[ad_1]

وقتی از کابوس بیدار می شوید ، ممکن است کمی وحشت زده باشید ، اما وقتی از رویایی کثیف درباره شخصی که در زندگی واقعی می شناسید بیدار می شوید ، ممکن است زیاد وحشت زده چشم انداز رفتن به محل کار ، مدرسه ، یا فعالیت اجتماعی و دیدن آنها – دانستن اینکه “چگونه” در رختخواب هستند – می تواند مانند بیداری ناخوشایند باشد. در اینجا نحوه برخورد با یک رویا جنسی برای یک فرد واقعی که در واقع با آن نخوابیده اید ، آورده شده است.

به خاطر داشته باشید که چرا آنها را آگاهانه جنسی نمی کنید

در خواب ، فردی که هرگز از نظر جنسی در موردش فکر نمی کردید – به عنوان همکلاسی یا شریک دوست – ممکن است فوق العاده شیطان باشد. اما سعی کنید به آنچه واقعاً در مورد آنها می دانید فکر کنید. آیا همکار شما واقعاً بی ادب یا خجالتی است؟ آیا واقعاً دوست گرم برادر شما ممنوع است؟ دلایلی را که به طور آگاهانه در مورد آنها به صورت جنسی فکر نکرده اید به خاطر بیاورید. فریب شعبده بازی اتاق خواب را که در خواب می دیدند فریب نخورید: این همه شما بودید. این مغز شما ، تخیلات و اعمال شما بود. اگر چیز دیگری نیست ، به خود و تخیل خود اعتبار دهید ، نه به آنها.

البته رویاها می توانند صمیمی باشند ، بنابراین این می تواند دیدگاه شما را تغییر دهد ، به ویژه اگر مجبور باشید در چند روز پس از حادثه با هم تعامل داشته باشید. با این حال ، بر اساس حقایق بمانید. آنها نمی دانند شما چه تصوری داشتید ، چگونه “آنها” عمل می کرد ، یا چگونه “برهنه” در چشم ذهن شما ظاهر می شد. بسیار خوب است که این راز را برای خود نگه دارید.

ملیسا دی لوس سانتوس ، مترجم 33 ساله رویاها می گوید: “گاهی اوقات ما درباره شخصی که در خواب دیدیم خیال پردازی می کنیم. ملی ، یوگی رویاییبه “ذهن تفاوت بین واقعی و خیالی را نمی داند ، اما اگر بر آنچه می خواهد در مورد خود به شما بگوید تمرکز کنید ، طرف مقابل را کنار بگذارید و در مورد نمادین رویاهایتان خاطرات خود را ثبت کنید ، نه رویاها. به خودی خود ، می توانید تشخیص دهید کدام قسمت از شما تحت ستم است و می خواهد بیرون بیاید. “بیایید این را کشف کنیم …

دلیل خواب را بیابید

وقتی در خواب می بینید که دندان های شما در حال سقوط است ، هیچ میل مخفیانه ای برای بی دندان بودن را تصدیق نمی کنید. وقتی در خواب می بینید که در حال سقوط هستید ، سفارشات را بدون لباس انجام می دهید یا در یک کار دبیرستانی که قرار بود ده سال پیش انجام شود دیر می کنید ، واقعاً نمی خواهید این موارد حقیقت داشته باشد. بدیهی است که رویاها به این روش کار نمی کنند ، بنابراین قلب داشته باشید: احتمالاً این کار را می کنید انجام ندهید شما می خواهید با TA شیمی خود یا یک دوست احمق پرتاب کنید.

“همه رویاهای مربوط به افراد همیشه مربوط به شخص در خواب نیست. دی لوس سانتوس گفت ، این جنبه هایی از خود را به شما نشان می دهد که در این شخص می بینید که می خواهید بیشتر او را در آغوش بگیرید. آنها می افزایند: “ممکن است شخصی باشد که ویژگی های مشابهی با این شخص داشته باشد ، بنابراین به عنوان مثال ، رویاهای جنسی یک همسر سابق که سالهاست او را ندیده اید می تواند یک همکار با ویژگی های مشابه باشد.”

اگر خواب باشد چه؟ درست می گویی طرف مقابل را له می کنی؟ فقط شما پاسخ این سوال را می دانید ، اما مدتی وقت بگذارید نه تنها به نمادگرایی خواب فکر کنید ، بلکه به چیزهای کاربردی تری که می تواند نشان دهد نیز فکر کنید. اگر سعی کرده اید برخی از احساسات مبتدی را سرکوب کنید یا بر کسی غلبه کنید ، آنها به راحتی می توانند در کشور رویایی شما – و در اتاق خواب رویاهای شما ظاهر شوند.

ممکن است هنگام بیدار شدن احساس ناراحتی کنید و متوجه شوید که مغز شما بدون اجازه آگاهانه شما به آنجا رفته است ، و ما شما را متهم به لرزش نمی کنیم ، اما ما در اینجا در حال بررسی همه معانی احتمالی هستیم. اگر واقعاً چیزی برای این شخص دارید ، ادامه نادیده گرفتن او فقط باعث می شود احساسات شما بیشتر در رویاهای شما شعله ور شود.

عادی عمل کنید ، همانطور که به طور منظم عمل می کنید

شما می توانید برای همه اینها همانطور که می خواهید معقول باشید ، یک دفتر خاطرات رویایی سخت کوش داشته باشید و عشق اساسی را به عنوان علت رویای رد کنید ، اما باز هم دیدن این شخص در زندگی واقعی برای شما عجیب به نظر می رسد.

کتی ، زن 40 ساله در انگلستان که به تازگی به یاد آورده است که در مورد دومینیک کامینگز ، مشاور ارشد سابق بوریس جانسون ، نخست وزیر بریتانیا ، خواب جنسی داشته است ، به Lifehacker گفت: “عادی عمل کنید … و هرگز آن را به واقعیت تبدیل نکنید.” ”

ما می توانیم تصور کنیم “واقعی ساختن” با یک سیاستمدار مشهور بین المللی کمی سخت تر است تا مثلاً با باریستایی که هر روز صبح برای شما قهوه درست می کند ، اما کتی به هر حال درست می گوید. به طور منظم به اندازه معمول عمل کنید و قبل از شروع مأموریت برای اینکه ببینید آیا مهارت های واقعی شنوندگان واقعی با مهارت هایی که مغز شما یک شبه اختراع کرده است مطابقت دارد یا خیر ، دوبار فکر کنید.

چه خواهد شد واقعا اگر شما اتفاق می افتد با یکی از همکارانش خوابید یا همکلاسی؟ جهنم ، اگر بعد از خوابیدن با این باریستا خوابیدید ، ممکن است متوجه شوید که آنها با تخیل شما مطابقت ندارند و ممکن است هر روز پنج بلوک از مسیر کافئین خود قدم بزنید. شاید آنچه در واقع برای شما جذاب است ماهیت ممنوع جلسه باشد. شاید این همان چیزی است که ذهن شما در هنگام خواب غافل شده است. انجام IRL می تواند منجر به تصادف شود و همچنین به شخص دیگر اجازه دهید بفهمد رویای شما کجا بوده است. اگر یکی از آشنایان به شما بگوید که خواب دیدن در زدن را می بینید ، چه احساسی خواهید داشت شما؟

دی لوس سانتوس می گوید: “ممکن است در ابتدا ناخوشایند باشد ، اما بدانید که آرزو این نیست که درباره این شخص خیال پردازی کنید.”

رویای خود را کنار بگذارید ، همانطور که وقتی از رویایی که در دانشگاه هستید دوباره بیدار می شوید ، اما به نوعی فراموش کرده اید که یک ترم کامل به کلاس بروید. این نه زندگی واقعی است و نه این.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir