[ad_1]

تصویر برای مقاله ای با عنوان Blend Nectarines and Vermouth for a Fruity Summer Sipper

عکس: کلر پایین

فراتر از بلینی ، کوکتل های سنگی معروف زیادی وجود ندارد. اما پوره های هلو و شلیل خوشمزه هستند ، البته کمی چسبناک ، و حباب ها تنها چیزی نیستند که می توانید آنها را رقیق کنید. اگر به دنبال یک جرعه ABV پایین هستید که طعم آن مانند تابستان باشد ، تنها چیزی که نیاز دارید کمی شلیل ، کمی شکر و کمی ورمو خشک است.

این دستور در واقع دو کوکتل درست می کند – یکی برای شما و دیگری برای دوست خوشحال ببا خرد کردن یک شلیل کوچک و پرتاب کردن آن با شکر شروع کنید. لو غیره ، که حدود نیم ساعت آویزان می شود تا زمانی که آب میوه ها شروع به جریان کنند ، سپس آن را با ورموت خشک مخلوط کرده و مواد جامد را صاف کنید. کمی شلوغ است ، اما نتیجه آن یک نوشیدنی میوه ای و پیچیده با مقدار خوب ترش و یادداشت های شگفت انگیز از بادام ها. ورموت ندارید؟ شری نیز عالی کار می کند.

راستش را بخواهید ، این نوشیدنی کمی کاهش می یابد هم به راحتی ، که باعث می شود محتوای کمتر الکل یک مزیت مهم باشد. همچنین بسیار خوب ارائه می شود. فقط مواد را متناسب با نیاز خود مقیاس بندی کنید ، سپس همه چیز را در مخلوط کن خارج کرده و از طریق الک داخل یک کوزه صاف کنید. اما من از خودم جلوتر هستم – tبرخی از این هلوها را درست کنید (و یا به جای، nekatarin-y) زیبایی ها ، شما نیاز دارید:

  • 1 شلیل کوچک ، برش داده شده به مکعب های 1/2 اینچی
  • 1 قاشق غذاخوری شکر سفید
  • 4 اونس ورموت خشک (مانند دره)

شلیل را با شکر بریزید و بگذارید بماند در یک کاسه یا لیوان کوچک به مدت نیم ساعت. میوه را به مخلوط کن (یا فنجانی که با مخلوط کن غوطه وری شما تهیه شده است) منتقل کنید ، ورموت را اضافه کرده و مخلوط کنید تا یکدست شود. از صافی داخل دو لیوان کوکتل کوچک صاف کنید. اگر همه چیز شروع به مسدود شدن کرد ، مخلوط را در صافی هم بزنید تا حفظ شود در حال حرکت. به هر لیوان چند قطعه یخ اضافه کنید و لذت ببرید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir