[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان پرداخت 1000 دلار برای ارسال عکسی از تأثیرگذارترین خلق خانگی

عکس: نوار مخلوط کنید (شاتر استوک)

اکنون که بیرون هستیم ، می توانیم زمان کمتری را برای پروژه های بهسازی منزل صرف کنیم – به خصوص در مقایسه با یک سال و نیم گذشته. ماندن در خانه در تمام اوقات و فرصت های بسیار اندک برای معاشرت به ما فرصت داد تا به مکان های زندگی خود اختصاص دهیم و برخی از کارهایی را که روی سرمان آویزان بود انجام دهیم.

و در حالی که برخی از کارهای خودتان دقیقاً جواب نمی دهند طبق برنامه ریزی های انجام شده ، دیگران در نهایت بیش از انتظارات ما هستند. اگر در دسته دوم قرار می گیرید ، باید موفقیت خود را نشان دهید آفرینش ها اکنون، با تشکر از یک مسابقه عکس، شما می توانید این کار را بکنید آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

مسابقه عکس برای یک شاهکار برای بهبود خانه

Workshopedia اخیراً کار خود را آغاز کرده است اولین مسابقه عکس در نوع خود برای یک شاهکار برای بهبود خانه، به مردم این فرصت را می دهد تا برای کسب 1000 دلار عکس از بهترین پروژه های DIY خانه خود را نشان دهند.

بنابراین یک پروژه انجام خودتان به چه درد می خورد؟ در اینجا نحوه تعریف Workshopedia آمده است:

اگر خودتان این کار را انجام داده اید و این برای یک پروژه خانه یا باغ است ، مهم است. هرچه بگویید می تواند یک قفسه ، دوش در فضای باز ، گلدان باشد! ما از عکسهای بسیار خلاقانه و تلطیف شده از همه چیزهایی که برای خانه خود یا حیاط شخص دیگری ساخته یا ایجاد کرده اید استقبال می کنیم.

نحوه ورود به مسابقه عکس های یک شاهکار برای بهبود خانه

وقت آن است که دوربین تلفن خود را پیمایش کنید و آن را پیدا کنید بهترین عکس های پروژه شما اگر در ابتدا آن را ضبط نکردید ، اکنون می توانید روی مورد جدیدی نیز کلیک کنید.

برای ورود ، باید 18 سال داشته باشید و درخواست کنید که یک شهروند ایالات متحده یا اقامت دائم باشید. حتی اگر یک آلبوم کامل از موفقیت های DIY خود داشته باشید ، برای هر مسابقه یک عکس برای هر نفر محدود است.

هنگامی که آماده ارسال هستید ، این فرم شرکت را پر کنیداز جمله بارگذاری عکس خود تا جمعه ، 16 ژوئیه 2021. برنده در روز جمعه ، 6 آگوست اعلام خواهد شد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir