[ad_1]

تصویرگری برای مقاله ای با عنوان بهترین راه برای بسته بندی کولر

عکس: استودیوهای LightField (شاتر استوک)

چند مورد وجود دارد که در گرمای تابستان ناامیدکننده تر از بیرون آوردن آبجو ولرم یا غذای خراب از یخچال است. درست است که سرد نگه داشتن غذا و نوشیدنی در هوای بسیار گرم ممکن است یک کار غیرممکن به نظر برسد ، اما اگر از نظر استراتژیک کولر خود را بسته بندی کنید این کار انجام می شود. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

نحوه صدوباره کولر خود را خنک کنید

انتظار اتاقی را نداریدفریزر دما را برای خنک نگه داشتن چیزها حفظ کنید. یک کولر که از اتاق زیر شیروانی گرم ، زیرزمین یا گاراژ شما کشیده شده است نیز به همان اندازه موثر نخواهد بود. شب قبل آن را پر کنید (یا حداقل چند ساعت جلوتر از موعد) با کیسه ای پر از یخ تا خنک شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بسته بندی مبرد ، به فیلم زیر مراجعه کنید:

از یک یخ استفاده کنید

ذرات یخ به آرامی نسبت به مکعب ها ذوب می شوند و می توانند به خنک شدن طولانی مدت کمک کنند. یافتن آن در فروشگاه های مواد غذایی محلی یا پمپ بنزین ها دشوار است ، اما اگر از قبل برنامه ریزی کنید می توانید این کار را انجام دهید. فقط آب را در یک سینی فر یا سینی خنک کننده یخ بزنید.

قبل از بسته بندی یخ خود را در یک کیسه زباله یا Ziploc بسیار بزرگ بپیچید – این امر می تواند با ذوب شدن یخ ، جریان آب اطراف غذای شما را کند کند. همچنین می توانید قبل از قرار دادن مواد غذایی روی یا اطراف آنها ، یک تکه مقوا بر روی بلوک های یخ خود قرار دهید تا عایق بندی اضافی شود.

ابتدا همه چیز را فریز کنید (یا حداقل خنک کنید)

با خنک کردن با یخ زدن هر چیزی که می تواند منجمد شود و بقیه را خنک کنید. این مورد مخصوصاً برای مواردی که قصد ندارید چند روز استفاده کنید بسیار مفید است. غذای منجمد را می توان به صورت بسته یخ دو برابر کرد و به آرامی در یخچال ذوب می شود تا در صورت نیاز آماده شود. همچنین برای جعبه آب میوه ، بطری آب و موارد دیگرنوشیدنی های گازدار.

برای انواع دیگر نوشیدنی ها ، اگر می خواهید آنها را به صورت سرد بنوشید ، حتما قبل از بسته بندی در یخچال حتماً سرد شوند.

غذاها و نوشیدنی های فردی

اگر دو دستگاه خنک کننده دارید ، غذا را در یکی و نوشیدنی را در دیگری نگه دارید. هیچکدام از آنها خیلی محکم بسته نخواهند شد ، این بدان معناست که شما می توانید یخ بیشتری را در هر یک از آنها نگه دارید و راحتتر روی آن قرار دهید (در ثانیه بیشتر بدانید). علاوه بر این ، به احتمال زیاد کولر نوشیدنی را بیشتر و بیشتر بسته و بسته می کنید و اگر غذا جداگانه بسته بندی شود ، برای مدت طولانی تری از قرار گرفتن در معرض هوای گرم محافظت می شود.

لایه استراتژیک است

ترتیب موارد به صورت تصادفی در کولر و دفع یخ روی آن یک روش ناکارآمد برای خنک سازی است و همچنین یافتن خواسته های شما را دشوار می کند. با برنامه ریزی قبلی می توانید به کاهش این مسئله کمک کنید. آنچه را که برای آخرین بار نیاز دارید در پایین قرار دهید و غذاهای جایگزین (یا غذاها و نوشیدنی ها را اگر با یک کولر کار می کنید) با لایه های یخ قرار دهید.

مایکل ون ولیت یا وبلاگ تغذیه اردوگاه تازه خارج از شبکه یک استراتژی لایه بندی مفید را به اشتراک بگذارید با مجله مل:

  • پایین کولر را با یک قطعه یخ بچرخانید.
  • غذای مورد نیاز خود را در وهله اول قرار دهید. اگر می نوشید (در کولر مشابه یا جداگانه) جعبه ها را محکم و به صورت افقی بسته و برچسب ها رو به بالا قرار دهید.
  • یک لایه 1.5-2.5 اینچی از مکعب های خرد شده یا یخ قرار دهید.
  • تکرار.

این باعث می شود شما از حفاری برای یافتن آنچه که نیاز دارید ، جلوگیری کنید ، زیرا از لایه بالایی غذا به پایین کار می کنید. Van Vliet همچنین توصیه می کند انواع نوشیدنی ها را در هر لایه مخلوط کنید تا افراد مجبور نباشند به دنبال تهویه کولر بگردند.

کولر را بسته نگه دارید

این امر برای خنک نگه داشتن همه چیز بسیار مهم است. هرچه هوای بیشتری به یخچال شما وارد شود ، یخ سریعتر ذوب می شود و غذا و نوشیدنی های شما زودتر گرم می شوند. سعی کنید تعداد دهانه های کولر را به حداقل برسانید: Gبه عنوان مثال همه چیزهایی که برای تهیه شام ​​نیاز دارید را یک باره خارج کنید و سپس سریع آن را ببندید.

بدیهی است که شما می خواهید کولر را در قوی ترین و سایه دارترین مکان ممکن ذخیره کنید. هنگام رانندگی آن را در صندلی عقب ، نه در صندوق عقب نگه دارید و در صورت لزوم برای جلوگیری از آفتاب ، آن را دور یاتاقان حرکت دهید.


این مقاله در اصل در آگوست 2020 منتشر شد و در 25 ژوئن 2021 به روز شد تا مطالب را با سبک فعلی Lifehacker مطابقت دهد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir