[ad_1]

برای مقالاتی با عنوان این دوره 10 روزه سلامت روان را برای مقابله با بیماری همه گیر دنبال کنید

عکس: الدار نورکوویچ (شاتر استوک)

مهم نیست چند مقاله می خوانید پایداری، تعطیلات مجازی، یا سفرهای جعلی برای کار، هیچ راهی برای این واقعیت وجود ندارد که سال گذشته از نظر راههایی که ما هرگز تصور نمی کردیم ، دشوار بوده است. اگرچه گسترش واکسن همچنان رو به گسترش است ، اما همه گیری COVID-19 هنوز پایان نیافته است و این یعنی دو چیز: 1) ما باید با برخی از روشهایی که سال گذشته را بسیار دشوار کرده است ادامه دهیم (بسیار مربوط به اجتماعات ، ارتباطات ، و بعد از بیش از یک سال استرس جمعی و فردی ، غم و اندوه ، و ضربه

همه اینها بدان معناست که بیشتر ما می توانیم از پشتیبانی در بخش بهداشت روان استفاده کنیم. در واقع ، در مطالعه انجمن روانشناسی آمریکا در سال 2020 “استرس در آمریکا”، تقریباً 80٪ افراد مسن آمریکایی گزارش می کنند که بیماری همه گیر منبع مهم استرس در زندگی آنها است. برای کمک به ما در بهبودی ذهنی ، برنامه درمانی آنلاین Talkspace یک پیشنهاد را ارائه می دهد دوره 10 روزه سلامت روان رایگان به طور خاص برای چالش هایی که در حال حاضر با آن روبرو هستیم طراحی شده است. آنچه شما باید بدانید اینجاست.

این دوره شامل چه مواردی است

قبل از ادامه ، باید به دو چیز توجه داشته باشیم. اولین مورد این است که این دوره یا هر دوره آنلاین نمی تواند جایگزین کار یک به یک متخصص بهداشت روان شود و در صورت نیاز به جای کمک گرفتن نباید از آن استفاده شود. دوم این که درمان برای همه قابل دسترسی و در دسترس نیست ، بنابراین ابزارهایی از این دست می توانند حداقل نوعی اطلاعات و راهنمایی را ارائه دهند.

این دوره خاص توسط پزشکان معتبر و دارای مجوز طراحی شده است و شامل دروس روزانه ، تجارب هدفمند و سایر ابزارهایی است که به افراد کمک می کند احساسات خود را مدیریت کرده و سلامت روانی خود را در اولویت قرار دهند.

نحوه ورود به دوره

برای شروع دوره ، از این صفحه دیدن کنید در وب سایت Talkspace آدرس ایمیل خود را وارد کنید (یا حداقل یک آدرس ایمیل – به محض وارد کردن آدرس ، بدون تأیید از طریق پیوندی که برای شما ارسال شده است ، دسترسی خواهید داشت). سپس می توانید تمام 10 روز درس و فعالیت را ببینید و استفاده کنید ، و آنها را با سرعت خود انجام دهید و به ترتیبی که بیشترین حس را برای شما دارد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir