[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان از قانون هزینه 1٪ برای صرفه جویی در هزینه استفاده کنید

عکس: بانوک (شاتر استوک)

به عنوان راهی برای کمک به کاهش هزینه های تکانشی ، بسیاری از مردم “24 ساعته انتظار “ قانون خریدهای بزرگ ، اما یکی موضوع این است که این ممکن است غیرعادی باشد ، زیرا “خریدهای بزرگ” بد تعریف شده اند. قانون 1٪ هزینه در اینجا کمک می کند: بلهشما هنوز منتظر یک روز هستید ، اما فقط خریدهایی که بیش از 1٪ حقوق شما هستند. در اینجا چگونگی عملکرد آن و اینکه چرا می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند ، آورده شده است.

قانون هزینه 1٪ چیست؟

همانطور که برای اولین بار توسط CNBC گزارش شده است، این قانون از طرف گلن جیمز ، میزبان پادکست های مالی استرالیا ، پول هزاره من. ایده این است که اگر می خواهید برای چیزهای ناچیز مانند ساعت جدید یا عینک آفتابی هزینه کنید ، باید یک روز صبر کنید تا اگر بیش از 1٪ درآمد ناخالص سالانه شماست خرید کنید (به عنوان مثال ، اگر 300 دلار بدست آورید 300 دلار) 30000)

بافر 24 ساعته به عنوان یک دوره خنک کننده عمل می کند که در آن شما ممکن است تعجب کنید که آیا اولیه است خرید دو طرفه خرید دوپامین قضاوت شما را پنهان کرد اما این قانون تنها در صورت رعایت آن عملی است که می تواند برای خریدهای کوچکتر مشکل ساز شود. به عنوان مثال ، اگر دوستی پیشنهاد تماشای فیلم را می داد ، آیا به خانه می رفتید و یک روز در کیف پول خود می خوابید زیرا این یک خرید اختیاری بود؟

قانون 1٪ یک روش معقول تر است ، در حالی که محافظ های واضحی ارائه می دهد که می تواند شما را از هزینه های اضافی محافظت کند. به خاطر سپردن آن نیز آسان است – اگر 50 هزار دلار پس از مالیات درآمد کسب کنید ، همیشه می دانید که 500 دلار آستانه 1٪ شما است. حتی اگر فقط یک بار تصمیم خود را در مورد خرید تغییر دهید (و می توانید خود را برای این کار به چالش بکشید) ، این قانون باعث صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد.

برخی از هشدارها اعمال می شود: مناگر کمتر از 200000 دلار درآمد کسب کنید ، عملکرد بهتری خواهد داشت ، پرداخت بدهی شما از قبل قابل کنترل است و بودجه ای را که هزینه های ماهانه اقلام غیر ضروری را پیگیری می کند ، حفظ می کنید (زیرا یک سری خریدهای کوچکتر هنوز هم می تواند منجر به هزینه بیش از حد شود). مطمئناً هیچ چیز در سنگ قرار نمی گیرد و شما باید برای تأمین نیاز خود قانون را تغییر دهید. همانطور که گلن جیمز می گوید: “شما می توانید آن را به قانون 0.5٪ تغییر دهید. صرف نظر از درصد ، باید براساس وضعیت مالی ، نیازها ، اهداف و اولویت های شما منطقی باشد. ”

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir