برای ماسک های کثیف ، کیسه لباسشویی را در ماشین خود قرار دهید


ماسک بند

عکس: زمستان مارن (شاتر استوک)

همه گیری باعث شد همه چیز ، از جمله لباسشویی را زیر سوال ببریم. آنها دیگر نیستند کثیف لباس ها محدود به در حال آمدن است خاموش در اتاق خواب یا حمام اکنون ما باید با ماسک هایی که هستند کنار بیاییم برداشته شد راه ما از خانه گردش نیز.

ابتدا ماسک خود را به سایبان سمت مسافر آویزان می کردم و به محض رسیدن به خانه آن را در خانه می گذاشتم. هنوز هم فکر می کنم ایده خوبی است. اما بعد می فهمیدم دیگران نقاب افرادی که دور ماشین پراکنده شده اند. من اخیراً سوار ماشین شدم و دسته ای از ماسک های مورد علاقه شوهرم را در صندلی مسافر پیدا کردم. من به او پیام دادم: “تمیز هستند یا کثیف ؟؟؟” وی در پاسخ نوشت: “قوس ،” بیشتر آنها کثیف هستند. “(ما از وحشت من در این کلمه عبور خواهیم کرد حداکثر.)

بنابراین به یک زندگی همه گیر هشت ماهه رسیدیم و فقط اکنون به ذهن ما خطور کرد که به روشی برای جدا کردن ماسک های تمیز و کثیف که در اکثر مواقع آنها را برمی داریم نیاز داریم: ماشین. ما در یکی از محفظه های روی صفحه که هدف خاصی در ما ندارند ، تمیز نگه می داریم جهان قبل از همه گیری، اما برای نگه داشتن ده ماسک با اندازه های مختلف کاملاً کار می کند. بنابراین آنچه ما نیاز داشتیم مکانی برای مکانهای کثیف بود. در اینجا کاری است که من انجام دادم.

کیسه زیر آویزان از پشتی صندلی مسافر

عکس: بت اسکوئی

من یک کیف لباس زیر را از کمد خود گرفتم – می دانید ، یکی از آن صفحات مش با زیپ در بالا –و من یک تکه نوار لاستیکی در گوشه های بالایی دوختم تا بتوانم آن را به پشت سر صندلی مسافر آویزان کنم. (سنجاق های محافظ نیز به همین خوبی کار می کنند.) اگر سر پشتی جای راحتی در اتومبیل شما نیست ، می توانید کیف لباس زیر را در هرجایی که دوست دارید وصل کنید یا محکم کنید.

اکنون وقتی سوار ماشین می شوید مکانی برای پنهان کردن ماسک کثیف وجود دارد. وقتی به خانه می رسم ، می توانم ماسک را از کیسه بیرون آورده و داخل آن بگذارم – اما اگر فراموش کنم ، به جای اینکه با دسته ای از برادران روی صندلی یا زمین کشیده شود ، هنوز در کیف لباسشویی آویزان است.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

حتما بخوانید:
چگونه یک حساب توسعه دهنده گوگل پلی بسازیم