برای باقی ماه ماه نیش مرغ رایگان در وندی دریافت کنید


تصویر برای مقاله ای تحت عنوان حداقل می توانید برای باقی ماه ماه نیش مرغ رایگان در وندی دریافت کنید

عکس: خیریل ازهر جونوس (شاتر استوک)

اگر شما فردی هستید که تنقلات تابستانی را تماشا می کنید ، احتمالاً از برخی از پیشنهادات وندی ، از جمله استفاده کرده اید یخبندانهای کوچک رایگان در ماه ژوئن خوب ، اکنون می توانید مورد دیگری را به لیست اضافه کنید ، زیرا زنجیره همبرگر همچنین لقمه های مرغ رایگان را برای بقیه ماه ژوئن به شما ارائه می دهد.

چگونه می توان در ماه ژوئن نیش مرغ رایگان در وندی دریافت کرد

قبل از ادامه ، بدانید که این پیشنهاد فقط برای کاربران جدید معتبر است برنامه پاداش وندی (با عرض پوزش ، وفاداران قدیمی). برای استفاده از معامله ، از ابتدا شروع کنید برنامه موبایل وندی را بارگیری کنید.

پس از باز کردن برنامه ، روی “پاداش” در پایین سمت راست صفحه ضربه بزنید و سپس “بازدید از فروشگاه جوایز” را در وسط صفحه لمس کنید. از آنجا ، روی «پیشنهادات» در بالا سمت چپ ضربه بزنید و پیشنهاد نیش مرغ را انتخاب کنید. وقتی می توانید خرید دیگری انجام دهید ، 10 قطعه رایگان دریافت خواهید کرد.

وقتی غذا نمی پزید برای غذا خوردن ایده آل است ، اما هنوز هم می خواهید مقداری پروتئین به آن اضافه کنید (به خصوص اگر پروتئین های خود را در آرد سوخاری بخورید و در فر سرخ کنید).

پیشنهادات و پیشنهادات دیگر از وندی

در حال حاضر ، میان وعده های رایگان تنها پیشنهاد غذایی وندی نیستند. آخرین جمعه منجمد رایگان این جمعه ، 25 ژوئن است. دیگران در برنامه هستند در وندی معاملات شامل:

  • سیب زمینی سرخ کرده رایگان با خرید موبایل
  • 10٪ تخفیف برای هر سفارش برای دستگاه های تلفن همراه 10 دلار یا بیشتر
  • 50٪ تخفیف برای هر وعده غذایی کودک
  • 2 دلار از هر ترکیب صبحانه
  • یک برگر برتر بخرید و دیگری را با قیمت 1 دلار دریافت کنید
  • 2 دلار از هر حق بیمه ترکیبی
  • تحویل رایگان تا اول جولای بدون حداقل سفارش

اگرچه این معاملات تنها هستند برای ماه ژوئن معتبر است ، نگران نباشید – وندی اجازه نمی دهد ما آویزان شویم و به زودی معاملات جدید و بازی های رایگان خواهیم داشت.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes