[ad_1]

تصویرگری مقاله با عنوان این عبارات مثبت والدین را استفاده کنید تا از درگیری با فرزندان خود جلوگیری کنید

عکس: سوراپوپ اودومسری (شاتر استوک)

ما در اوایل این هفته در مورد صحبت کردیم چگونه بیشتر بودن درمان والدینکه زیبا و شگفت انگیز به نظر می رسد ، اما وقتی بعد از یک روز طولانی با بچه های غر زدن احساس دیوانگی می کنید سخت است که آن را بیرون بکشید مثل همه سعی کنید رفتار خود را تغییر دهید ، اگر بتوانیم روال ها یا عادت های جدیدی ایجاد کنیم ، این می تواند به ما کمک کند تا در آن لحظات تجربه شده به خلبان خودکار ادامه دهیم – و مادری از TikTok در یک فیلم کوتاه به ما می آموزد که چگونه این کار را انجام دهیم.

عضو ما فرزندان جامعه فیس بوک مرا معرفی کرد سری فیلم های مثبت والدین Destini Ann، و من یکی پس از دیگری تماشا کردم ، و خرد و انرژی کلی مثبت او را جذب کردم. اما به طور خاص ، من چهار اپیزود را که او برای برجسته کردن عبارات یا مانتراهای ساده انجام داد ، دوست داشتم که می توانیم با فرزندانمان برای تعیین مرزها و دستیابی به آنها ضمن همدلی با احساساتشان ، از آنها استفاده کنیم.

“هر احساسی قابل قبول است. هر رفتاری نیست. “

در این ویدئو، Destini Ann به ما یادآوری می کند که کودکان مجاز به عصبانی شدن هستند. و آنها می توانند عصبانی شوند ما (هنوز عصبانی هستیم آنها) آنها می توانند احساس کنند و همچنین احساس کنند – اما این بدان معنا نیست که آنها می توانند اسباب بازی پرتاب کنند یا از کلمات بی احترامی استفاده کنند. می توانید احساسات آنها را تأیید کنید و به آنها بیاموزید که رفتار آنها نادرست است.

به “نه” من احترام بگذار

سرنوشت آن صحبت می کند این قسمت در مورد اینکه چگونه او قوانین تصادفی زیادی در خانه خود ندارد ، اما سه زمینه وجود دارد که قابل بحث نیستند: مهربانی ، ایمنی و بهداشت. و هنگامی که یکی از فرزندانش یکی از این سه فرزند را رد می کند ، او مدل می کند که چگونه با احساسات آنها همدردی می کند ، در حالی که می گوید این زمانی است که آنها باید “نه” به او احترام بگذارند.

آیا این سازش است؟

در این ویدئو ، او در مورد اینکه چگونه وقتی به چیزی می گوییم بله ، اغلب به چیز دیگری نه می گوییم صحبت می کند. به عنوان مثال اگر آنها می خواهند به زمین بازی بروند ، ممکن است به معنای زمان کمتری برای بازی با هم در خانه قبل از شام باشد. بنابراین وقتی می دانیم که الف آره اکنون منجر به a نه بعداً می توانیم از فرزندان خود بپرسیم که آیا می خواهند با آموزش نحوه مالکیت در بودجه زمان خود ، این موارد را “مبادله” کنند. آره:

آیا شما باز هستید؟

من به خصوص آن را دوست دارم این یکی زیرا این یک تاکتیک است که علاوه بر فرزندانشان در هنگام کار با دوستان و خانواده به خوبی به بسیاری از بزرگسالان خدمت می کند. وقتی فرزندتان از اوقات سختی در مدرسه برای شما می گوید یا از اوضاع و احوال دوست خود جلوگیری می کند ، از او س askال کنید: “آیا باز هستی؟” – یعنی آیا شما نسبت به نظر من ، بازخورد من یا توصیه من باز هستید؟

Destiny Ann می گوید ، این دو کار انجام می دهد. اول ، این باعث می شود که آنها بیشتر پذیرای افکار شما باشند زیرا شما با پرسیدن اینکه آیا اصلاً می خواهند آنها را بشنوند به آنها احترام نشان داده اید. و دوم ، این به آنها فرصتی می دهد تا نه بگویند ، زیرا ممکن است بیشتر زمانی باشد که آنها فقط مجبور شوند با کسی بیرون بروند.

اگر شروع کنیم که عبارات مثبتی مانند اینها را در تعاملات روزمره با فرزندانمان با دقت بگنجانیم ، این می تواند به تشدید درگیری های مکرر کمک کند یا به ما کمک کند تا به طور کلی از آنها دوری کنیم.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir