برای پاک کردن کفش های ورزشی ، دوغاب و صفحه کلید از Magic Erasers استفاده کنید


ما آقای پاک “پاک کن های جادویی” را به عنوان پد های سفید می شناسیم که مرد کچلی براق به شما می گوید آثار را از دیوارها پاک کنید.

اما این اسکرابرهای کوچک – معروف به “اسفنج های کف ملامینه” – می توانند خیلی بیشتر از دیوارها و آستانه ها را تمیز کنند.

اولین و مهمترین هکی که هنگام کار با قارچ آموختیم: خرید عمده آنها با نام عمومی بصورت آنلاین. شما کمتر از نیمی از قیمت یک لاستیک پرداخت خواهید کرد. اگر یک بلوک بزرگ کف بخرید و پاک کن های خود را برش بزنید ، حتی بیشتر هم صرفه جویی خواهید کرد.

پس از مرطوب شدن کف ملامینه و فشردن آب اضافی ، می توانید هر سطحی را تمیز کنید. ما جوهر پارچه ای سفید را پاک کردیم ، کفش های ورزشی بوم را تمیز کردیم ، دوغاب را سفید کردیم ، قهوه جوش دفتر را تازه کردیم و صفحه کلید را از تمام آثار پاک کردیم. فقط مطمئن شوید که هر سطحی را که نباید خیس بماند خشک کنید و از آن در صفحه رایانه استفاده نکنید. این تایرها نیز تمایل دارند سفید کنندهکه برای مواردی مانند پارچه سفید ، دیوارها و کفش عالی است ، اما همیشه ابتدا یک قسمت کوچک را آزمایش کنید تا مطمئن شوید هیچ رنگی تغییر رنگ نمی دهد.

و یک یادداشت کوتاه در مورد استفاده از یکی از آنها روی پوست شما: بعضی از مکان ها Magic پاک کن ها را برای پاک کردن جوهر از پوست شما ارائه می دهند. ملامین می تواند در کودکان و افراد با پوست حساس واکنش ایجاد کند ، بنابراین لطفاً آنها را با ترک یک وحشی روی دستان خود ادامه ندهید.

این مقاله در اصل در تاریخ 3 ژوئن 2019 منتشر شد و در 16 ژوئن 2021 به روز شد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes