برای از بین بردن آرایش خود نیازی به پاک کننده آرایش ندارید


تصویر مقاله ای با عنوان برای پاک کردن آرایش خود نیازی به پاک کننده آرایش ندارید

عکس: شماره یک (شاتر استوک)

بدترین قسمت استفاده از آرایش ، پاک کردن آن در پایان روز است. دستمال مرطوب یکبار مصرف و سواب پنبه به اندازه مواد بی مصرف گران است ، اما اکثر مردم آنها را به عنوان یک شر ضروری می دانند. با فرض اینکه پاک کننده شما به تنهایی نمی تواند آرایش را پاک کند ، شما به کاری نیاز دارید که بتواند این کار را انجام دهد. اما نکته اینجاست: مهم نیست که از چه نوع شوینده های صورت استفاده می کنید ، او من میتوانم آرایش را پاک کنید تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را روی صورت خشک بمالید.

پاشیدن آب بر روی صورت قبل از تمیز کردن ممکن است در این مرحله طبیعت دوم باشد ، اما فقط کار برای تمیز کننده را دشوار می کند – به خصوص اگر از آرایش ، ضد آفتاب یا هر دو استفاده می کنید. هیچ یک از آنها در آب حل نمی شود ، بنابراین اسپری اولیه روی سطح پوست شما آویزان می شود و مانعی بین پاک کننده و چیزهایی که می خواهید پاک کنید ایجاد می کند. هنگامی که روی پوست خشک قرار می گیرد ، هیچ مانعی وجود ندارد ، بنابراین مواد فعال کننده سطح می توانند به راحتی پایه ضد آب و ضد آفتاب پایه روی شما را حل کنند. تمام کاری که باید انجام دهید این است که آن را آبکشی کنید.

شما می توانید این کار را به معنای واقعی کلمه با هر پاک کننده ای در هر قالب انجام دهید – مایعات ، ژل ها ، کف ها ، کرم ها و حتی میله ها عالی عمل می کنند. فقط مقدار زیادی مواد شوینده را در دستان خود پمپ یا فشار دهید و حدود 30 ثانیه آن را در صورت خشک ماساژ دهید. (برای صابون صابونی ، ابتدا کف شیر را کف کنید ، سپس کف را روی صورت خود بمالید.) اگر از یک پاک کننده ملایم و ملایم استفاده می کنید ، سعی کنید کمی روی چشمانتان آغشته کنید تا ریمل و خط چشم حل شود –چکه نمی کند در حالی که آب اضافه می کنید در چشمان شماست.

در این مرحله ، آرایش شما باید به خوبی حل شود ، اما برای بیمه اضافی ، انگشتان خود را زیر شیر قرار دهید و از آب اضافی استفاده کنید تا مواد شوینده را کمی امولسیون کنید. اکنون آماده اید که صورت خود را به خوبی بشویید و خشک کنید. در صورت باقی ماندن ریمل ، آنرا با استفاده از یک قطعه مرطوب یا پارچه تمیز کنید.

این فرآیند نرمتر ، ارزان تر و م moreثرتر از هر ماده پاک کننده آرایش دیگری است که من امتحان کرده ام. این به طور قابل اعتماد همه چیز را از حداقل آرایش تا تمام صورت بدون ایجاد یک روز تعجب آور روزاسه حل می کند ، که بیش از چیزی است که می توانم در مورد دستمال مرطوب و آب های مایسل بگویم. اگر در گذشته توسط مواد پاک کننده آرایش سوزانده شده اید – یا فقط به یک روش آسان برای شستن ضد آفتاب ضخیم و روغنی خود احتیاج دارید – هزینه های خود را برای خرید محصولاتی که ممکن است کمکی نکنند ادامه ندهید. مواد شوینده معمولی شما احتمالاً تمام نیاز شماست.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes