[ad_1]

تصویر برای مقاله ای با عنوان بهترین دستور العمل های بستنی بدون هم زدن وقتی که گرم است به عنوان توپ

عکس: آب النا (شاتر استوک)

بستنی ، بدون هیچ کس ، بهترین دسر موجود در آن است. غنی ، خامه ای ، سرد ، و در بیشترین طعم های ممکن ، از شکلات و وانیل استاندارد شما گرفته تا پیشنهادات تجربی مانند فلفل شبح یا ذرت روی بلال. چند روز برای باز کردن یک پیمانه از نزدیکترین فروشگاه مواد غذایی کافی است ، اما احساس رضایتمندی به شکلی است که فروشگاه به راحتی قادر به تهیه آن نیست.

بیشتر دستورهای تهیه بستنی به بستنی ساز احتیاج دارد. اگر یکی ندارید – و بیایید بپذیریم ، این بخشی از تجهیزات تخصصی است که به راحتی هزینه بیشتری برای شما در آشپزخانه اشغال می کند – پس از تشنگی از دستور العمل های بستنی بدون هم زدن گزینه خوبی است. گاه به گاه. خودتان بسازید.

در طول سال ها ، من چند دستور العمل پیدا کرده ام که سریع ، آسان هستند و عطر و طعمی را ارائه می دهند که در فروشگاه پیدا نمی کنم. هر دو استاندارد من مبتنی بر مرکبات است. همانطور که معلوم شد ، اسید موجود در مرکبات ، کرم را غلیظ می کندکه نیاز به کوبیدن و هم زدن را کاهش می دهد. شکر ضمن حفظ محافظت در برابر یخ زدگی بیش از حد از بستنی ، میزان ترش را متعادل می کند.

بستنی بدون لیمو (یا آهک)

این دستور برای بستنی لیمویی بی شخصیت از یک نویسنده ، یک کشاورز هلو ، و نویسنده غذا دوری سندرز، و تمام نیازهای دستور العمل من را برآورده می کند: این بستنی سریع ، آسان است و منجر به بستنی می شود که بسیار بهتر از هر چیزی است که بتوانم بخرم. در این حالت ، نتیجه عطر و طعم شدید لیمو است که هنوز در نسخه های خریداری شده از فروشگاه پیدا نکرده ام. من این کار را با کمک آهک انجام دادم ، که به همان خوبی کار می کند.

برای تهیه بستنی ، تنها کاری که باید انجام دهید مخلوط کردن یک لیوان شکر ، آب و صافی از دو لیمو یا آهک و یک نمک است. وقتی این حالت به خمیر غلیظ تبدیل شد ، یک فنجان خامه غلیظ و یک فنجان شیر کامل را مخلوط کنید. همه اینها را مخلوط کنید ، مخلوط را در یک ظرف فلزی بریزید ، آن را با فویل آلومینیوم بپوشانید و در فریزر قرار دهید.

طبق دستورالعمل ، شما باید مخلوط را بعد از حدود دو تا سه هم بزنید ساعت یخ زدگی ، سپس بگذارید کمی بیشتر یخ بزند. من شخصاً دریافته ام که اگر مخلوط را به حدی بریزید که فقط یک اینچ ضخامت داشته باشد ، می توانید مرحله همزن را رد کنید. گاهی اوقات به تنبلی کمک می کند.

یک یادداشت: من این دستور را صد بار درست کردم و هرگز ، حتی یک بار ، دانه های کنجد قندی را که سندرز برای تهیه بستنی تهیه می کند درست نکردم. اگر آنها را انجام دهیدلطفا به من گزارش دهید

بستنی شیرین لیمونادی

این دستور برای لیموناد نرم بستنی سرو می شود، که به یک کنسانتره لیموناد ، پودر قند و خامه سنگین احتیاج دارد ، احساس بازگشت به دوران کودکی ام است ، زمانی که من فقط نمی توانستم بین لیموناد صورتی رنگی که از قوطی درست کردیم یا شیرینی شیرین را انتخاب کنم. این دستورالعمل هر دو را ترکیب می کند ، برای یک درمان یخ زده که نرم است و تیز.

دستورالعمل به یک مورد نیاز دارد. یک لیوان خامه سنگین ، شش اونس کنسانتره لیموناد یخ زده ذوب شده و یک فنجان پودر قند. در جایی که من هستم ، فقط کنسانتره لیموناد یخ زده را در قوطی های 12 اونسی پیدا می کنم ، بنابراین من فقط دستور غذا را دو برابر می کنم. برای این کار ، کرم را در یک کاسه خنک بزنید تا قله های نرم ایجاد شود. سپس کنسانتره لیموناد و پودر قند را مخلوط کنید ، سپس مخلوط را در یک ظرف امن برای انجماد قرار دهید ، روی آن را بپوشانید و یخ بزنید تا جامد شود.

هر وقت این کار را می کنم ، کودک خردسالم آن را استشمام می کند ، سپس مطالبات بیشتری می خواهد. حدس می زنم هنوز بین لیموناد صورتی یا بستنی نرم چاره ای نخواهد بود. در عوض ، او بهترین ها را از هر دو می گیرد.

یکشنبه با دکتر مایا

برای ایده های اضافی ، پیشنهاد می کنم این نمایش را به صورت زنده در اینستاگرام تماشا کنید ، یکشنبه بستنی با دکتر مایا، به میزبانی دکتر مایا وارنکه دانشمند بستنی با درجه دکتراست. که در استood sعلم (بله ، این یک شغل واقعی است! اگر فقط می دانستم در جوانی ام فرصتی است!)

دکتر مایا نمایش خود را سال گذشته در حین قرنطینه آغاز کرد. هر هفته در این برنامه که ساعت 12 پخش می شود. پروز یکشنبه ، او دستور جدیدی برای بستنی بدون دافعه به نمایش گذاشت. دستورالعمل های غیر دافعه او طعم هایی مانند campfire s’mores، طلسم ها، کارامل نمک دریایی بوربن وانیل، چیزکیک توت، و تخم مرغ بستنی.

با چنین انتخابی ، ممکن است هرگز ایده های بستنی جدید را از دست ندهید.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir