برای ایجاد دفترچه خاطرات سفر مشترک از این برنامه رایگان استفاده کنید


تصویر مقاله با عنوان استفاده از این برنامه رایگان برای ایجاد یک دفترچه خاطرات سفر مشترک با حداقل تلاش

عکس: tartanparty (شاتر استوک)

هنگامی که سرانجام در تعطیلات طولانی مدت (و احتمالاً قبلا لغو شده) خود هستید ، ممکن است با یک رمز و راز روبرو شوید. از یک طرف ، شما می خواهید سفر خود را مستند کنید – هم برای خود و هم برای دوستان و خانواده تان تا بتوانید سفرهای خود را ببینید و لذت ببرید.

اما از سوی دیگر، در حالی که نگه داشتن یک دفترچه یادداشت سفر یا وبلاگ قبل از رسیدن به مقصد ایده خوبی به نظر می رسد ، اما در حال حاضر واقعاً آنجا هستید ، هیچ بخشی از شما نمی خواهد برای حذف نام افراد ، مکان ها و نشانه های تاریخی که قبلا داشته اید متوقف شود -چه ملاقات کردم. اکنون یک برنامه جدید وجود دارد که بیشتر این موارد را برای شما انجام می دهد. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

نحوه تهیه دفترچه خاطرات سفر با استفاده از یک برنامه

برنامه کاربردی نامیده می شود هاپتالو از فراداده عکس برای بازیابی اطلاعات مقصد استفاده کرده و از آنها برای تدوین سفرنامه استفاده می کند. علاوه بر عکس ها و حقایق ، می توانید سایر جنبه های سفر خود را از جمله نقشه های مکان هایی که بازدید می کنید و مسیر خود را مستند کنید – که به گفته این شرکت در 10 دقیقه انجام می شود.

تصویر مقاله با عنوان استفاده از این برنامه رایگان برای ایجاد یک دفترچه خاطرات سفر مشترک با حداقل تلاش

تصویر: هاپتال

Hoptale طراحی شده است تا به سه روش مختلف مورد استفاده قرار گیرد:

  1. با حداقل تلاش سفرنامه ایجاد کنید
    این بخشی است که در بالا توضیح داده شده است ، که در آن از فراداده های عکس های شما استفاده می شود و اجزای اصلی مجله سفر (نام شهرها ، مکانهایی که از آنها بازدید کرده اید و غیره) را به شما توضیح می دهد ، به شما اجازه می دهد داده ها و نظرات خود را اضافه کنید.
  2. دفترچه خاطرات و برنامه سفر خود را به اشتراک بگذارید
    شما نه تنها می توانید سفر خود را به صورت عمومی به اشتراک بگذارید (همانطور که با یک وبلاگ سفر سنتی مواجه می شوید) ، بلکه می توانید برای دوستان و خانواده خود پیوندی به دفتر خاطرات خود ارسال کنید تا آنها بتوانند عکس های شما و آنچه را که با آنها انجام داده اید را ببینند.
  3. استفاده از آن به عنوان ابزاری برای برنامه ریزی سفر
    هنگامی که آماده برنامه ریزی سفر بعدی خود هستید ، می توانید نگاهی بیندازید نگاهی بیاندازید برنامه را تغذیه کنید تا سفرهای شگفت انگیزی که دیگران انجام داده اند را پیدا کنید و عکس ها و برنامه های واقعی تولید شده توسط کاربر را بدست آورید.

این برنامه برای بارگیری و استفاده رایگان است و به گفته سخنگوی هاپتال ، “در حال حاضر هیچ برنامه ای برای دریافت هزینه برای استفاده از برنامه کامل نیست.”


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes