[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان بزرگترین تغییرات در فایرفاکس 89

تصویر: موزیلا

به زودی بروزرسانی فایرفاکس 89 رابط کاربری دسک تاپ مرورگر را دوباره طراحی می کند و چندین تغییر خوشامد در کیفیت زندگی و افزایش حفاظت از حریم خصوصی داده ها را به شما معرفی می کند. امیدوارم که موزیلا رابط کاربر و بازخورد به روز شده را ایجاد کند اکثر مصرف کنندگان از تغییرات خوشحال خواهند شد. که گفت ، حتی اگر شما نگاه جدید را جستجو کنید ، همه چیز مرتب شده و حذف شده است – و چند تنظیم جدید اضافه شده است – بنابراین ممکن است برخی از آنها طول بکشد استفاده برای.

برای کمک به شما در انتقال ، ما تمام به روزرسانی های Firefox 89 را که باید درباره آنها بدانید بررسی خواهیم کرد. برای اینکه این ویژگی های جدید را برای خود امتحان کنید ، با رفتن به جدیدترین به روزرسانی Firefox را نصب کنید تنظیمات> عمومی> به روزرسانی های Firefox> بررسی به روزرسانی ها در رایانه رومیزی یا می توانید جدیدترین نصب کننده را از صفحه رسمی بارگیری Firefox بارگیری کنید.

نوار برگه جدید Firefox 89 را بررسی کنید

تصویر مقاله ای با عنوان بزرگترین تغییرات در فایرفاکس 89

عکس صفحه: برندان هسن

بزرگترین تغییرات در رابط کاربری فایرفاکس 89 به چگونه برگه ها در مرورگر ظاهر می شوند و نحوه رفتار وب سایت ها هنگام حضور در این زمینه در پس زمینه.

برگه های باز اکنون در اطراف نوار URL “شناور” هستند ، هر کدام مستطیل مستقل خود را دارند. در حال تقسیم کردن دیدن متفاوت ، آنها هنوز هم رفتار یکسانی دارند: شما می توانید جبرای مرتب سازی مجدد برگه های باز ، آنها را لیسیده و بکشید یا آنها را از نوار برگه بکشید تا باز شوند وب سایت در یک پنجره جدید Firefox. موزیلا دارد برای نشان دادن زمان پخش صوتی از یک زبانه ، نمادهای جدید اضافه کنید و اگر پیوندی را در یک برگه پس زمینه جدید باز کنید ، مرورگر به طور خودکار پخش اتوماتیک رسانه را متوقف می کند. (بله ، حتی پخش خودکار ویدئو آزار دهنده است.)

اکنون می توانید عملکردهای خاص برگه و پنجره را تغییر دهید – همیشه به برگه های پیش فرض تازه باز شده بروید – در زیر تنظیمات> عمومی> برگه ها و تنظیمات> صفحه اصلی> Windows جدید و برگه ها. نیز وجود دارد “شخصی سازی” یک برگه در صفحه برگه جدید که به شما امکان می دهد آنچه را که می بینید در صورت باز کردن یک برگه جدید سفارشی کنید.

سایر تغییرات در رابط کاربری در Firefox 89

موزیلا دارد همچنین نوار ابزار اصلی Firefox را ساده می کند. دکمه های ناوبری بودند فقط به عقب ، جلو ، و تازه کردن صفحه کوتاه شده و دکمه تنظیمات کوفته سه نقطه ای برداشته شده است ، و دکمه همبرگر سه خطی را در گوشه سمت راست بالای برنامه به عنوان اصلی ترین راه برای باز کردن تنظیمات باقی می گذارد.

تصویر مقاله ای با عنوان بزرگترین تغییرات در فایرفاکس 89

تصویر: موزیلا

به همین ترتیب ، Firefox اکنون اعلان های مرورگر را در یک صفحه پاپ آپ منسجم می کند. به جای دریافت پنجره های بازشو جداگانه هر بار که وب سایت بزرگنمایی درخواست دسترسی به میکروفن ، وب کم و سایر مجوزهای شما را دارد ، آنها در یک جعبه ظاهر می شوند.

محافظت از کوکی های عمومی برای Firefox 89 در حالت مرور خصوصی

در حالی که تغییرات در رابط کاربری به روزرسانی های چشمگیری است ، مرورگر نیز دریافت کرد افزایش حریم خصوصی کوچک اما مورد استقبال: تنظیم محافظت کامل از کوکی ها اکنون در حالت مرور خصوصی در حال اجرا است، جلوگیری وب سایت هایی که در برگه های خصوصی باز کرده اید از ردیابی خود ، حتی زمانی که به طور همزمان صفحات دیگر را مرور می کنید. تیکلاه محافظت از خارج از سایت کار کردن در پنجره های خصوصی به طور پیش فرض تا وقتی General Cookie Protection تحت فعال باشد تنظیمات> حریم خصوصی و امنیت> بهبود حفاظت در ردیابی.

[CNET]

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir