[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان بهترین انجمن های باغبانی برای یافتن در Reddit

عکس: ماریا بویکو (شاتر استوک)

خواندن مقالاتی در مورد گیاهان و باغبانی هرچقدر که مفید باشد (ما می خواهیم فکر کنیم) ، داشتن یک انجمن آنلاین که به سوالات پاسخ می دهد ، مشاوره می دهد و از باغبانی الهام می گیرد ، بسیار خوب است. خوشبختانه ، بسیاری از موارد مرتب – برخی با صدها هزار عضو از سراسر جهان – وجود دارد که غواصی عمیق در باغبانی از همه چیز را ارائه می دهد.

که در مقاله در BobVila.com، الکسا اریکسون بهترین آستر مربوط به گیاهان را حفر کردویراستاران که هم مفید هستند و هم سرگرم کننده. در اینجا چند مورد برای بررسی وجود دارد.

r / گیاهان خانگی دراماتیک

آیا شما قبل و بعد از تحولات را دوست دارید؟ سپس این پشت سر هم برای تو است. اعضای گروه درباره مشکلاتی که در گیاهان آنها رخ داده و سپس درباره نجات آنها چه کاری انجام داده اند – همراه با عکس یا فیلم همراه با تأخیر ، گفتگو می کنند.

r / گیاهان

این زیرشاخه گیاهی بیش از یک دهه وجود داشته است و خود را “مکانی برای اشتراک عکس و بحث در مورد پرورش ، نگهداری و تولید مثل گیاهان آپارتمانی و گیاهان زینتی در فضای باز” معرفی می کند.

r / گیاهان خانگی

آیا می خواهید فقط روی گیاهانی که در خانه شما زندگی می کنند تمرکز کنید؟ سپس این پشت سر هم– برای جشن دهمین سالگرد خود – برای شما مناسب است.

r / IndoorGarden

آیا آنچه در rreddit r / گیاهان خانگی نیاز دارید پیدا نکردید؟ دارم سعی می کنم این یکیکه روی باغهای داخلی – از جمله باغهایی که سبزیجات و گیاهان می کارند – تمرکز دارد.

r / باغبانی

از مارس 2008 این پشت سر هم مورد استفاده در مورد باغبانی ، گیاهان و کشاورزی است. این عضو 3.6 میلیون عضو دارد و “محلی برای بهترین راهنما ، عکس و بحث درباره همه چیزهای مربوط به گیاه و مراقبت از آنهاست.”

r / چه نوع افزودنی

مطمئن نیستید با چه نوع گیاهی سر و کار دارید؟ 552،000 عضو از این پشت سر هم من می توانم کمک کنم. با توجه به توضیحات موجود در صفحه: “بازدید کنندگان تشویق می شوند که درخواست خود را ارسال کنند و همچنین در زمینه شناسایی کمک کنند.”

r / کلینیک گیاهان

آیا گیاه شما بیمار است؟ دیگر به مراقبت های معمول معمول خود پاسخ نمی دهید؟ برای تشخیص می خواهید با 355،000 عضو انجمن مشاوره کنید این پشت سر هم.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir