[ad_1]

Adobe اخیراً اعلام کرده است که Photoshop Sketch و Illustrator Draw ، دو برنامه عالی طراحی رایگان موجود در iPad ، در تاریخ 19 ژوئیه از فروشگاه App Apple (و Google Play) حذف می شوند. خوشبختانه ، برنامه ها جایگزینی رایگان در دریافت می کنند Adobe Frescoکه ویژگی های Sketch Photoshop و Illustrator Draw را در یک برنامه ترکیبی می کند – اما ممکن است در آنجا گزینه بهتری برای شما وجود داشته باشد و زمان مناسبی برای فهمیدن آن است.

شما این کار را نمی کنید دارند برای ایجاد تغییر ، زیرا کاربران موجود می توانند از Photoshop Sketch و Illustrator Draw استفاده کنند ، تا زمانی که برنامه ها روی دستگاه های آنها نصب شده باشد تا 19 ژوئیه ، اما برنامه ها پشتیبانی محدودی دارند تا اینکه در 10 ژانویه 2022 کاملاً قطع شوند. .

با این حال ، صریحاً Adobe Fresco یک برنامه بسیار بهتر از Photoshop Sketch یا Illustrator Draw است. (Adobe نسخه های iPad Photoshop و Illustrator را نیز ارائه می دهد ، اما در پشت اشتراک Creative Cloud قفل شده اند و بسیاری از نسخه های دسک تاپ فاقد ویژگی هستند).

بهترین دیگران طراحی برنامه های کاربردی برای هنرمندان از iPad Pro

و اگر برنامه های iPad را برای Adobe دوست ندارید و می خواهید تغییری ایجاد کنید ، بسیاری از برنامه های مفید طراحی دیگر برای iPad Pro وجود دارد – شاید هم زیاد. برای کمک به شما در یافتن برنامه ای که نیازهای هنری شما را برآورده کند ، لیستی کوتاه از بهترین برنامه های طراحی برای هنرمندان iPad Pro در هر سطح تهیه کرده ایم. برنامه های رایگان و پولی در این لیست وجود دارد (اگرچه قول می دهیم گزینه های اول گزینه در دسترس هستند) ، اما هر کدام ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد خود را دارند – خواه این هنر دقیق وکتور باشد ، خط پررنگ یا نقاشی دیجیتال.


تصویر مقاله ای با عنوان بهترین برنامه های طراحی اپل (این Adobe Fresco نیست)

عکس صفحه: برندان هسن

Procreate یک برنامه قدرتمند است که به طور خاص برای iPad و Apple Pencil طراحی شده است. رابط کاربری آن ساده و آسان برای پیمایش است و پر از ویژگی های درجه حرفه ای مانند برس های سفارشی ، حالت های ترکیب لایه ، شبکه های چشم انداز ، نقشه های شیب ، و بیشتر.

فرزندی وجود ندارد مقداری زنگ ها و سوت هایی که در برنامه های رومیزی کامل خواهید یافت (من به شدت می خواهم جلوه های لایه فتوشاپ مانند “زرق و برق داخلی” و “کانتور”) داشته باشم ، و یکی از معدود برنامه های این لیست است که در سایر برنامه ها موجود نیست دستگاه ها ، اما به iCloud و Google Drive متصل می شود و از PSD ، PDF ، PNG ، TIFF ، JPEG و انواع مختلف فایل های خود استفاده می کند ، در میان بسیاری دیگر ، بنابراین می توانید تصاویر Procreate را به سایر برنامه ها صادر کنید.

در واقع ، Procreate سالهاست که برنامه نقاشی و طراحی من است – من بیش از هر برنامه دیگری در این لیست از آن استفاده می کنم و هنگامی که فتوشاپ را چند سال پیش کشف کردم سریع جایگزین آن شدم. این یک برنامه پولی است ، اما صرف 10 دلار در یک بار خرید ، به شما امکان دسترسی مادام العمر و تمام به روزرسانی های بعدی را می دهد ، یعنی زیاد معامله ای بهتر از پرداخت هزینه اشتراک ماهانه.


تصویر مقاله ای با عنوان بهترین برنامه های طراحی اپل (این Adobe Fresco نیست)

عکس صفحه: Autodesk

Sketchbook قبلاً یک برنامه پولی بود ، اما Autodesk اکنون نسخه کامل آن را به صورت رایگان در فروشگاه App Apple ارائه می دهد. وجود ندارد کاملا همان عمق ویژگی های Procreate یا Clip Studio Pro ، اما شامل ویژگی های مهمی مانند برس های سفارشی ، لایه ها و نقشه های شیب دار و راهنماهای بی سیم و شبکه پیشرفته بی شمار Sketchbook برای ایجاد نقشه ها و طراحی های فنی عالی است. همچنین عکس های طرح های دستی را با استفاده از دوربین iPad شما به تصاویر تبدیل می کند. وجود دارد نسخه های رایگان Sketchbook برای Mac و Windows موجود است همچنین ، برای کسانی که می خواهند از یک برنامه واحد با یک رابط سریال و مجموعه ای از ویژگی ها در چندین دستگاه استفاده کنند ، مفید است.


تصویر مقاله ای با عنوان بهترین برنامه های طراحی اپل (این Adobe Fresco نیست)

عکس صفحه: برندان هسن

Clip Studio Paint محبوب هنرمندان کمیک بوک و مانگا است دیجیتالی کار کنید این دارای تنظیمات سفارشی سازی قلم مو است و همراه با الگوهای صفحه آرایی طنز ، ابزارهای انیمیشن و حتی کتابخانه ای از مدل های مرجع سه بعدی – یک افزودنی عالی برای هر کس که آناتومی را یاد می گیرد (و نه ، استفاده از آنها “کلاهبرداری” نیست). )“).

Clip Studio Paint در iPad ، Android و دسک تاپ موجود است و در دو نسخه ارائه می شود: Clip Studio Paint Pro با قیمت 50 دلار ، که شامل تمام ویژگی های ذکر شده در بالا ، و 219 دلار Clip Studio Pro EX ، که ارائه می دهد ویژگی های پیشرفته مانگا و انیمیشن. خوشبختانه وجود دارد یک دوره آزمایشی رایگان سه ماهه در دسترس است برای همه سیستم عامل ها بنابراین اگر نمی خواهید یکباره هزینه کامل را پرداخت کنید ، می توانید قبل از خرید و برنامه های استفاده ماهانه آن را آزمایش کنید.


تصویر مقاله ای با عنوان بهترین برنامه های طراحی اپل (این Adobe Fresco نیست)

عکس صفحه: تمایل

برنامه های هنری دیجیتال Affinity در iPad نزدیکتر هستند به برنامه های دسک تاپ حرفه ای نسبت به برنامه های موبایل ساده.

Affinity Designer یک برنامه گرافیکی برداری است که آن را به گزینه ای پایدار برای برنامه های Adobe Illustrator تبدیل می کند. این شامل ابزارهای رایج گرافیکی برداری مانند منحنی ها و با دقت فرم و مسابقات خوب را برای ایجاد کنید ابزارهای معروف Adobe Illustrator برای قلم و مداد. از طرف دیگر ، Affinity Photo بیشتر شبیه فتوشاپ است ، و بر ابزارهای طراحی دیجیتال و ویرایش عکس تمرکز دارد. از هر دو برنامه بخاطر عملکرد روان و سریع iPad بسیار قدردانی می شود (اگرچه از آن آنها است) اعدام دقیق بستگی دارد در مدل iPad خود) و پشتیبانی آنها از Apple Pencil.

هر دو برنامه 50 دلار استکه آنها را به دو گزینه گران تبدیل می کند در این لیست ، اما شما فقط باید یک بار هزینه آنها را پرداخت کنید – که هنوز هم بهتر از است پرداخت اشتراک ماهانه به نرم افزار Adobe. همچنین می توانید خرید کنید نسخه های Mac و Windows از هر برنامه.


تصویر مقاله ای با عنوان بهترین برنامه های طراحی اپل (این Adobe Fresco نیست)

عکس صفحه: فروشگاه برنامه اپل

دومی ما را برجسته کرد انتخاب Linea Sketch است ، یک برنامه کاملاً رایگان دیگر. در مقایسه با گزینه رایگان دیگر ما ، Sketchbook ، Linea Sketch چندان محکم نیست ، بلکه کاراکتر آن است سادگی بخشی از جذابیت آن است.

Linea Sketch یک برنامه نقاشی و نقاشی آسان است و برخلاف بسیاری از برنامه های کاربردی برای سیستم عامل های مختلف فوق ، به طور خاص در اطراف iPad و Apple Pencil ساخته شده است. این یک برنامه عالی برای مبتدیان است همچنین ، به لطف نکات مفید انتخاب رنگ که گزینه ای از انتخاب را ارائه می دهند رنگهای مکمل

سایر ویژگی های استاندارد هنر دیجیتال مانند کمک های خطی ، ابزارهای تبدیل ، شبکه های پرسپکتیو ، صفحه آرایی داخلی و پشتیبانی چند لایه نیز در آن گنجانده شده است (البته باید توجه داشته باشم که برنامه در هر نقاشی حداکثر فقط به پنج لایه می رسد). اگر تصمیم دارید که در سایر برنامه ها روی نقشه های Linea Sketch کار کنید ، می توانید آنها را صادر کنید مانند PSD ، PNG یا JPEG.


و صنوارهای بیشتر

همانطور که قبلاً گفتم، این لیست فقط برخی از موارد مفید را پوشش می دهد برنامه های طراحی موجود است روی iPad. من بیشتر روی برنامه هایی که استفاده می کنم (یا استفاده کرده ام) تمرکز کردم ، بنابراین احتمالاً چند مورد از دست رفته وجود دارد که دیگر سازندگان دیجیتال به آنها سوگند می خورند. اگر مورد علاقه شماست در لیست نیست ، انتشار a پیشنهاد در نظرات اگر همه معلوم می شود فوق العاده محبوب در به روزرسانی آینده آنها را به لیست اضافه می کنم.

[Channel News]

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir