برای یادگیری نحوه کباب کردن در تابستان 10K دلار بپردازید


تصویر مقاله ای با عنوان 10K دلار بپردازید تا یاد بگیرید چگونه این تابستان را کباب کنید

عکس: دودوتون (شاتر استوک)

در نگاه اول ، کباب کردن ممکن است ساده به نظر برسد: پختن غذا روی آتش؟ قرن هاست که مردم این کار را انجام می دهند. اما همانطور که هرکسی که تا به حال مرغ کبابی بسیار خشک یا استیک بیش از حد پخته مصرف کرده است می داند ، این کار نیز به مهارت خاصی نیاز دارد. اگر این مهارت شما در حال حاضر نیست ، شما ممکن است به یک کار تابستانی علاقه مند باشید که هزینه شما را پرداخت خواهد کرد 10،000 دلار برای یادگیری نحوه کباب کردن. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

آنچه شغل دلالت دارد

رینولدز معمولاً به دنبال یک استاد گریل برای آزمایش محصولات و دستور العمل ها در ماه های تابستان است. اما امسال آنها به جهتی دیگر می روند و جستجوی یک تازه کار که سهم خود را در فاجعه های داغ داشته است.

به طور خاص ، رینولدز به دنبال فردی پرشور و مصمم برای بهبود مهارت های کوره ای خود است و آماده است خنده دارترین و به یاد ماندنی ترین # GrillFail خود را با این شرکت به اشتراک بگذارد. خود مردسخنرانی:

  • با استفان رایشلن ، رئیس گریل آمریکا و نویسنده کتابهای بیش از این ، یک درس منقل مجازی را تجربه کنید 30 کتاب
  • با ارسال یک وبلاگ در ReynoldsBrands.com ، سفر آنها به یک استاد کباب را مستند کنید
  • به رینولدز اجازه دهید مشروبات الکلی خود را در ReynoldsBrands.com و در پست های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن در کانال های اجتماعی مارک های Reynolds

داوطلب موفق علاوه بر درس گریل ، موارد زیر را دریافت می کند:

  • بورس تحصیلی 10000 دلاری برای تجهیز آنها به وسایل گریل
  • پوسته رینولدز فراوان است

چگونه درخواست شود

برای درخواست ، افراد بالای 18 سال که ساکن ایالات متحده هستند باید موارد زیر را ارسال کنند:

  • عکسی از بزرگترین # GrilFail یا “ترسناک ترین” ژست شما
  • داستان پشت کوره شما شکست می خورد و این که چرا شما شایسته عنوان رینولدز بسته بندی مورد علاقه هستید® Rookie Griller (محدود به 250 کلمه)

حتما سن ، شهر و ایالت خود را به همراه موارد ذکر شده و ایمیل وارد کنید RookieGriller@ReynoldsGrill.com. برنامه ها باید تا ساعت 11:59 PM EST در تاریخ 18 ژوئن 2021 دریافت شوند. برای اطلاعات بیشتر ، شرایط و ضوابط را در اینجا بخوانید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes