برای تهیه پنکیک برای جمعیت ، آنها را در یک تابه بپزید


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: عبور می کند (شاتر استوک)

من پنکیک را دوست دارم ، اما دوست ندارم ساخت پنکیک. حتی در بهترین شرایط ، من تمایل دارم آنها را بیش از حد بپزم یا آنها را بیش از حد بپزم ، که منجر به هدر رفتن زیاد ، ناامیدی و نفرین های سنگین می شود ، که در صورت داشتن کودکان خردسال در اطراف ، ایده آل نیست. برای ایجاد آنها برای مردم تجربه اضافه کنید و این یک دستور العمل برای فاجعه است – من معمولاً به هر قیمتی از این کار اجتناب می کنم.

با این حال ، اخیراً ، من یک راه حل برای تهیه پنکیک برای یک گروه بزرگ پیدا کردم و آن این است: به پنکیک های خود را در یک ظرف بپزید. این یک فرایند مستقیم و محافظت شده از احمق است – روشی که فقط به آماده سازی چند دقیقه ای احتیاج دارد ، که معلوم می شود تنها نوع دستور العمل مناسب برای من است و منجر به یک پنکیک کاملاً پخته و پخته می شود.

برای تهیه پنکیک در تابه ، خمیر پنکیک را طبق معمول درست کنید (بسته به روشی که با آن صحبت می کنید از مخلوط جعبه یا از ابتدا) ، سپس آن را در تابه تهیه کنید ، نه در تابه.

برای قالب نیم ورقه ای استاندارد خود که 18 اینچ در 13 اینچ است ، می خواهید حدود شش تا هفت فنجان خمیر پنکیک را هدف بگیرید. برای یک مخلوط پنکیک استاندارد ، این معمولاً حدود چهار فنجان از مخلوط به علاوه مواد مایع است. (برای خمیر پنکیک استاندارد شما ، که از ابتدا ساخته شده است ، مانند این دستورالعمل آزمایش شده از AllRecipes، این یک دسته دوتایی خواهد بود. شما در آخر برای یک جمعیت آشپزی می کنید.)

سپس خمیر را در قابلمه ای که خوب چرب شده بریزید ، اضافات مورد نظر خود را اضافه کنید ، اعم از زغال اخته ، توت فرنگی ، چیپس شکلات ، بیکن خرد شده یا هر چیز دیگری که فکرش را بکنید ، و سپس آن را به اجاق گاز که از قبل با 425 گرم شده چسب بزنید ° F. تقریباً 15 دقیقه دیگر آماده می شود که بالای پنکیک طلایی روشن باشد و لبه های آن قهوه ای طلایی باشد. (اگر می خواهید بالای پنکیک تا کمی قهوه ای شود، می توانید کمی کره ذوب شده روی آن پهن کنید ، سپس آن را برای یک یا دو دقیقه زیر مرغ گوشتی بچسبانید.)

اکنون آماده اید که پنکیک غول پیکر را به قطعات جداگانه تقسیم کرده و با عناصر ثابت کننده معمول خود ، اعم از شربت ، کره ، میوه ، مربا ، آجیل خرد شده ، خامه زده شده یا سایر موارد ذکر شده ، مکمل آن کنید.

اگر ظرف برای شما خیلی بزرگ است ، می توانید امتحان کنید آنها را در قالبهای مافین بپزید، برای پنکیک های کوچکتر به اندازه پنکیک.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes