[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: دختر

در رمان محبوبش – هرچند مشکوک و تا حدی آرام – 1980. طبیعت بی جان با دارکوبتام رابینز سه روش زیر را برای استفاده تجویز می کند عشق بمانید:

1. به عشق بگویید برای تهیه کیک پنیری به غذای جونیور در خیابان فلاتبوش بروکلین می روید و اگر عشق بماند ، ممکن است نیمی از آن وجود داشته باشد. خواهد ماند.

2. به عشق بگویید که خاطره ای از او می خواهید و یک تار موی او را بردارید. موهای خود را با یک سکه با نماد یین / یانگ در سه طرف در یک خنک کننده بسوزانید. رو به جنوب غربی. سریع با موهای سوزان به زبانی قانع کننده عجیب و غریب صحبت کنید. خاکستر را از موهای سوخته بردارید و از آن برای کشیدن سبیل روی صورت خود استفاده کنید. پیدا کردن عشق. به او بگو تازه وارد هستی خواهد ماند.

3. عشق را در نیمه های شب بیدار کنید. به او بگو دنیا آتش گرفته است. به طرف پنجره اتاق خواب بروید و از آن ادرار کنید. بی خیال به رختخواب بروید و به عشق اطمینان دهید که همه چیز خوب خواهد بود. به خواب می رود. عشق صبح خواهد بود. “

برای کسانی از شما که از منطقه سه ایالت نیویورک بسیار دور هستید و / یا تمایلی چندانی به تنظیم مبهم مجموعه ای از “تمرینات” معنوی ندارید یا ، از طریق پنجره ، ادرار می کنید ، می خواهم پیشنهاد چهارمی – امیدوارم عملی تر باشد – پیشنهادی برای مجبور کردن عشق به ماندن: هنگام دوش گرفتن و آماده سازی یک شب یک کوکتل خوشمزه به عشق بیاورید. با یک لبخند بسته ، اما صادقانه ، مانند یک دسته گل به او برسید. به آنها بگویید وقت بگذارند و وقتی آماده شدند ، با تاکسی تماس می گیرید تا هر دوی شما را برای شام ببرید. عشق باقی خواهد ماند.

اگر صبح روز بعد است و عشق در روزهای تعطیل خماری است ، یک تونیک با احتیاط در ناحیه آنها قرار داده می شود در حالی که بوی سیگار دیشب را از روی موهای خود می شوید. تمیز شعر بهتر از هر آهنگ ساخارین در رادیو عشق تصور می کند شما درخشان هستید و می ماند (حداقل برای بقیه آخر هفته).

من یک کوکتل دارم که فکر می کنم برای این تلاش جذاب عالی است. مقدمه تیo Aperol یک نوشیدنی خیره کننده است ، ایده آل برای تحریک اشتها و الهام بخشیدن به قلب. شربت ، نوشیدنی یا چاشنی مورد نیاز ؛ فقط نیت خوب و خدای صادق شما عشق آن را دوست خواهد داشت.

اما مطمئناً شما عشق را بهتر می شناسید ، بنابراین این فقط یک پیشنهاد است. اگر به دلایلی نمی توانید کوکتل درست کنید ، اجازه ندهید این کار با یک قهوه ای مست از شما در برابر عشق فراوان محافظت کند. یک قوطی یخ زده یا فلوت ، با شکوه تا لبه با شامپاین ، می تواند به همان اندازه جادویی و شفابخش باشد (و این دلیل خوبی است که یخچال خود را با یک یا هر دو پر کنید).

مقدمه تیo Aperol (آدری ساندرز ، باشگاه پگو ، 2006)

  • 2 خط تیره فراوان Angostura
  • ¾ پیمانه آب لیمو
  • 2 اونس Aperol
  • 1 اونس جین
  • اختیاری: پیچ نارنجی

همه مواد را در شیکر خود بریزید، هنگامی که آماده تکان خوردن هستید با یخ پر کنید. شیکر خود را ببندید و به شدت تکان دهید – این زمان سکوت نیست – به مدت 15 ثانیه آهسته شمارش کنید. بلافاصله داخل محفظه یخچال صاف کرده و بلافاصله سرو کنید.

یادداشتی برای همکارم Cocktail Lovers: شاید متوجه شده باشید که مشخصات Intro to Aperol ها کمی غیر معمول هستند – به جای اینکه بیشتر به آنها بچسبید قالب استاندارد اسید از ¾ اونس لیمو ، ¾ اصلاح کننده و 2 اونس الکل ، Aperol هم به عنوان اصلاح کننده و هم به عنوان الکل عمل می کند. اصالت این این دستور گواهی بر خالق پیشکسوت و مداوم آن آدری ساندرز ، صاحب باشگاه مورد احترام و بسیار فراموش شده Pegu Club در نیویورک است (که متاسفانه بسته شد 2020).

داستان از این قرار است که صاحب با استعداد و دقیق قبل از تلاش زیاد برای رسیدن به گلدی نهایی خود ، چندین بار ایده را آزمایش کردیک نقطه شیرین را قفل می کند من هرگز از دیدن این موسسه نمادین لذت نبردم و اگر این نوشیدنی نشان دهنده سایر پیشنهادات آن باشد ، بدیهی است که پشیمانی من موجه استبه

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir