بررسی بهترین برس حرارتی مو

وقتی نوبت به آرایش مو می رسد ، ما در مورد هر چیزی و همه چیزهایی هستیم که روند کار را تسریع می کند و ما را سریعتر از در بیرون می آورد.

بهترین برس حرارتی مو را وارد کنید که به عنوان سشوار بخشی ، اتو مو و بخشی صاف کننده عمل می کنند و به شما امکان می دهند هم موهای خود را خشک کنید و هم صافی ، خم شدن یا حرکت را با یک ضربه ایجاد کنید.

زویا قماری ، آرایشگر و صاحب سالن زویا در دالاس می گوید: “بهترین قسمت بهترین برس حرارتی مو این است که زمان طراحی را کاهش می دهد.” “همچنین به شما کمک می کند

موهای خود را همزمان خشک و حالت دهید.” الکس براون ، آرایشگر مشهور مستقر در شیکاگو ، اضافه می کند که بهترین برس حرارتی مو می توانند به افزایش حجم صدا کمک کنند

و بدون اینکه از چندین ابزار در کنار هم استفاده کنید ، به شما حالت یک برس خشک و بادوام را می دهد. برای کسانی که موهای ریز یا آسیب دیده دارند

، تندخو بودن در عین سرخ نکردن (یا سرخ شدن بیشتر) موها می تواند یک چالش باشد و به همین دلیل داشتن بهترین برس حرارتی مو با کنترل دما برای گرمای کمتر می تواند بسیار خوب باشد.

بسیاری از موهای سرامیکی بر روی بهترین برس حرارتی مو حتی در مقایسه با آهن های مسطح ، توزیع یکنواخت گرما را برای خسارت کمتری انجام می دهند

، در حالی که سایر بهترین برس حرارتی مو دارای موی گراز انعطاف پذیر یا نایلون ، یک عنصر مهارکننده مناسب را ایجاد می کنند – دیگر تعادل برس در یک دست و 400 ابزار داغ درجه در دیگری.

یک جایزه اضافی: برسهایی که در انتها هوای خنک شما را به انفجار شما می دهد ، می تواند باعث خنک شدن تازه و درخشش شما شود. مارک معروف به دلیل داشتن لوازم خانگی با تکنولوژی پیشرفته

با راه اندازی فناوری های خود ، سر و صدا زیادی در دنیای زیبایی ایجاد کرد – سشوار چند سال پیش اکنون آخرین تکرار مو وجود دارد ، این بهترین برس حرارتی مو منظوره که می تواند موهای شما را خشک ، فر کند

موج بزند یا صاف کند. این بهترین برس حرارتی مو مورد علاقه قمری است که می گوید “به دلیل کیفیت و قابلیت انعطاف پذیری” بهترین است. مدیر تحریریه Byrdie ، Faith Xue ، از طرفداران Dyson Airwrap Styler است

همانطور که قهوه ای آرایشگر است: او می گوید: “این دارای کنترل گرمای هوشمند است و همراه با چندین ضمیمه به شما کمک می کند تا به هر ظاهری که می خواهید برسید.”

با شکل بیضی و لبه های گرد ، این طراحی شده است که به موهای شما حجم بسیار بالایی می دهد ، رشته ها را از ریشه تقویت می کند و طول آن را با بدن زیادی خم می کند.

مزیت های بهترین برس حرارتی مو

ترکیبی از هر دو پایه نایلونی و موهای تافت دار روی بهترین برس حرارتی مو نه تنها باعث از بین رفتن نسیم می شود – هیچ تأثیری در مورد گرفتگی ندارد – بلکه به افزایش حجم نیز کمک می کند.

با دو تنظیمات گرما و سرعت ، می توانید فرایند استایل خود را شخصی سازی کنید ، همچنین یک دکمه شات جالب نیز برای تنظیم ظاهر نهایی شما وجود دارد.

وقتی می گویم خشک کن یک مرحله ای Revlon زندگی من را تغییر داد ، شوخی نمی کنم. قبل از کشف آن ، فکر می کردم رویاهایم برای دستیابی به یک انفجار آرام در خانه فقط یک خیال است.

اکنون ، من از سالها قبل که این بهترین برس حرارتی مو را امتحان نکرده ام ، سالن رزرو نکردم. نه تنها ظاهری دلنشین ، نرم و انعطاف پذیر را برای من ایجاد می کند ، بلکه استفاده از آن نیز آسانتر نیست.

این ارزش یک هیاهوی تبلیغاتی بیش از ارزش آن است. این هزینه کمتر از یک بار انفجار حرفه ای دارد اما چندین روز خوب برای مو به ارمغان می آورد.

دو نوع مختلف از موی سر به دو منظور متفاوت عمل می کنند – از بین بردن موهای نایلونی باعث خشک شدن نسیم می شود ، در حالی که موهای سیلیکونی فعال شده با حرارت در اطراف محیط برس ، براقیت زیادی می بخشند.

مشخصات بهترین برس حرارتی

این بهترین برس حرارتی مو Bedhead دارای چندین ویژگی منحصر به فرد است که آن را از بسته بندی خارج می کند – نیازی به ذکر نیست که آن را برای قیمت بسیار مناسب می کند.

برس آن به شکل بیضی شکل بوده و باعث افزایش حجم می شود ، در حالی که موهای مخلوط به شما کمک می کنند مو و بافت شما تعریف شود.

به علاوه ، دارای سه تنظیمات حرارتی برای قابلیت انعطاف پذیری بیشتر است و بازرسان آنلاین می گویند استفاده از آن بسیار آسان است.

بشکه سرامیکی یک و نیم اینچی بر روی این ابزار گرمای مادون قرمز زیادی را منتشر می کند که بلافاصله به قشر (قسمت داخلی) نفوذ می کند ساقه مو ، آن را از داخل به بیرون گرم می کند.

نتیجه؟ موها به طور مساوی و در نیمی از زمان گرم می شوند ، به طور جدی خطر هرگونه آسیب را کاهش می دهد ، در صورتی که موهای شما تصویری از سلامتی نیست ، این یک انتخاب برتر است.

این بهترین برس حرارتی موکه قرار است در موهای خشک برای افزودن حرکت و صافی مورد استفاده قرار گیرد. بله ، این ابزار دارای طلای 24k است

، اما فقط برای ظاهر نیست – طلا در واقع به توزیع یکنواخت گرما برای یکدست سازی یکنواخت تر کمک می کند. از آنجا ، فناوری ION مستقیم

مارک به جلوگیری از آسیب (در حالی که هرگونه موخوره یا استاتیک را دفع می کند) کمک می کند ، و موهای حاصل از تزریق ذغال از یکنواختی صاف اطمینان حاصل می کنند.

این بهترین برس حرارتی مو همچنین دارای کنترل درجه حرارت چرخشی و تنظیمات سه سرعته برای دقت بیشتر است. عملکرد چرخان را در این برس فعال کنید تا یک انفجار بزرگ و پرانرژی ایجاد کند.

حتی می توانید جهت چرخش آن را تغییر دهید بسته به اینکه از چه روشی می خواهید انتهای شما تلنگر شود. و برای روزهایی که سبک کمی براق تری می خواهید

کافی است ویژگی چرخان را خاموش کنید تا رشته های خود را صاف و صیقل دهید. آیا نمی توانید به زنجیره سالن بروید تا منفجر شود؟

بهترین برس حرارتی مو Darbar را که مورد علاقه Holly Rhue ، ویرایشگر همکار Byrdie است ، امتحان کنید. برس صاف کننده دست و پا زدن حتی در موج دارترین و موخوره ترین موها نیز معجزه می کند.

این تا 450 درجه فارنهایت گرم می شود ، یعنی همان حداکثر دما در بسیاری از آهن های تخت ، و ساخته می شود که به همین ترتیب استفاده می شود – به آرامی از قسمت های خشک مو عبور می کند. (FYI ، شما خواهید دید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes