[ad_1]

زنی با پیراهن نارنجی و در حال پرش اسکات است

عکس: گوران بوگیچویچ (شاتر استوک)

قرار دادن IUD می تواند تجربه عجیبی باشد. یک قطعه پلاستیکی کوچک و شکل T و شاید فلز در رحم شما ظاهر شود و پس از آن ممکن است هنگام وارد کردن و گرفتگی درد داشته باشید. (یا نه – همه متفاوت هستند.) اما یک چیز مفید است که بدانید: تقریباً به محض احساس خوب می توانید ورزش کنید.

برخی از ارائه دهندگان توصیه می کنند که از هر دو جنس پرهیز کرده و پس از آن برای مدت کوتاهی ورزش کنند – طبق اطلاعاتی که به صورت آنلاین پیدا کردم ، گاهی 24 ساعت. اما بسیاری این کار را نمی کنند. به عنوان مثال فرزندپروری برنامه ریزی شده چنین محدودیت هایی را ارائه نمی دهدو همچنین ارائه دهنده من. از دوستان خود بپرسید که آیا توصیه می کنند دستورالعمل های خاصی را دنبال کنید.

من در زندگی خود دو مارپیچ داشته ام و وقتی سردبیرم از من خواسته است به این س answerال پاسخ دهم که چه موقع می توانی بعد از گرفتن مارپیچ تمرین کنی ، من حلقه دوم را دریافت کردم. IUD به هیچ وجه برنامه تمرینی من را مختل نکرده است ، با این تفاوت که من قصد داشتم یک روز قبل از جلسه یک جلسه تحمل وزن داشته باشم ، در صورتی که احساس می کنم خیلی اسپاسم برای انجام این کار وجود دارد. خوشبختانه احساس خوبی داشتم. آن شب به پیاده روی رفتم و روز بعد به مزخرفات همیشگی خود بازگشتم.

به محض داشتن ریمل ، لازم نیست در برنامه تمرینی خود کار متفاوتی انجام دهید. بعضی اوقات مردم تعجب می کنند که آیا بلند کردن کاردیو سنگین یا شدید می تواند دستگاه را جابجا کند یا در غیر این صورت مشکلی ایجاد کند ، اما با قرار گرفتن در آن ، احتمالاً در آنجا باقی می ماند. دفع مارپیچی می تواند رخ دهد ، اما نادر است، و ورزش یکی از عوامل خطر نیست.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir