برای جلوگیری از تخلیه باتری در iOS 14.6 از این راه حل ها استفاده کنید


به روزرسانی iOS 14.6 موارد جدید بسیار خوبی را ارائه داد مانند باز کردن قفل iPhone با دستورات صوتی و ویژگی های جدید Apple Pay برای گروه های خانواده. به نظر می رسد این عملکرد باتری آیفون شما را خراب می کند.

در روزهای پس از عرضه iOS 14.6 ، انبوه صاحبان آیفون از یکباره باتری بدون مشکل و حتی گرم شدن بیش از حد خبر دادند. این س isال گسترده است ، با توجه به بسیاری از نشریات انجمن پشتیبانی اپل، Reddit، و در شبکه های اجتماعی.

در زمان نوشتن مقاله ، اپل علت را فاش نکرده یا مشخص نکرده که آیا پچ در راه است ، اما در این بین چندین راه حل بالقوه وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

برنامه هایی را که بیش از حد باتری مصرف می کنند حذف کنید

تصویر مقاله ای با عنوان این راهکارها را امتحان کنید تا از تخلیه باتری در iOS 14.6 جلوگیری کنید

عکس صفحه: پشتیبانی اپل

پسندیدن ZDNet گزارش ها ، برخی از کاربران متوجه می شوند که برنامه های Apple Podcast و Apple Music بیش از حد نرمال منابع سیستم را مصرف می کنند و حذف برنامه ها مشکل تخلیه باتری را حل می کند. با این حال ، این یک راه حل جهانی نیست. برنامه ها برای برخی از کاربران به خوبی کار می کنند ، در حالی که دیگران به هیچ وجه آنها را نصب نمی کنند ، که نشان می دهد این مشکل در جای دیگری از سیستم عامل رخ داده است.

می توانید بررسی کنید که آیا Apple Podcasts ، Apple Music یا برنامه دیگری در زیر انرژی اضافی مصرف می کند تنظیمات> باتری این منو تمام برنامه های موجود در دستگاه شما و میزان مصرف باتری آنها را لیست می کند. اگر کسی بیش از حد از آیفون شما آب می گیرد ، او را حذف کنید و ببینید آیا این مسئله مشکلی را حل می کند یا خیر ، اما این برای همه مفید نیست.

تنظیمات روشنایی خودکار را تغییر دهید

تصویر مقاله ای تحت عنوان این راه حل ها را امتحان کنید تا از تخلیه باتری در iOS 14.6 جلوگیری کنید

عکس صفحه: پشتیبانی اپل

سایر کاربران ادعا می كنند كه خاموش كردن تنظیم روشنایی خودكار ، مصرف عادی باتری را بازیابی می كند. البته ، مانند راه حل Podcast ، به نظر نمی رسد که برای همه مفید باشد – در واقع به نظر می رسد از کارآیی کمتری برخوردار باشد – و بسیاری از افراد می گویند که قبلاً روشنایی خودکار را خاموش کرده اند و هنوز هم این مشکل را تجربه می کنند.

هنوز هم ارزش شلیک دارد. تنظیم روشنایی خودکار در واقع شده است تنظیمات> قابلیت دسترسی> نمایشگر و روشنایی.

امیدوارم بیشتر

این راه حل های غیررسمی ممکن است فقط یک تصادف باشد ، اما بهترین آنهاست تا زمانی که اپل – یا یکی از کاربران زیادی که این مشکل را بررسی می کند – آن را خراب کرده و وصله ای را صادر کند. برای این کار ، اگر راهی برای متوقف کردن خطای تخلیه باتری iOS 14.6 پیدا کرده اید ، برای کمک به ارسال نظر.
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes