را دارد. مبحث اخیر آنها در مورد آنچه مردم برای کسب شش رقم انجام می دهند بحث کردند ، و اگرچه برخی از مشاغل واضح هستند – پزشک ، وکیل – حرفه های تخصصی وجود دارند که به طرز شگفت انگیزی خوب پرداخت می شوند. در اینجا نگاهی به برخی از آنها می اندازیم.

مشاغل آشکار که شش رقم کسب می کنند

 • وکیل: متوسط ​​حقوق بیش از 100،000 دلار است ، اگرچه بستگی به سطح تخصص شما دارد. سازش با وکالت سالها تحصیل و آموزش است ، با میزان سوختگی بالا. همانطور که مفسران Reddit می گویند ، “به دانشکده حقوق نروید” و “روش های بهتری برای ساختن شش عدد وجود دارد.”
 • دکتر: واضح دیگر ، اما آنها می توانند انجام دهند بالای 200 هزار دلار با تجربه کافی همانند حرفه وکالت ، آموزش و آموزش زیادی در اینجا وجود دارد. با توجه به پیش پرداخت بدهی های وام دانشجویی ، بسیاری از پزشکان تا سی سالگی از نظر مالی پیشرفت نمی کنند. اما این حرفه از امنیت شغلی نسبتاً خوبی نیز برخوردار است.
 • کنترل هوا: طبق اعلام FAA ، متوسط ​​حقوق سالانه 127،805 دلار است به محض تایید شدن صدور گواهینامه نیاز به چندین ماه آموزش در آکادمی FAA و همچنین دو تا چهار سال آموزش حین کار دارد. یکی از مفسران می گوید: “من 12 سال است که این کار را انجام می دهم ، بهترین کار تاریخ است.”
 • حسابدار مجاز CPA: در حالی که حسابداران حرفه ای حرفه ای خود را با حقوق سالانه نزدیک به 70،000 دلار شروع می کنند ، چند سال تجربه می تواند آن را افزایش دهد. تا شش رقمبه نکته منفی این است که بسته به اینکه مدرک کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد یا دکتری را می خواهید ، نیاز به 2-6 سال تحصیل دارید.
 • مشاور املاک و مستغلات: این حرفه دارای متوسط ​​حقوق نزدیک است 100000 دلار، و حقوق درجه یک از 200،000 دلار فراتر می رود. در این نقش ، شما توسعه های جدید املاک و مستغلات را ایجاد می کنید یا موارد موجود را به روز می کنید ، آنها را تبلیغ کرده و برای فروش قرار می دهید. البته باید بدانید که چه می کنید. همانطور که یکی از مفسران نشان می دهد: “شما باید برای گرفتن مجوز املاک برنامه ریزی کنید. همچنین داشتن مدرک کارشناسی در املاک ، تجارت ، امور مالی یا زمینه های مرتبط مفید است. توانایی برنامه ریزی و سازماندهی پروژه ها ، دانش عمومی در مورد املاک و مستغلات و تفکر کارآفرینانه مهارت های مهمی برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده املاک است.

حرفه های نه چندان واضح که شش رقم کسب می کنند

 • مدیر پروژه مهندسی: مهندس پروژه برنامه های دقیق پروژه را ایجاد می کند ، بودجه را پیشنهاد می کند و نیازهای کارکنان و تجهیزات را مدیریت می کند. همانطور که یکی از مفسران می گوید: “مهندس بودن پول خوبی دارد. هزینه مهندسان شبانی بسیار خوب است. “متوسط ​​حقوق سالانه برای این نقش برابر است 120،738 دلاربه
 • مکانیک آسانسور: بهترین 20 درصد از برندگان این کار را انجام می دهند بالای 100000 دلار و نیازی به تحصیلات عالی نیست با این حال ، شما باید بدهی های خود را بپردازید: an یک جفت مکانیک آسانسور چهار سال طول کشید و در آن مدت نزدیک به 40،000 دلار پرداخت شد.
 • پرستار مسافر: پرستاران مسافرتی به پر کردن شکاف در مناطقی که کمبود پرستار وجود دارد و بنابراین تقاضای زیادی دارند ، کمک می کنند. بسته به دیدگاه شما ، سفر می تواند مثبت یا منفی باشد ، اما دستمزد خوب است – با توجه به متوسط ​​حقوق سالانه 108،070 دلار. واقعا دات کامبه مزایای آن شامل بورسیه های مسکن بدون مالیات ، کمک هزینه معاش بدون مالیات ، بازپرداخت هزینه های سفر و پاداش امضا می شود.
 • کارگر خط: کارگران خطوط برق خطوط هوایی و زیرزمینی را می سازند و تعمیر می کنند و دستمزد خوب است. اکثر آنها نزدیک هستند 82000 دلار در سالاما کارگران باتجربه می توانند شش رقم بسازند. با این حال ، کارآموزی مورد نیاز است و تکمیل آن در اکثر ایالت ها چهار سال طول می کشد. یکی از کارگران می گوید: “اگر با چالشی روبرو هستید (می خواهید در محیطی پرخطر کار کنید) ، این می تواند در بلند مدت یک حرفه عالی باشد.”
 • شغل دولتی: “پرداخت برای چیزهایی مانند مهندسان و سایر مشاغل بهترین نیست ، اما به ویژه برای غیر STEM ها استثنایی است. من افراد زیادی را می شناسم که سالانه بیش از 90 هزار کار را در مشاغلی انجام می دهند که 30 درصد کمتر از دولت هستند. “
 • اسکرام مستر: این نقش مستلزم تجربه در مدیریت پروژه scrum است ، متدولوژی که توسط توسعه دهندگان نرم افزار ترجیح داده می شود و دارای حقوق پایه متوسط ​​است 95،167 دلاربه “من به شدت آن را توصیه می کنم. گواهینامه آسان ، در زمینه نرم افزار مورد نیاز است و نیازی به دانش فنی ندارد. من با این کار از یک جوان 23 ساله شش رقم می گیرم.”


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes