[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان 1500 دلار درآمد برای 3 شب اردو زدن و ارزیابی کیفیت خواب

عکس: استاس تولستنف (شاتر استوک)

با افزایش جذابیت و سایر تجربیات سطح بالا ، به طور کلی خشن ، مفهوم ما از کمپینگ بسیار تغییر کرده است. اما برخی از افراد واقعاً خوشحال هستند که از همه مشکلات برپایی چادر برای شب (یا چند شب) ، تهیه کیسه خواب و خوابیدن روی زمین رنج می برند. اگر در این گروه قرار می گیرید ، ممکن است علاقه مند به موقعیتی موقت باشید 1500 دلار برای سه شب اقامت در یک اردوگاه پرداخت می کند. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

موقعیت کمپ پرداخت شده

تولید کننده تشک SleepJunkie او می خواهد درباره آنچه در کیفیت خواب افراد در خارج از منزل تأثیر می گذارد بیشتر بیاموزد و به دنبال شخصی – یا خانواده – است تا به آنها بازخورد دهد. به طور خاص ، بزرگسالان در این گروه ملزم به گزارش تجربه خواب خانواده خود هنگام اردو زدن ، شامل:

  • چه مواد خواب / محصولاتی را به همراه آوردند؟
  • این وسایل کمکی برای خوابیدن در فضای باز چگونه به آنها کمک کرد؟
  • چگونه عوامل خارجی – مانند دما ، صداهای حیات وحش ، سطح رطوبت و غیره – خواب آنها را تحت تأثیر قرار می دهد؟

خانواده منتخب کلیه هزینه های سه روز اقامت خود و همچنین 1500 دلار وجه نقد را پرداخت خواهد کرد.

چگونه می توان برای موقعیت کمپ پرداخت شده اقدام کرد

برای درخواست این موقعیت باید 21 سال داشته باشید یا به زبان انگلیسی مسلط باشید. تابعیت یا اقامت هیچ الزامی ندارد.

بعلاوه این برنامه را کامل کنید (کمی به پایین پیمایش کنید) ، همچنین باید شامل یک عکس از فصل و پیوند به یک فیلم ورودی 60 ثانیه ای باشد که توضیح دهد چرا شما و خانواده تان برای کار مناسب هستید. همچنین از شما پیوندهای شبکه های اجتماعی و اطلاعات پیروان خود خواسته خواهد شد.

درخواست ها باید تا 12 آگوست 2021 دریافت شوند. فقط یک ورود خانوادگی مجاز است. حداکثر طی 14 روز کاری از مهلت مقرر ، برنده از طریق ایمیل مطلع می شود.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir