[ad_1]

مردی که در ورزشگاه یک بطری آب و تلفن در دست دارد

عکس: استارستف (شاتر استوک)

برنامه های بسیار خوبی برای پیگیری شما وجود دارد مسافت پیموده شده، و یک برنده آشکار در مورد دوچرخه سواری است (رژیم غذایی، روح). اما هنگام حضور در سالن ورزشی انتخاب یک برنده کمی دشوارتر است. تا همین اواخر ، همه برنامه ها دست و پا گیر بودند و استفاده از آنها دشوار بود. حالا … خوب ، فقط مقداری از آنها هستند

مورد علاقه ما: قوی است

قوی (رایگان در iOS و اندروید) برنده واضح است. استفاده از آن آسان است ، حتی وقتی در میانه تمرین خسته شده اید. با استفاده از برنامه رایگان می توانید سه تمرین ایجاد کنید و هنگام تکمیل مجموعه های خود را بررسی کنید.

عکس های برنامه Strong: کتابخانه ورزش ، "آموزش را شروع کنید" صفحه و صفحه تاریخچه

عکس صفحه: بت اسکوئی، قوی

این برنامه وزنه ها و تکرارهای قبلی شما را پر می کند ، بنابراین شما مجبور نیستید هر بار با اعداد سر و کار داشته باشید. با Apple Health و Google Fit همگام سازی می شود ، به این معنی که اگر برای ثبت نام در برنامه 45 دقیقه وقت صرف ورزش کنید ، به طور خودکار 45 دقیقه اعتبار آموزش قدرت دریافت خواهید کرد. Strong همچنین سوابق شخصی شما را ردیابی می کند و حداکثر نظریه شما را محاسبه می کند. بر اساس تکرارهایی که انجام می دهید ، هر تمرین یک تکرار داشته باشید. (به عنوان مثال ، اگر پنج بار 90 پوند اضافه کنید ، به شما این امکان را می دهد که بدانید احتمالاً می توانید یک تکرار را برای 100 پوند انجام دهید.)

اگر خیلی اهل ورزش هستید ، نسخه حرفه ای آن ارزش دارد. با 4.99 دلار در ماه یا 29.99 دلار در سال می توانید به همان اندازه که می خواهید تمرین کنید. (من وقتی از یک برنامه معمول دو روزه به چهار تمرین مختلف رسیدم ، آن را ارتقا دادم.) همچنین یک ماشین حساب صفحه دارید که به شما می گوید به هر انتهای میله چند صفحه و چه اندازه اضافه کنید تا به وزن دلخواه برسید. (برای این نیمکت 90 پوندی ، دو بشقاب 10 پوندی و یک بشقاب 2.5 پوندی به هر انتهای نوار 45 پوندی اضافه خواهید کرد.) اشتراک همچنین یک ماشین حساب گرم کردن ، یک ردیاب بدن و یک قفل را باز می کند. دسته ای از تجزیه و تحلیل ها برای پیگیری پیشرفت شما.

گزینه های بیشتر

JeFit، بر iOS و اندروید، اگر هزینه اشتراک را پرداخت کنید (6.99 دلار در ماه) ، برنامه دیگری با حالت رایگان و ویژگی های پیشرفته تر است. به راحتی در ساعت اپل اجرا می شود ، بنابراین ما انتخاب می کنیم که آیا می خواهید از ساعت خود تمرین کنید. همچنین در صورت تمایل به جای یافتن برنامه خود در جای دیگر ، یک تایمر فاصله داخلی و یک کاتالوگ از برنامه های آموزشی برای انتخاب وجود دارد.

SmartGym (فقط IOS) دارای ویژگی های مشابه JeFit و Strong است ، با دو سطح اشتراک 6.99 یا 9.99 دلار. دارای تایمرهای HIIT و تایمرهای استراحت سفارشی بین مجموعه ها است و می تواند با Mac و Apple Watch شما همگام سازی شود.

پاتوق ها (فقط اندروید) کمی ناخوشایندتر از Strong است و به همان تعداد ویژگی ندارد اما کار می کند و برای خرید اشتراک شما را شنود نمی کند (اگرچه نسخه برنامه ای با قیمت 2.99 دلار وجود دارد که شامل برخی نمودارها برای ردیابی است پیشرفت شما.)

پیشرفت (فقط Android) همه چیز را با Google Drive همگام سازی می کند. نسخه حرفه ای ، 5.49 دلار به عنوان خرید یکبار مصرف ، برخی از تجزیه و تحلیل ها را باز می کند.

شدت (Android و iOS) بر روی وزن کل شما در روز (اضافه کردن تمام آسانسورهای شما) و نمودارهای پیشرفت متمرکز است و دارای برنامه های معروف بلند کردن مانند 5/3/1 و Stronglift است. اصول اولیه رایگان است ، اما برای باز کردن قفل برخی از ویژگی ها به اشتراک ماهانه 3.99 دلار نیاز دارید.

این نشریه برای اولین بار در دسامبر 2018 منتشر شد و در تاریخ 15 مارس 2021 با اطلاعات اضافی به روز شد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir