[ad_1]

تصویرگری برای مقاله ای با عنوان یک مهمانی تابستانی برای فرزندان خود پس از یک سال جهنمی آموزشی برگزار کنید

عکس: مگان موراوشیک والبرت

بچه ها هستند همیشه با پایان این سال تحصیلی هیجان زده ، و تمام این هفته های آزادی پیش روی آنهاست. اما فکر می کنم به راحتی می توان گفت که امسال آنها مخصوصاً آماده رفتن به مدرسه – و Chromebook ها و ماسک هایشان – به محدودیت هستند. وقت آن رسیده است که با بزرگترین “به مهمانی تابستانی خوش آمدید” که تاکنون انجام داده اید ، همه چیزهایی را که موفق به زنده ماندن شده اند جشن بگیریم.

من همیشه طرفدار آن هستم پیدا کردن دلیلی برای جشن گرفتن، به همین دلیل است که من برای اولین بار در پایان سال دوم پسرم ، بنر موجود در عکس بالا را ساختم – ایده ای که من در ابتدا از آن دریافت کردم این پست فرزندان. در همان سال ، وقتی که او آخرین روز از مدرسه به خانه آمد ، در را باز کردم و اجازه دادم او رد شود. هنگام پاره كردن كاغذ ، او تشویق كرد و احساس می كرد شروع رسمی تابستان است.

حتی سال گذشته ، بعد از یک سال تحصیلی که بیشتر از رعد و برق غر می زد ، تصمیم گرفتم که بتوانیم این کار را انجام دهیم. چیزی من جشن می گیرم البته همه اردوهای تابستانی و تعطیلات او یکی یکی به طور سیستماتیک لغو می شد ، اما حداقل وی مجبور نبود چندین ماه کلمه “افزایش” را بشنود و که شایان ذکر بود بنر ادامه یافت در پشتیتا بتواند در حیاط پشت منفجر شود – جایی که من کمان بچه های تیراندازی را که برای او خریده بودم و استخر بادی را که توانستم وارد کنم قرار داده بودم (بعد از ساعت ها جستجوی آنلاین).

اگر در سالهای گذشته ارزش جشن پایان مدرسه را داشت ، قطعاً ارزش این را دارد که امسال پس از یک سال ، بدون توجه به نسخه خاص آنها از جهنم ، جشن بگیرید. بسته به سن آنها برای واکسیناسیون کامل یا اینکه همه متعهد به ماندن در فضای باز و ماسک زدن هستند ، ممکن است احساس راحتی کنید که از چند نفر از آنها دعوت کنید ، اما تعطیلات این است که فقط شما و بیشتر بچه ها هستید. به ترتیب. در اینجا چند ایده دیگر برای مهمانی Welcome to Summer برای شروع وجود دارد:

  • بادکنک و / یا روبان های رشته ای در اطراف خانه یا حیاط خانه
  • در حیاط خانه یا غذای شام مورد علاقه آنها یک پیک نیک بخورید
  • گردگیری و اسباب بازی های قدیمی تابستان یا بازیها را در حیاط بیرون بیاورید
  • آنها را با چند خوراکی تابستانی یا اسباب بازی جدید مانند حباب ، بادکنک آب یا تیرانداز آب غافلگیر کنید
  • دور حیاط خانه مانعی درست کنید
  • موسیقی را روشن کنید و یک مهمانی رقص ترتیب دهید
  • نبرد با آب را انجام دهید (به عنوان یک پاداش ، این یک روش خوب برای از بین بردن استرس برای کل خانواده است)

و حتی اگر بچه های شما برای یک سال مدرسه را تمام کرده باشند ، خیلی دیر نیست. روز گرم و آفتابی بعدی را انتخاب کنید و مهمانی برگزار کنید تا پایان مضحک ترین سال تحصیلی زندگی آنها را جشن بگیرید.

این مقاله در ابتدا در سال 2020 منتشر شد و برای متن به روز شده در 7 ژوئن 2021 به روز شد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir