[ad_1]

تصویری از مقاله ای تحت عنوان بستنی شایسته خوردن از یک لیوان است

عکس: جوئل کان

حتی وقتی همه گیری ضعیف می شود (چیزی شبیه – واکسن بزنید!) و تقسیمات سیاسی سال 2020 را در آینه قرار دهید (صبر کن ، در واقع …)، هنوز هم چیزی وجود دارد که هر روز از آن ناراحت شود. جo بگذارید اضطراب ترکیبی خود را کنار بگذاریم و در یک مورد توافق کنیم: منخامه بهتر است هنگام خوردن از فنجان قهوه استفاده شود.

گوش کنید ، مردم: برای گرم کردن بستنی روی قاشق خود به اضلاع بلند یک لیوان نیاز دارید. دیواره های کاسه ها خیلی کم است و باعث می شود بستنی خود را به اطراف و اطراف خود فشار دهید ، هرگز آن را به دهان گرسنه تحویل ندهید. همچنین دسته ماگ بدن شما را از گرما یخ زده گرم نگه می دارد و ذوب شدن آن را کند می کند.

صحبت از ذوب شدن است ، وقتی بستنی شما بالاخره مایع شد ، خبر خوبی برای شما دارم! این در حال حاضر در شیشه است! بنابراین می توانید لیوان را به راحتی برگردانید و سوپ تازه شکل گرفته خود را بنوشید. یا بهتر از آن (مانند جوئل دیگر کمی قهوه به آن اضافه کنید و اکنون یک نوشیدنی کاملاً جدید دارید – با تمیز کردن کمتر.

این بهترین راه برای خوردن بستنی است – در خانه

من باید با اشاره به اینکه مخروط ها عالی هستند ، به این حقیقت جهانی اشاره کنم ، اما 1) در یک روز گرم تابستان ، بستنی ذوب می شود و به ناچار روی دست شما جاری می شود ، و به هر حال ، 2) مخروط بهترین زمانی است که بستنی را از یک فروشگاه کوچک خریداری می کنید. این قانون لیوان برای لذت بردن از بستنی است در خانه. جعبه بامخروط های خریداری شده هرگز به اندازه خوب نیستند آنهایی که از یک چشمه نوشابه تهیه می کنید و از یک پیشخوان در یک کلاه کاغذی سرگرم کننده سرو می کنید. (این نسخه ایده آل من از حومه شهر از سال 1950 است)

سرانجام ، هیچ چیز نمی گوید “سرگرم کننده!” مانند غذا خوردن از لیوان. این شامل خوابیدن ، شب های فیلم و زمان نوازش است. این کشتی کاملاً شلخته است که می گوید: “من فقط نیمه شب مقداری صبحانه می خورم ، اما دندانهای خیلی شیرینی ندارم” … و سپس به شما اجازه می دهد 12 اونس بستنی بخورید.

این مقاله در اصل در آگوست سال 2020 منتشر شد و در 21 ژوئن 2021 به روز شد تا مطابق با دستورالعمل های فعلی سبک Lifehacker باشد و از آنجا که تابستان است ، لعنت بر آن.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir