برای مطالبه پول از اعتبار مالیاتی فرزند خود از این ابزار استفاده کنید


تصویر مقاله با عنوان استفاده از این ابزار برای مطالبه پول از اعتبار مالیاتی فرزندتان

عکس: تصاویر تجاری میمون (شاتر استوک)

دیروز IRS شروع می شود پورتال جدید برای کمک به شما در مدیریت پیش پرداخت در اعتبار مالیات فرزندتان که اخیراً تمدید شده است ، و حداکثر 3600 دلار برای هر کودک. اعتبار مالیاتی پیچیده است – زیرا براساس شما بنا شده است محاسبه شد درآمد سال 2021 – بنابراین شما می خواهید از پورتال برای به روزرسانی درآمد و وضعیت معتادان کودک (یا انتخاب کردن اگر ترجیح می دهید هنگام ثبت مالیات خود مبلغی یکجا دریافت کنید). آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

اعتبار مالیات برای کودکان چقدر است؟

به عنوان بخشی از قانون نجات ایالات متحده ، اعتبار مالیات کودک از حداکثر 2،000 دلار به 3،600 دلار برای هر کودک افزایش یافته است (اگرچه بسته به درآمد شما متفاوت است) ، و نیمی از این مبلغ در 15 ماه هر ماه به عنوان پیش پرداخت ارسال می شود تا پایان سال ، یا بصورت چک یا واریز مستقیم.

این پیش پرداخت ها برای هر کودک واجد شرایط پنج سال و کمتر حداکثر 300 دلار در ماه و برای کودکان شش تا 17 سال ماهیانه 250 دلار است. این پست توسط Lifehacker جزئیات بیشتری در مورد نحوه کار آستانه درآمد وجود دارد.

درگاه به روزرسانی اعتبارات مالیاتی کودکان چه کاری انجام می دهد؟

فعلا پورتال به روزرسانی اعتبارات مالیاتی برای کودکان بررسی می کند که آیا واجد شرایط پرداخت هستید و به شما اجازه می دهد (در صورت انتخاب) از دریافت پرداخت ماهانه خود انصراف دهید. با این حال، برای CNET، پورتال نیز در اواخر تابستان امسال به روز خواهد شد ، بنابراین که می توانید اطلاعات حساب بانکی خود را به روز کنید و آدرس پستی ، و از همه مهمتر ، درآمد خود را به روز کنید یا وضعیت حضانت فرزند.

چرا این مهم است؟ خوب ، از آنجا که پیش پرداخت ها بر اساس برآورد با استفاده از درآمد شما برای 2019 یا 2020 ، شما است در واقع درآمد سال 2021 ممکن است با آنچه اداره امور مالیات فکر می کند داشته باشد متفاوت باشد بودن. به عنوان مثال ، ممکن است امسال یک تبلیغ دریافت کنید شما را از وام محروم می کند ، که شما را مجبور می کند بعداً پیش پرداخت ها را بازپرداخت کنید هنگامی که اظهارنامه مالیاتی 2021 خود را ارائه می دهید کشور ، ممکن است شما در سال 2021 فرزندی داشته باشید که ممکن است به شما حق دریافت دهد بیشتر پول به عنوان بخشی از پیش پرداخت شما. با حفظ درآمد فعلی و وضعیت فرزند خود ، می توانید بدون تعجب ، مبلغی را که به شما بدهکارند مطالبه کنید.

تیاو از این گزینه امتناع می ورزد اگر شما فکر خوبی باشید من در حال حاضر می دانم درآمد شما از سال 2021 شما را از پیش پرداخت محروم می کند ، یا اگر والدین دیگری قبلاً ادعا کرده اند که فرزندان شما به آن وابسته هستند.

دو ابزار اعتبار مالیاتی دیگر برای بچه ها که باید بدانید

IRS نیز دیروز راه اندازی شد دستیار حق اعتبار مالیاتی برای کودکان، ابزاری به سبک پرسشنامه که کمک می کند شما تعیین می کنید که آیا شرایط پیش پرداخت اعتبار مالیات کودک را دارید یا خیر.

همچنین ، به دلیل اینکه IRS از درآمد ذکر شده در اظهارنامه مالیاتی قبلی شما برای تعیین اینکه آیا شما استفاده می کند استفاده می کند واجد شرایط اعتبار مالیاتی کودک ، الف ابزار ثبت نام که ثبت نشده است برای افراد کم درآمد ایجاد شده است معمولاً اظهارنامه مالیات بر درآمد را ثبت نکنید (اگر کمتر از 12000 دلار درآمد دارید اختیاری است)) برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار این ابزار ، این پست Lifehacker را ببینید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes