برای اجاره خانه ای در دریاچه در تابستان امسال مبلغ 4000 دلار درآمد سفر دریافت کنید


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: الساندرو کانسیان (شاتر استوک)

امروز روز ملی باز است و اگرچه معمولاً نیازی به یادآوری نیستیم که بیرون برویم ، اما پس از بیش از یک سال گیر افتادن در داخل یک بیماری همه گیر جهانی ، آسان است فراموش کنیم که این یک گزینه است. اگر به دنبال روشی سرگرم کننده (و آرامش بخش) برای گذران وقت در فضای باز و کمی استفاده نکردن هستید تعطیلات، شما ممکن است به مسابقه ای علاقه مند باشید که در آن 10 برنده اهدا شود هزینه سفر 4000 دلار برای اجاره خانه در دریاچه آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

چه چیزی در مورد مسابقه بدانید

حتی اگر “خانه ای در دریاچه اجاره کنید” در لیست آرزوهای تابستانی شما قرار دارد، همه از نظر مالی قادر به انجام آن نیستند. اما تولیدکنندگان آبجو Leinenkugel مستقر در ویسکانسین به 10 نفر بورسیه سفر می دهند تا یک تخیل تابستانی میانه غربی را که نمی دانستند دارند داشته باشند و اوقات خود را در خانه ای در کنار دریاچه بگذرانند.

نژاد نامیده می شود “اسناد بارانداز” مربوط به مبادله پخش مستندهای داخلی برای غذاوقت بیشتر بیرون – ترجیحاً جایی با اسکله. ده نفر برای اجاره خانه در دریاچه 4000 دلار هزینه سفر دریافت می كنند ، در حالی كه 500 نفر دیگر 10 دلار کارت ویزا (كه از نظر فنی قرار است برای شش بسته تابستانی شاندی باشد) 10 دلار برنده می شوند.اما هیچ کس نمی داند اگر آن را برای چیز دیگری خرج کنید).

چگونه وارد شوم

برای ورود باید 21 ساله یا مقیم ایالات متحده باشید. سپس این فرم را پر کنیدمتشکل از آدرس ایمیل و “کلمه کلیدی” شماست. کلمه کلیدی شما مربوط به تقریبی کل ساعت فیلمهای آنلاین پخش شده در سال 2020 است:

  • PREMIERE = 0-10 ساعت
  • SEASON2 = 11-20 ساعت
  • ماراتون = 21-40 ساعت
  • FINALE = 41+ ساعت

سپس از شما خواسته می شود سایر اطلاعات تماس را اضافه کنید. شما باید در 23:59:59 CT در 23 ژوئن 2021 وارد شوید. سپس ، در حدود 24 ژوئن 2021 ، 10 برنده به طور تصادفی برای بورس تحصیلی سفر انتخاب می شوند. ایناهاش مجموعه کاملی از قوانین ، شرایط و ضوابط.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes