[ad_1]

Apple Podcasts برنامه پادکست استاندارد برای بسیاری از کاربران iOS است ، اما آخرین نسخه iOS 14 است آشفته ای غیر قابل تحمل کرده اند. کاربران با خطا ، اشتراک از دست رفته ، تأخیر در دسترس بودن قسمت و عملکرد ضعیف مواجه شده اند برای ماههاو به نظر می رسد هر وصله به همان اندازه که اصلاح می کند ، خراب است. این همچنین پلت فرم را برای سازندگان پادکست دشوار می کند ، به ویژه کسانی که برای درآمدزایی به ویژگی های جدید اشتراک پولی اپل اعتماد می کنند.

گزارش ها حاکی از آن است که بسیاری از این مشکلات پس از فعال شدن iOS 15 برطرف می شوند ، اما ساختهای پایدار هنوز ماه ها باقی مانده است. خوشبختانه لازم نیست اگر از سردردهای اخیر خسته شده اید به Podcasts Apple بچسبید – پادکست ها به محبوبیت خود ادامه می دهند و در نتیجه ، تعداد بیشتری از مدیران پادکست در App Store بیش از هر زمان دیگری وجود دارند.

ما مدتی است که با این سرعت پیش رفته ایم و چند توصیه قطعی برای بهترین برنامه های مدیریت پادکست در iPhone و / یا iPad (و شاید حتی Android یا دسکتاپ نیز) و همچنین چند پیشنهاد پشتیبان برای کسانی که به دنبال تجربه جدیدتری برای گوش دادن به پادکست ها هستید.

Pocket Casts برنامه پادکست است که شما باید آن را شکست دهید

تصویر مقاله ای با عنوان بهترین برنامه های پادکست برای iPhone و iPad شما (2021)

تصویر: ریخته گری جیبی

بستر، زمینه: رایگان برای iOS و Android ؛ اشتراک به علاوه (1 دلار در ماه یا 10 دلار در سال) برای iOS ، Apple Watch ، Android ، Mac ، Windows و وب.

Pocket Casts تقریباً هر ویژگی مفیدی را که تقریباً در هر مدیر پادکست دیگر یافت می شود و همچنین بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد را با هم ترکیب می کند. این برنامه همچنین آنها را از طریق یک رابط کاربری زیبا ارائه می دهد که استفاده از آن آسان است و از همه بهتر ، رایگان است.

برخی از ویژگی های قابل توجه شامل گزینه های تقویت صدا است: افزایش صدا در داخل باعث می شود صدای افراد در هنگام کاهش موسیقی یا نویز در پس زمینه راحت تر شود. “برش سکوت” مکث های طولانی را قطع می کند. و می توانید سرعت پخش را در هر نقطه از 0.5x تا 3x تنظیم کنید (و این روی زمین تأثیر نمی گذارد).

تصویر مقاله ای با عنوان بهترین برنامه های پادکست برای iPhone و iPad شما (2021)

عکس صفحه: مایک اپشتین

کاربران Pocket Casts می توانند اشتراک و موقعیت پخش خود را در چندین دستگاه همگام سازی کنند و این برنامه گزینه های خوبی برای یافتن پادکست های جدید دارد – از جمله امکان جستجو بر اساس قسمت ، بنابراین می توانید تمام پادکست هایی را که در مورد یک موضوع خاص صحبت کرده اند پیدا کنید – و مشاهده کنید سابقه گوش دادن شما همچنین می توانید فایلهای رسانه شخص ثالث ذخیره شده در دستگاه خود را تنظیم کرده و تایمرهای خواب را تنظیم کنید که هنگام گوش دادن قبل از خواب پادکست شما را مکث می کند.

اگرچه نسخه رایگان پر از ویژگی است ، اما بی نقص نیست. به عنوان مثال ، گزینه های لیست پخش و فیلتر ممکن است پایدارتر باشند. با استفاده از انتخاب کمی از دسته های از پیش تعیین شده ، می توانید یک لیست پخش را در صف خود قرار دهید یا اشتراک پادکست و لیست بارگیری خود را فیلتر کنید ، اما نمی توانید اشتراک های خود را بر اساس موضوع مرتب کنید یا لیست پخش به روز شده خود را ایجاد کنید. با توجه به اینکه Pocket Casts شامل چه تعداد ویژگی است ، از دست رفتن این نوع سفارشی سازی عجیب به نظر می رسد.

با وجود این مشکل آزار دهنده ، ما از ظاهر و احساس Pocket Casts خوشم می آید. این برنامه نه تنها همه اصول را به خوبی پوشش می دهد ، بلکه دارای چندین گزینه حرکت قابل تنظیم (مانند تنظیم سوایپ سمت چپ برای بایگانی قسمت ها) و حتی یک تم تاریک است.

نسخه رایگان Pocket Casts برای اندروید و iOS در دسترس است و شامل تمام ویژگی هایی است که تاکنون در مورد آنها بحث کردیم ، اما اگر می خواهید به ویژگی های بیشتر و پشتیبانی بیشتر دستگاه دسترسی داشته باشید ، یک گزینه برتر Pocket Casts Plus نیز وجود دارد. با پرداخت 1 دلار در ماه یا 10 دلار در سال ، مشترکان Plus به Mac ، Windows ، وب و نسخه های مستقل Pocket Casts Apple Watch ، به علاوه 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری که می توانید در همه دستگاه های متصل خود دسترسی داشته باشید ، دسترسی پیدا می کنند.

ابری یک گزینه عالی است ، اگرچه احتمال شناسایی بهتر است

تصویر مقاله ای با عنوان بهترین برنامه های پادکست برای iPhone و iPad شما (2021)

عکس صفحه: مایک اپشتین

بستر، زمینه: iOS (از جمله Apple Watch) (رایگان)

قبل از اینکه Pocket Casts رایگان شود ، Overcast بهترین انتخاب ما در بین مدیران پادکست بود. برای اینکه روشن شود ، این هنوز هم یکی از بهترین برنامه های پادکست و یک جایگزین عالی برای Pocket Casts است (ذکر برنامه رسمی اپل).

ابر بارز مهمترین نکته را دارد – می توانید قسمتها را کم یا زیاد کنید ، وقتی بخشی از گوش دادن متوقف می شوید ، برنامه به طور خودکار جای شما را حفظ می کند و می توانید با چند ضربه یک لیست پخش در حال اجرا ایجاد کنید یا به هر پادکستی که بارگیری کرده اید گوش دهید یک جریان مداوم از همه مهمتر ، همه این ویژگی ها بصری بوده و استفاده از آنها آسان است.

تصویر مقاله ای با عنوان بهترین برنامه های پادکست برای iPhone و iPad شما (2021)

عکس صفحه: مایک اپشتین

حتی با اطلاعاتی که معمولاً دفن می شوند ، مانند یادداشت های نمایش قسمت – که اغلب شامل کدهای زمانی و سایر اطلاعات مفید هستند – با یک لمس به راحتی به دست می آیند. تنظیمات حجم و میزان صدا در Overcast همانند Pocket Casts و همچنین برخی از گزینه های کیفیت خوب زندگی مانند امکان افزودن میانبرهای Siri و شخصی سازی کنترل ها در هدفون ، کنترل از راه دور و اتومبیل است.

چیزی که Overcast را متمایز می کند – و مزیت اصلی آن نسبت به Pocket Casts – ابزارهای آسان و قوی برای ایجاد لیست پخش است. شما می توانید قسمت های جداگانه را جمع آوری کنید ، پادکست های گروهی را با توجه به طول آن جمع کنید و یا به سادگی اشتراک ها را به هر روشی که برای شما منطقی باشد ترکیب کنید.

نکته منفی این است که Overcast توسط تبلیغات پشتیبانی می شود ، اما من متوجه می شوم که تبلیغات آن بدون مانع است و – سیگنال را داغ می کند – من در واقع فکر می کنم آنها برنامه را ایجاد می کنند بهتر. به من گوش دهید: اگر یک جنبه از Overcast وجود دارد که می تواند به طور فعال از پیشرفت استفاده کند ، کمبود گزینه های کشف برنامه است که محدود به بسته بندی مجدد نمودارهای Apple Podcast و طراحی مجدد چندین مرکز ناشر پادکست دیگر است.

تبلیغات بیش از حد تقریباً منحصراً مربوط به پادکست ها است ، بنابراین گرچه هیچ تضمین کیفیتی ندارند ، اما در واقع تنها راه برای قرار گرفتن در معرض نمایش از طریق برنامه نمایش است که هنوز موفق نشده است.

مانند Pocket Casts ، یک نسخه برتر از Overcast نیز وجود دارد. با پرداخت 9.99 دلار در سال ، می توانید تبلیغات را حذف کنید ، یک آرم جایگزین دریافت کنید و بتوانید پرونده هایی را که از طریق iTunes یا RSS در دسترس نیستند بارگذاری کنید.

بهترین از بقیه

اگرچه توصیه می شود از برنامه ای متفاوت از دو مورد بالا استفاده کنید ، چند برنامه وجود دارد که به دلیل ویژگی های جدیدشان – و همچنین قابل اعتمادتر از کاری که اپل با پادکست های اپل انجام می دهد – شایسته اعتبار هستند.

پروکاست

Procast ، یک تازه وارد در این زمینه ، اگر می خواهید توییت کنید یا نظرات خود را در مورد نمایش های مورد علاقه خود به اشتراک بگذارید ، گزینه بسیار خوبی است – ویژگی داخلی ویدیو به شما امکان می دهد برای تکمیل یک توییت یا متن ، پادکست کمی برش دهید. همچنین از ویژگی خوب “کشیدن به صندوق ورودی شما” برخوردار است که به شما امکان می دهد با یک کش رفتن ساده قسمت هایی را به صف خود اضافه کنید. Procast یک انتخاب مناسب برای است iOS، ولی کاربران اندروید شما هم می توانید بررسی کنید.

تعویض

Breaker از لحاظ ظاهری یک پخش کننده پادکست نسبتاً اساسی است ، اما نظرات زمانبندی شده داخلی آن (مشابه نظرات Soundcloud) به کاربران مکانی برای بحث درباره پادکست ها با طرفداران دیگر می دهد. این یک مفهوم جدید برای یک برنامه پادکست است و به شنوندگان راهی می دهد تا در خارج از مکان هایی مانند Twitter و Reddit در مورد برنامه های مورد علاقه خود گپ بزنند و به مکالمه بپردازند. سوئیچ است برای iOS موجود است و اندروید.

iCatcher!

سرانجام ، آخرین گزینه پشتیبان گیری ما iCatcher است! برخلاف Procast و Breaker ، iCatcher در فضای برنامه پادکست کاری “جدید” انجام نمی دهد. این فقط یک پخش کننده پادکست قابل اعتماد و قابل اعتماد است که شامل بسیاری از ویژگی های Pocket Casts و Overcast می شود ، اگر در یک بسته لغزنده کمی باشد. تقریباً همه ویژگی های اساسی پخش وجود دارد که فکر می کنید ، رابط کاربری ساده است و می توانید اشتراک ها و لیست های پخش خود را از طریق iCloud در چندین آیفون یا آیپد همگام سازی کنید. و ما از چشم پوشی از کنترل های حرکت منحصر به فرد و قابل تنظیم در iCatcher خودداری خواهیم کرد! – از جمله توانایی رد کردن دو دقیقه کامل به جلو با ردیابی شکل “L” صفحه. همچنین ، این یک محصول تک توسعه دهنده است که به راحتی می توان آن را به گزارش اشکالات پیوند داد و به طور مرتب برای بهبود عملکرد به روزرسانی می کند.

این داستان در ابتدا در تاریخ 27/11/18 منتشر شد و در تاریخ 19/9/19 به روزرسانی شد تا بیانگر این واقعیت باشد که Pocket Casts اکنون به صورت رایگان در دسترس است و به بهترین پیشنهاد ما تبدیل شده است. با انتخاب جدیدی از رقبا ، iCatcher! و اطلاعات ویژگی های به روز شده برای Pocket Casts ، Overcast ، Procast و Breaker ، در اول ژوئیه 2021 دوباره به روز شد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir