[ad_1]

گردشگر نقاب دار سلفی می گیرد

عکس: TheVisualsYouNeed (شاتر استوک)

همین الان، فقط هفت کشور اروپایی (کرواسی ، قبرس ، گرجستان ، یونان ، ایسلند ، مونته نگرو و صربستان) به آمریکایی ها اجازه می دهد تا به عنوان گردشگر از آنها بازدید کنند. اما رئیس کمیسیون اروپا آن را دارد طرحی را اعلام کرد که به افراد کاملاً واکسینه شده از ایالات متحده اجازه می دهد.اس برای دیدار به دلایل ناچیز – با فرض اینکه اتحادیه اروپا می تواند با ایالات متحده به توافق برسد.اس دولت.

این طرح به یافتن راهی برای اثبات اثبات واکسیناسیون متکی خواهد بود. در حالی که صحبت در مورد “گذرنامه واکسن” در ایالات متحده بحث برانگیز است.اس، مسافران اغلب برای سفر به کشورهای خاص نیاز به نشان دادن وضعیت واکسیناسیون خود داشتند.

اتحادیه اروپا “گواهی سبز دیجیتالی” را ارائه داده است که می تواند مستلزم این باشد که آیا شما علیه COVID-19 واکسینه شده اید ، آیا اخیراً از COVID-19 بهبود یافته اید و آیا می توانید ایمن سازی کنید و آیا اخیراً آزمایش COVID-19 منفی است . آنها امیدوارند که دولت ایالات متحده بتواند گواهی مشابه خود را صادر کند –و اینکه شما قادر خواهید بود با نشان دادن U خود به داخل و داخل اتحادیه اروپا سفر کنید.اس گواهی یا با استفاده از U.اس گواهی برای دریافت گواهینامه اتحادیه اروپا.

در حال حاضر ، محدودیت های اتحادیه اروپا در مورد مسافران تا حدی مبتنی بر این است که اغلب موارد COVID در کشوری که در آن هستند رخ می دهد سفر از. اما اگر واکسینه شوید ، فکر ادامه می یابد ، ممکن است مهم نباشد که میزان COVID در کشور شما چیست.

اگر این طرح پیش برود ، اتحادیه اروپا افراد واکسینه شده را تشخیص می دهد اگر واکسنی مجاز از آژانس دارویی اروپا ، معادل اروپایی FDA دارند – وسه تا از واکسن ها مورد استفاده در ایالات متحده (Pfizer ، Moderna و Johnson & Johnson) توسط EMA مجاز هستند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir