[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان بررسی کنید آیا میگوی یخ زده شما بخشی از این تماس عظیم است

عکس: djero.adlibeshe (Shutterstock)

میگوی آب پز منجمد به دلیل راهی سریع و آسان برای افزودن پروتئین به سالادها ، ماکارونی و هر تعداد غذای دیگر ، برای بسیاری از افراد فریزر شده است. اما اگر در حال حاضر در فریزر شما است ، باید برچسب آن را بررسی کنید.

این به این دلیل است که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) اعلام کرد تمدید برداشت برای اولین بار در ژوئن 2021 در مورد میگوهای پخته منجمد که به خرده فروشان سراسر کشور فروخته شد به دلیل ترس از آلوده شدن آنها سالمونلابه در اینجا چیزی است که باید بدانید.

چه میگوهایی دانلود می شود؟

این میگو توسط Avanti Frozen Foods Pvt توزیع می شود. با مسئولیت محدود ، و شامل اندازه های مختلف پخته ، پوست کنده ، پوست کنده شده است میگو (با مقداری پیچیده در سس کوکتل) ، در اندازه های مختلف فروخته می شود. محصولات میگو به دلیل پتانسیل خارج می شوند سالمونلا آلودگیبه

تا 13 آگوست، نه نفر بودند گزارش می دهد در سالمونلامربوط به این بیماری میگو ، گزارش FDAبه تا اینکه وجود داشت سالمونلا موارد ناشی از هر مارک میگو خارج شده ، FDA و مراکز کنترل بیماری (CDC) تصمیم گرفت که بهتر است آنها را در بارگیری با احتیاط فراوان قرار دهید.

اگر میگوی شما بخشی از بارگیری است چه باید بکنید

محصولات میگوی یخ زده موجود در برداشت بین نوامبر 2020 تا مه 2021 در سراسر کشور توزیع شد و به خرده فروشان عمده از جمله Whole Foods ، Target ، Meijer و Food Lion فروخته شد. این صفحه وب سایت FDA شامل لیستی از مقالات خاص ، مارک ها ، کدها و تاریخ انقضای میگوهای منجمد خارج شده است.

اگر هریک از محصولات میگوی یخ زده را که بخشی از بارگیری است خریداری کرده اید ، آنها را نخورید و به محل خرید برگردانید. در صورت داشتن هرگونه سوال ، می توانید با Avanti Frozen Foods Pvt تماس بگیرید. با مسئولیت محدود در +914023310260 یا +914023310261 ، دوشنبه تا جمعه ، از ساعت 12:30 تا 7:30 ET (بخش خدمات مشتری این شرکت در هند واقع شده است).

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir