[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: novak.elcic (شاتر استوک)

شلاق زدن کرم خود کار سختی نیست ، اما به تجهیزات خاصی نیاز دارد و این تجهیزات نیاز به شستشو دارند ، که باعث می شود کرم در اواسط روز کمی ناخوشایند باشد. یا بعد از یک شام بزرگ – دو لحظه ای که هوس اسپرسو کن پنا می کنم (اسپرسوی پوشیده از خامه زده شده).

Espresso con panna یک نوشیدنی بسیار ساده است ، اما نوشیدنی بسیار دلسوزتر از دو ماده آن است. این مثل غرق شد، اما سبک تر ، راحت تر و تازه تر Pull shot (یا دو) اسپرسو، سپس آن را با کوهی کوچک از خامه زده بزنید. شما در حال حاضر یک غذای نفیس کمی برای لذت بردن از بعد از ظهر خود دارید ، یا یک نوشیدنی کم دسر برای لذت بردن از پایان یک وعده غذایی عالی.

اگر در مقابل قوطی سینه خود کمی ناراحت شدید ، به او بگویید از اینجا برود! بسیاری کاملا لذت بخش وجود دارد –مزه کنسرو شده (فقط به دنبال ماده ای بگردید که “کرم” را به عنوان اولین ماده تشکیل دهد.) الفخامه ای که از این قوطی ها خارج می شود بسیار زیبا به نظر می رسد ، که عامل هوای بعد از ظهر را افزایش می دهد و آن را برای مدت زمان طولانی در یخچال نگه می دارد. (جریان من می تواند در ژانویه 2022 منقضی شود)

قوطی را از ذخیره کنید خامه زده شده – یا اگر از مصرف لبنیات خودداری می کنید ، از مواد اضافه شده استفاده کنید“اگر یك مراقبت از خود نباشد ، یخچال و فریزر بسیار كوچك است.” این به من اجازه می دهد تشنگی خود را برای چیزی شیرین و کافئین دار برطرف کنم یک استراحت خوب خوب در یک روز شلوغ ایجاد می کند. (من همچنین دوست دارم که به سگم مقداری خوراکی بدهم.)

اگر راهی برای تهیه اسپرسو در خانه ندارید ، فقط یک قهوه کاملاً قهوه درست کنید. هدف این است که چیزی گرم و کافئین دار را با یک چیز شیرین ترکیب کنید. (قهوه زیادی دم کرده است؟ مشکلی نیست. مقدار اضافی را ذخیره کنید و از آن برای تهیه استفاده کنید تنبل غرق شد.)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir