برای تهیه قهوه بهترین ترفندهای ما را ببینید


قهوه! همه ما آنقدر او را می شناسیم و به او اهمیت می دهیم که حتی نمی توانستم مجری مناسبی برای نوشتن در مورد او بیابم. در واقع ، هنگام نوشتن این پست ، نوشیدنی صبحانه خوشمزه خود را می نوشم. این تنها راه برای شروع روز است.

از آنجا که این بخش جدایی ناپذیر از روال معمول ما است ، ما بهترین ترفندها را برای تهیه جام مناسب برای جو جمع آوری کرده ایم. و البته همه چیز با لوبیا شروع می شود.

قهوه سبوس دار بخرید و آن را در ظرفی محکم و در جای خشک و خنک و دور از حرارت اجاق گاز نگهداری کنید. برای حداکثر طعم ، از حبوبات خود ظرف دو هفته پس از خرید استفاده کنید.

برای سنگ زنی تیزکن بردارید. بله ، آنها فضای بیشتری را روی میز می گیرند و کمی گرانتر هستند ، اما می توانید تفاوت را احساس کنید. (باور کنید ، من اخیراً از تیغه به برش و برو ، آسیاب قدیمی خود را دور نیندازید ، اما همچنان می توانید از آن به عنوان آسیاب ادویه استفاده کنید.

آب به دنبال آن می آید. از آب فیلتر شده برای بهترین طعم استفاده کنید و اگر بلافاصله در دستگاه قطره ای غذا می پزید ، قبل از ریختن آن در دستگاه ، آب را بین 195 تا 205 درجه فارنهایت گرم کنید.

اگر سرریز بیشتر به سبک شما است ، روی فیلترهای قابل استفاده مجدد سرمایه گذاری کنید. چیزی که من گرفتم از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی فقط پس از چند بار استفاده پرداخت می شود. می توانید با دو برابر شدن میزان رسوب و دم کشیدن مستقیم آن روی یخ ، قهوه سرد معطر بیشتری تهیه کنید. به این ترتیب ، یخ محصول نهایی را آبیاری نمی کند و در نهایت تلخ تر می شود.

در نهایت ، اگر قهوه سرد شده است ، آن را در مایکروویو قرار ندهید (این کار باعث حذف ترکیبات تلخ می شود). در عوض ، قهوه خنک شده را روی یخ بریزید و آن را به یک غذای عصرانه تابستانی تبدیل کنید. برای همه این نکات و موارد دیگر ، فیلم بالا را ببینید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes