[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان برای یک باغ سالم ، پرورش گیاهان بومی

عکس: مولی شانون (شاتر استوک)

هنگام انتخاب گیاهان آپارتمانی ، آب و هوا – گرمسیری – مورد توجه قرار نمی گیرد تنوع در آب و هوای خنک شمال شرقی به خوبی درختچه های کویری در اقیانوس آرام بارانی انجام می شودشمال غربی. برای باغ بیرون شما از طرف دیگر ، ممکن است بخواهید در مورد چیزهایی که در زمین می گذارید کمی انتخاب کنید ، هم برای سلامتی باغ خود و هم برای بر اکوسیستم محلی.

ناگفته نماند که گیاهان مختلف در آب و هوای مختلف رشد می کنند. تیاو USDA حتی نقشه مناطق استقامت را ارائه می دهد برای کمک به شما برنامه ریزی باغی مناسب برای منطقه شما. شما هنوز هم می توانید گیاهانی را رشد دهید که بومی نیستند به منطقه شما ارائه می شود شما مراقبت می کنید تا یک مهمان نواز ایجاد کنید محیط برای آنها ، از تغییر به پتعادل خاک H برای تهیه آنها کود مناسب یا tخودت را نجات بده سردرد و به رشد اکوسیستم طبیعی کمک می کند، باغ خود را با گیاهان بومی منطقه خود آماده کنید.

در اینجا دلایلی وجود دارد که شما باید به فکر کاشت باشید باغچه منزل ، حیاط خود را با گیاهان خارج از منزل شکل ندهید.

چگونه در حال رشد گیاهان بومی کمک می کند محیط

محلی گیاهان یک عمر را سپری کرده اند با آنها سازگار شوند محیط طبیعیکه بدان معنی نیست نیاز به کمک زیادی در باغ خود رشد کنند – آنها احتمالاً خوب عمل خواهند کرد با موجود تعادل PH شما خاک و رشد قلب در مواد مغذی طبیعی در خاک ، به این معنی که شما در تلاش خود صرفه جویی خواهید کرد رژیم های گیاهی که همچنین می توانند بر تنوع تأثیر می گذارد از میکروب ها در خاک اطراف. این گیاهان همچنین بدون استفاده از گیاهان عملکرد خوبی دارند آفت کش ها، ماندگاری مواد شیمیایی بالقوه مضر از ورود به خاک و آبهای زیرزمینی. در واقع ، گیاهان بومی حتی به طور طبیعی می توانند جذب حشرات برای نگهداری آنها لازم است رشد

گیاهان منطقه ای مواد غذایی و سرپناه برای حیات وحش و زیستگاه حشرات. همانطور کهداگ تالامی ، متخصص تومورشناسی گفت آودوبون“درختان بلوط محلی بیش از 500 گونه از کبوترها را پشتیبانی می کنند ، در حالی که جینکو ، درخت منظره ای که اغلب از آسیا کاشته می شود ، فقط 5 گونه از کرم ها را میزبانی می کند.” تعداد کرم ها تعداد پرندگان نوزاد را که انجام می دهند تأثیر می گذارد. در طبیعت زنده بماند ، نشان دادن چرا انتخاب کردن گیاهان بومی است برای نگهداری بسیار مهم است تعادل زیست محیطی منطقه شما.

چگونه می توان فهمید چی گیاهان بومی منطقه شما هستند

مطابق با فدراسیون ملی حیات وحش، گیاه بومی در نظر گرفته می شود ، “اگر این اتفاق به طور طبیعی در یک منطقه خاص ، اکوسیستم یا زیستگاه بدون ورود انسان اتفاق افتاده باشد.” بهترین راه برای یافتن گیاهان متولد شده در منطقه شما استفاده از سایت محل گیاه است. فدراسیون ملی حیات وحش گیاه یاب محلی سایت گیاهان را بر اساس کد پستی شما پیدا می کند. وقتی وارد مال خود شدید مکان ، عکس ها و شرح گونه های گیاهی بومی منطقه خود را مشاهده خواهید کرد. اگر روی هر کدام کلیک کنید گیاه، شما همچنین می توانید کشف کنید حیات وحش (عمدتا پرندگان و حشرات) داده می شود پشتیبانی گیاه. به عنوان مثال ، حفاری در a کد پستی در کارولینای جنوبی فاش شد گل سرخ اشکایبیس اراده جذب کردن تا 30 نوع پروانه در این منطقه.

برای کمک به شما منبع و این گیاهان را بخرید سایت PlantNative یک پایگاه داده فراهم می کند از مهد کودک های محلی ، جایی که می توانید گیاهان خاص منطقه خود را پیدا کنید. لیست سایت بچه های کودک بر اساس گروه های دولتی ، مانند برخی در نزدیکی کشورها آب و هوای مشابهی دارند.

اما بقبل از عجله برای خرید گیاهان محلی که در باغ ارزش دارند، وقت بگذارید و با منطقه بومی خود آشنا شوید ، مربوط به چگونه انواع مختلف گیاهان با یکدیگر تعامل می کنند، و تقویم کاشت سفارشی خود را بسازید. سازمان حفاظت محیط زیست د را ارائه می دهدکارت شارژ خود را داشته باشید اطلاعات عمیق در مورد بوم شناسی مناطق مختلف ، که ، همراه با بر نقشه پایداری USDA، هر آنچه برای کاشت نیاز دارید بدانید باغی که خواهد شد به خودت کمک کن زیستگاه طبیعی نیز در حال رونق است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir