[ad_1]

تصویر برای مقاله ای با عنوان آیا لازم است سرویس پخش موسیقی خود را تمدید کنید یا به یک رقیب بروید؟

عکس: نام مستعار (شاتر استوک)

از آنجا که اکثر شرکت های پخش موسیقی آزمایشات یک ماهه رایگان را ارائه می دهند ، ثبت نام آسان است یا بین سرویس ها جابجا شوید و بدون پرداخت هزینه خدمات مختلف را امتحان کنید. اما با تمام گزینه هایی که وجود داردو بسیارندچگونه یک مورد مناسب را انتخاب کنیم؟ در اینجا نگاهی به بازیکنان بزرگ ، سطوح مختلف آنها و هزینه ها ، و آنچه آنها ارائه می دهند.

Spotify

سطح و قیمت: اگر از تبلیغات زیادی بیزارید – و از طریق رایانه به آن گوش دهید ، پیشنهادات رایگان Spotify بد نیست.

 • Spotify رایگان: این استپیشنهادات سطح d- پشتیبانی می شود دسترسی به لیست پخش با جستجوی آهنگ محدود و توابع پخش.
 • Spotify Premium: حق بیمه به شما اجازه می دهد تا lضبط در کنار هر آهنگ ، آلبوم ، هنرمند یا لیست پخش به هر ترتیب با تعداد نامحدود فضاها. در دسترس بودن به صورت آفلاین و پادکست های اختصاصی برای 9.99 دلار در ماه
 • خانواده Spotify: ویژگی های مشابه Premium ، اما با پشتیبانی تا حداکثر six پروفایل های مختلف حق بیمه برای 14.99 دلار در ماه

حرفه ای ها: آ 70 میلیون آهنگ کتابخانه با کیفیت صدای خوب ، لیست پخش آماده شده و انتخاب گسترده ای از پادکست ها. یک ابزار اجتماعی مناسب که موسیقی را با دوستان خود به اشتراک می گذارد. توصیه های الگوریتمی خوبی برای موسیقی جدید.

موارد منفی: نسخه رایگان موبایل Spotify یکنواخت است محدودتر از نسخه دسک تاپ ، کمیاب است انتخاب آهنگ به سفارش و تبلیغات بسیار زیاد. گزینه های سازماندهی یک کتابخانه شخصی بزرگ با موسیقی حفظ شده بسیار محدود است.

امتحان رایگان: Spotify ارائه می دهد دوره آزمایشی 90 روزه با قیمت تخفیف 9.99 دلار (3.33 دلار در ماه). دانشجویان حداکثر تا 4 سال 50٪ تخفیف در حق بیمه دریافت می کنند و ماهانه 12.99 دلار دارند تخفیف “Duo” برای دو نفر که با هم زندگی می کنند

موسیقی آمازون

سطح و قیمت: وجود دارد مجموعه ای از سطح برای موسیقی آمازون ، اگرچه کمی گیج کننده است.

 • موسیقی آمازون رایگان: این سرویس پشتیبانی شده توسط تبلیغات است محدود به بهترین لیست های پخش و این تنها سطح بدون حالت آفلاین است.
 • آمازون موسیقی نخست: Fری (و انحصاری) این سرویس به اعضای Prime ارائه می شود لیست های پخش سفارشی و یک کتابخانه از 2 میلیون آهنگ.
 • موسیقی آمازون نامحدود: پیشنهادات ارزانترین سفارش پرداخت شده لیست های پخش سفارشی و کتابخانه از 75 میلیون آهنگ. اعضای اصلی پرداخت می کنند 7.99 دلار در ماه یا 79 دلار در سال برای اشتراک سالانه. مشتریانی که حقوق اولیه ندارند 9.99 دلار در ماه. اگر از Amazon Echo استفاده می کنید بلندگوی هوشمند ، شما فقط می توانید برای ثبت نام کنید 3.99 دلار در ماه برای استفاده همزمان از یک دستگاه
 • Amazon Music HD: این سطح ارائه می دهد لیست های پخش سفارشی و 75 میلیون آهنگ با کیفیت بالا ، به علاوه میلیون ها نفر دیگر با وضوح فوق العاده بالا این است 12.99 دلار در ماه برای اعضای Prime و 14.99 دلار در ماه برای اعضای غیر اصلی

حرفه ای ها: Amazon Music Unlimited دارای یک کتابخانه از 75 میلیون آهنگ با کیفیت بالا بدون ضرر و همچنین لیست پخش ، پادکست و ایستگاه های سفارشی است. Music HD ارزان ترین سرویس با کیفیت بالا در بازار است ، با هفت میلیون آهنگ موجود در Ultra HD 24 بیتی.

موارد منفی: گزینه های رایگان محدود به مجموعه ناچیزی از دو میلیون آهنگ است. بسیاری از افراد رابط کاربری را دست و پا گیر می دانند و توصیه ها نسبت به سایر سرویس ها و همچنین آمازون موزیک تأثیر کمتری دارند پیشنهاد ویژگی های سرگرم کننده اجتماعی مانند Spotify Wrapped.

دوره آزمایشی / تخفیف رایگان: اکنون می توانید دریافت کنید دوره آزمایشی چهار ماهه رایگان بر Amazon Music Unlimited. نیز وجود دارد تخفیف برای دانشجویانکه پرداخت می کنند 4.99 دلار در ماه.

Apple Music

سطح و قیمت: اپل موزیک ارزشش را دارد 9.99 دلار در ماه، یا 14.99 دلار در ماه برای اشتراک خانوادگی حداکثر برای شش نفر. هیچ سرویس رایگان وجود ندارد

حرفه ای ها: یک کتابخانه بزرگ 75 میلیون نفری که به راحتی برای همه شما قابل دسترسی است دستگاه ها برای بسیاری از کاربران ، این یک روش مناسب برای انتقال کتابخانه iTunes قدیمی آنها با دسترسی iCloud است. دارای برخی از ویژگی های عالی مانند آهنگ برای بارگیری و یک ابزار جستجو است که به شما کمک می کند آهنگ ها را بر اساس متن آنها پیدا کنید. صدای با کیفیت بالا و بدون افت در این ماه می آید بدون هزینه اضافی

موارد منفی: مردم از رابط کاربری بیش از حد پیچیده ، خصوصاً برای نسخه موبایل برنامه شکایت دارند. یک ابزار اجتماعی وجود دارد اما ضعیف است. و صدا بدون از دست دادن؟ ممکن است بدون خرید هدفون جدید در بهره گیری از این مسئله مشکل داشته باشید.

دوره آزمایشی / تخفیف رایگان: با همکاری Best Buy ، اپل موزیک پیشنهاد می دهد دادگاه شش ماهه. دانش آموزان می توانند مشترک شوند 4.99 دلار در ماه.

پاندورا

سطح و قیمت: گزینه رایگان پاندورا شما را به روزهایی برمی گرداند که در واقع به رادیو گوش می دهید.

 • پاندورای رایگان: این گزینه radio-esque ارائه می دهد پشتیبانی شده توسط تبلیغات ، ایستگاه های انتخاب شده بر اساس موسیقی مورد علاقه شما.
 • پاندورا پلاس: یدریافت خواهید کرد ایستگاه های سفارشی و بدون تبلیغات ، امکان پرش یا پخش مجدد آهنگ های بیشتر ، گوش دادن به صورت آفلاین و صدای بهتر کیفیت برای 4.99 دلار در ماه یا 54.89 دلار در سال.
 • حق بیمه پاندورا: علاوه بر الفتمام مزایای Pandora Plus ، این لایه گران تر همچنین گوش دادن آفلاین نامحدود و امکان جستجو و پخش آهنگهای درخواستی را ارائه می دهد. این است 9.99 دلار در ماه یا 109.89 دلار در سال.
 • خانواده برتر Premium Pandora: همه موارد بالا ، برای شماحداکثر شش حساب Pandora منحصر به فرد. 14.99 دلار در ماه یا 164.89 دلار در سال

حرفه ای ها: اگر می خواهید موسیقی جدید پیدا کنید ، توصیه های خوبی است ، زیرا این سرویس بیشتر شبیه یک ایستگاه رادیویی زنده است. همچنین این قابلیت را دارد که بر اساس 450 ویژگی مختلف موسیقی پیدا کند.

موارد منفی: رابط زشت ؛ کیفیت صدا متفاوت است و تنظیمات آن برای بالاترین کیفیت نسبت به سایر رقبا پایین تر است. اگر می خواهید لیست های پخش خود را ایجاد کنید ، باید سطح حق بیمه دریافت کنید.

امتحان رایگان: پاندورا ارائه می دهد دوره آزمایشی 90 روزه. دانشجویان 50٪ و پرسنل نظامی 20٪ تخفیف دریافت می کنند.

جزر و مد

سطح و قیمت: هیچ گزینه رایگان برای وجود دارد این سابق توسط جی ز پشتیبانی می شود جریان تبدیل می شود.

 • حق بیمه: کمترین دستمزد خطدسترسی به 70 میلیون آهنگ ، بدون تبلیغات ، لیست پخش انتخاب شده ، پخش جریانی مستقیم. 9.99 دلار در ماه
 • HiFi: Sاما به عنوان حق بیمه ، اما با کیفیت صدای بالاتر ، 19.99 دلار در ماه

حرفه ای ها: Thبزرگترین قرعه کشی توانایی تیدال در است منخرد کردن با دستگاه های صوتی پیشرفته که می توانند از عملکرد موسیقی آن بدون ضرر استفاده کنند. او همچنین پیشنهاد می دهد بسیاری از محتوای بصری مانند موسیقی فیلم ، مستند ، و اجراهای زنده

موارد منفی: گران است ، و ویژگی های آن (علاوه بر کیفیت صدا) آنها چیز خاصی نیستند رابط کاربری مناسبی است اما در مقایسه با سایر خدمات موجود در بازار برجسته نیست.

امتحان رایگان: طرح تخفیف برای خانواده ها ، دانش آموزان و ارتش در دسترس. این سرویس بصورت رایگان ارائه می شود یک ماه محاکمه.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir