با زنگ ساعت شکسته خود با Android چه کنیم؟


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: تصاویر تجاری میمون ها (Shutterstock)

اکثر ما برای بیدار شدن از خواب به تلفن های هوشمند خود متکی هستیم. مگر باتری شما واقعا بد است ، ما با a ملاقات نمی کنیم تنها در خانه وضعیت خیلی اوقات. اما وقتی زنگ هشدار شما قابل اطمینان نیست و جایی دارید مهم این است که یک مشکل بزرگ داشته باشیم. و تیکلاه iاین امر با برنامه Clock در Android اتفاق می افتد ، زیرا یک اشکال جدید ویژگی زنگ هشدار را که بسیاری از ما هر روز از آن استفاده می کنیم ، مختل می کند.

وجود دارد زیاد پیام هایی برای کاربران اندرویدی ناراضی (اما احتمالاً در خواب) که شکایت می کنند زنگ ساعت آنها خاموش نمی شود. صفحه برنامه فروشگاه Play است مملو از نقدهای تک ستاره، و موضوع Reddit طیف گسترده ای از کاربران Android را نشان می دهد که گیج ، ناامید و به دنبال پاسخ هستند. در حالی که خط Pixel یکی از رایج ترین موارد است ، کاربران دستگاه های دیگر مانند OnePlus و Oppo ، آنها نیز شکایت کردند

کسانی که خطایی در زنگ خطر تجربه کرده اند می گویند که زنگ هشدار آنها شروع به لرزش می کند ، اما بلافاصله متوقف می شود. یکی از Redditor می گوید پس از آزمایش دستگاه خود ، زنگ پنج از شش بار به صدا در می آید. در اصل ، آنها با ساعت زنگ دار خود رولت روسی بازی می کنند. چه کسی می خواهد این شانس را بپذیرد؟

آیا خطایی برای ساعت زنگ دار اندروید برطرف می شود؟

متاسفانه ، خبر بد این است که نه. به نظر می رسد در حال حاضر هیچ راه حلی برای برنامه وجود ندارد. کاربران ادعا می کنند که روشهای عیب یابی معمولی برای برنامه های باگ – مانند پاک کردن حافظه پنهان یا حذف و نصب مجدد برنامه – هیچ تاثیری بر روی خطا ندارند. مناگر برنامه شما تحت تأثیر قرار گیرد ، مشکل را دوباره مشاهده خواهید کرد.

به راحتی می توان تصور کرد که گوگل به طور شبانه روزی برای رفع اشکال مهلک در برنامه ارسال می کند. اگر شما یکبا فعال کردن برنامه های روشن ، پس از انجام این کار ، وصله باید نصب شود در دسترس. برای بررسی دستی بروزرسانی جدید ، به در فروشگاه Play و به دنبال ساعت (یا اینجا ضربه بزنید) روی یکی از Google LLC ضربه بزنید ؛ اگر “Update” را به عنوان یک گزینه می بینید ، لمس آن. هنگامی که این رفع عیب از جمله شماره نسخه نرم افزار در دسترس باشد ، این مقاله را به روز می کنیم تا مطمئن شوید که به روز رسانی صحیح را بارگیری کرده اید.

در عین حال ، برنامه زنگ هشدار شخص ثالث را بارگیری کنید

تا آن زمان ، تنها راه حل واقعی این است که از منبع دیگری برای زنگ هشدار خود استفاده کنید. خوشبختانه Play Store مملو از گزینه ها است. در واقع ، گزینه های زیادی وجود دارد که احتمالاً می توانید یکی را به صورت تصادفی انتخاب کنید ، بارگیری کنید و فردا بیدار شوید صبح بخیر. اما اگر در بازار توصیه هایی دارید ، ما یک زن و شوهر داریم که شاید دوست داشته باشید.

اگر به دنبال چیزی کمی متفاوت هستید ، ممکن است بخواهید چرخه خواب را در نظر بگیرید. این برنامه رایگان در واقع الگوهای خواب شما را دنبال می کند برای تعیین چرخه خواب در یک زمان معین. این اطلاعات برای دارم سعی می کنم برای بیدار کردن شما هنگامی که در درخشان ترین نقطه خود هستید. به طور پیش فرض ، شما یک پنجره 30 دقیقه ای تنظیم کرده اید که خوب است در آن بیدار شوید. اگر مجبور باشید تا 6:30 بیدار شوید ، چرخه خواب شما را در جایی بین 6:00 تا 6:30 بیدار می کند ، زمانی که او فکر می کند راحت ترین راه برای شما است.

اگر شما یک واقعا شاید فکر کنید بیدار شدن از خواب سخت است ساعت زنگ دار برای افراد سنگین خواببه همانطور که از نامش پیداست ، این برنامه برای افرادی طراحی شده است که معمولاً می خوابند یا به طور تصادفی زنگ ساعت خود را خاموش می کنند. این به این دلیل است که به شما امکان می دهد “چالش هایی” را تنظیم کنید که شما را مجبور می کند قبل از خاموش شدن زنگ هشدار را انجام دهید. این می تواند یک کار Captcha ، یک مشکل ریاضی ، یک چالش جزئی باشد ، لیست همچنان ادامه دارد. ممکن است بخواهید با چالش های مختلف آزمایش کنید تا بهترین چالش را بیابید شما را مجبور می کند از خواب بیدار شویدبه

زنگ هشدار یک انتخاب عالی دیگر است البه عنوان آخرین برنامه ، Alarmy دارای “ماموریت هایی” است که می توانید آنها را تنظیم کنید تا صبح بیدار شوند. قبل از اینکه بتوانید آن را خاموش کنید ، عکس بگیرید ، تلفن خود را تکان دهید یا تعداد مشخصی از وظایف ریاضی را انتخاب کنید. و شما می خواهید آن را خاموش کنید زیرا زنگ هشدار دریافت می شود به شدتبه همچنین به عنوان بالاترین رتبه برنامه زنگ ساعت در جهان تبلیغ می شود. اگر او همسال است بررسی برای شما اهمیت دارد ، Alarmy می تواند برنامه شما باشد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes