بله ، در صورت استفاده از سموم دفع آفات ، باید با همسایگان خود صحبت کنید


در صورت اصرار به استفاده از سموم دفع آفات ، تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: ND700 (Shutterstock)

مناگر آنقدر خوش شانس هستید که در مکانی دلپذیر زندگی کنید چمن، محوطه سازی یا باغ ، به احتمال زیاد شما خود را دارید رویکرد خود برای حفظ آنها – و برای برخی این شامل استفاده از سموم دفع آفات است. و اگر شما و همسایگانتان با سمپاشی مخالف هستید ، می تواند باعث ایجاد تنش شود. اما با توجه به اینکه الف فرد سم زدا مواد شیمیایی را در همسایگی و محیط آزاد می کند ، کار دقیق انجام این کار است بگذارید افرادی که در همسایگی زندگی می کنند بدانند چه چیزی ، کجا و چه موقع اسپری کنند.

که در مقاله در BobVila.com، مارک وولف نکات و راهکارهایی را برای گفتگوهای (مدنی) با همسایگان شما در مورد استفاده از آفت کش ها به اشتراک می گذارد ، و نحوه کار اختلاف نظرها در اینجا چیزی است که باید بدانید.

استفاده همسایه از آفت کش ها چگونه می تواند بر شما و اموال شما تأثیر بگذارد

یک نکته مهم قبل از پرداختن به جزئیات: نکته اینجا بحث در مورد استفاده از سموم دفع آفات در اماکن مسکونی یا تجاری نیست – این موضوعی است برای روز دیگر. در اینجا ما بر ارتباط م withثر با همسایگان خود در مورد عادات سم پاشی خود تمرکز می کنیم ، با نحوه استفاده از سموم دفع آفات بر شما و اموال شما.

به گفته ولف، یکی از نگرانی ها سم پاشی بیش از حد است. همچنین به عنوان پاشش اسپری شناخته می شود ، معمولاً زمانی اتفاق می افتد که مایع یا گرد و غبار در یک روز بادی در چمنزار یا منطقه ای از پوشش گیاهی تصفیه می شود و به آن اجازه می دهد به مناطقی خارج از خط مالکیت فرد برسد. اگر متوجه منطقه ای در امتداد یا نزدیک مرز بین حیاط خود و همسایه خود شدید ، جایی که گیاهان آسیب دیده یا مرده اند ، این نشانه پاشش بیش از حد و چیزی است که باید به همسایه خود بگویید.

چگونه با همسایه خود در مورد استفاده از آفت کش صحبت کنید

پسندیدن نقاط ولف، تنش بین همسایه هایی که رویکردهای متفاوتی در مورد سموم دفع آفات دارند ، ایجاد می شود ، اما یک گفتگوی دقیق در این مورد می تواند به برطرف شدن اوضاع کمک کند. در اینجا برخی از موضوعات اصلی بلند کردن موارد ذکر شده است:

آنچه پاشیده می شود

اگر اسپری می کنید (یا شخص دیگری را برای انجام این کار استخدام می کنید) ، به همسایگان خود اطلاع دهید که از چه مواد شیمیایی استفاده می کنید. اگر طرف دیگر این معادله هستید ، دریغ نکنید از همسایگان خود (یا متخصصان استخدام شده آنها) بپرسید که آنها از کدام آفت کش ها ، علف کش ها و / یا حشره کش ها استفاده می کنند.به

سپس، وولف پیشنهاد می کند مواد مورد استفاده را جستجو کنید تا متوجه شوید آیا برای انسان خطری ایجاد می کنند یا خیر یا محیط. همچنین باید در نظر بگیرید که آیا چنین چیزی دارید یا خیر حیوانات خانگی که وقت خود را در خارج از خانه می گذرانندبه اگر چیزی شما را نگران می کند ، کمی تحقیق کنید و آن را به همسایه خود ارائه دهید ، زیرا ممکن است از تأثیر آن آگاه نباشند. (اما اگر قصد انجام این کار را دارید ، نسبت به آن منفعلانه یا احمق نباشید.) در حالت ایده آل ، شما در مورد آنچه به دست می آورید به توافق می رسید.اسپری می شود

چه زمانی سم پاشی سم پاشی می شود؟

راه دیگر مقابله با برخی شرایط این است که از همسایه خود (یا افرادی که استخدام می کنند) بپرسید که چه زمانی قصد دارند سمپاشی را انجام دهند. به این ترتیب شما یک هشدار قبلی خواهید داشت و می توانید برنامه ریزی کنید که آن روز بیرون بروید یا در خانه بمانید تا از مواد شیمیایی و هرگونه بوی احتمالی جلوگیری کنید ، وولف توضیح می دهد.

مهم نیست از کدام کشور هستید ، وولف می گوید که می تواند موقعیت شما را برای همسایه توضیح دهد. دلایل مختلفی وجود دارد که چرا مردم استفاده یا عدم استفاده از آفت کش ها را انتخاب می کنند ، و ایده خوبی است که آنها را بشنوید.

ارتباط را ادامه دهید

به احتمال زیاد ، این یک چت یکبار مصرف نخواهد بود. بررسی مداوم (و منطقی) با همسایه به شما این امکان را می دهد که هرگونه مشکل جدیدی را در جنین قطع کرده و در مورد کارکردن و عدم کارکردن صحبت کنید. همانطور که ولف توضیح می دهد ، گاهی اوقات شما باید با مخالفت موافقت کنید. در برخی موارد ، ممکن است اقدامات قانونی لازم باشد ، اما وولف توصیه می کند استفاده از آن به عنوان آخرین راه حل


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes