[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چقدر سود بر اساس رتبه بندی اعتباری خود پرداخت می کنید

عکس: سهام (شاتر استوک)

جیک نتیجه برمی گرداند است من هستمبرای وام دهندگان مهم است زیرا کمک می کند آنها شما را به عنوان یک ریسک اعتباری ارزیابی می کنند ، اما برای شما مهم است زیرا سپس در نهایت تعیین می کند بر علاقه شما پرداخت با کارت های اعتباری و وام ها. دبلیومن این را در اوایل بیست سالگی خود می دانستم ، معنی آن در واقع غرق نشد تا زمانی که از نظر پول خالص– چقدر بیشتر یا کمتر آیا خرج کردم فقط بر اساس نرخ بهره من براساس اعتبار؟ در اینجا نگاهی داریم به اینکه چگونه این می تواند برای شما از هم بپاشد.

افرادی که دارای اعتبار بالاتری هستند بهره کمتری پرداخت می کنند

نتایج اعتبار براساس اینکه چقدر اعتبار دارید ، چقدر از آن است شما در واقع از میزان پرداخت به موقع مانده های خود به موقع استفاده می کنید. اگر شما یک وام گیرنده مسئولیت پذیر باشید ، وام دهنده با رتبه بندی اعتباری بالاتر به شما پاداش می دهد ، که به نوبه خود این کار را انجام می دهد. کوتاه نرخ بهره

برای کارت های اعتباری ، میانگین APR در سال 2020 16.28٪ است، با توجه به داده ها از فدرال رزرو، اما ممکن است درصد شما بیشتر یا کمتر باشد براساس تاریخچه اعتبار شما طبق آخرین گزارش بازار کارت اعتباری مصرف کننده CFPB، میانگین نرخ بهره موثر بر اساس سطح رتبه بندی اعتباری به شرح زیر است:

  • Subprime عمیق (579 یا پایین تر) = 21٪
  • زیرمجموعه (580 – 619) = 20.5٪
  • نزدیک به پرایم (620 – 659) = 19٪
  • نخست (660 – 719) = 16.5٪
  • فوق العاده برتر (720 یا بیشتر) = 13.5٪

(نرخ بهره بسته به نوع کارت شما متفاوت خواهد بود ، زیرا نرخ بهره کارتهای مسافرتی حق بیمه بیشتر از آنچه با آن دریافت می کنید تحریف می شود) کارت با پول نقد)

رتبه بندی اعتباری خوب به معنای هزینه کمتری است که برای بهره صرف می شود

داشتن یک ایده تقریبی از میزان سود برای هر درجه اعتبار سنجی ، آنگاه مقدار آن را به شما می گوید پول شما غذا در صورت خراب شدن یا بهتر شدن نتیجه ، سود را در نظر بگیرید. بیایید بگوییم شما با 10 هزار دلار بدهی وام گیرنده هستید و قصد دارید در 36 ماه آن را به طور مساوی پرداخت کنید. با استفاده از محاسبه کننده وامدر اینجا نحوه جمع آوری هزینه های بهره عمومی آورده شده است:

  • Subprime عمیق (579 یا پایین تر) = 3،560 دلار
  • زیرمجموعه (580 – 619) = 3،473 دلار
  • نزدیک به پرایم (620 – 659) = 3191 دلار
  • نخست (660 – 719) = 2746 دلار
  • فوق العاده برتر (720 یا بیشتر) = 2220 دلار

با یک نتیجه فوق العاده اصلی شما 1 دلار پس انداز خواهید کرد ،340 در پرداخت سود در مقایسه با پایین ترین سطح پرداخت همان مقدار بدهی با همان برنامه بازپرداخت. و این فقط یک مثال است – اگر به امید به زندگی کارت اعتباری خود فکر کنید ، پس انداز از اعتبار بالا می تواند واقعاً افزایش یابد.

چگونه رتبه اعتباری خود را بالا ببریم

البته همه ما آنقدر خوش شانس نیستیم که یک درخشش داشته باشیم امتیازات فوق العاده خوب اعتباری ، اما روش های صفر هزینه برای بهبود نمره شما وجود دارد انجام دادن من دارم-این پست Lifehacker مکان خوبی برای شروع است. پشخصا ، می دانم که چگونه تمیز است پول نقد ، که من آن را از سود پس انداز می کنم ، سود متعلق به من را ایجاد می کند بیشتر واقعی به نوعی انگیزه من برای گرفتن رتبه اعتباری ام خیلی بلند تا حد امکان. منبه نوبه خود ، این همچنین دارای باعث شد من نظم بیشتری در استفاده از اعتبارم به طور کلی – سود / سود پیدا کنم.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir