[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان بهترین راه برای حذف نشانگر دائمی از تخته سفید

عکس: جوزپ سوریا (Shutterstock)

ژوئن گذشته ، مهد کودک من در آخرین روز مدرسه با پوشه ای از آوانگارد “نحوه تبدیل پنکیک” با نمونه های نوشته شده و مداد پر از نه یک ، نه دو ، بلکه به خانه آمد. ده نشانگرهای بدون درپوش البته ، او از یکی از آن نشانگرهای بدون درب برای پوشاندن هر اینچ تخته پاک کننده سفید خود با رنگ آبی استفاده کرده بود. و البته – این نشانگر ثابت بود. (“چگونه توانستید این نوشتار غیرمجاز را بدست آورید؟او به آسمان فریاد زد.)

بعد از بی طرفی ذکر آن در TikTok، نظراتی در مورد نحوه حذف نشانگر دائمی از تخته های پاک کننده خشک ارائه شد. بسیاری با هیجان گفتند: “از این استفاده کن و بلافاصله می آید!” و دو ماه و نیم بعد ، یک روز قبل از شروع کلاس اول ، من آنها را واقعاً امتحان کردم. اگرچه “صحبت فوری” وجود نداشت (همه روش ها نیاز به مالش شدید و انقباض جزئی گردن دارند) ، اما این چیزی است که من آموختم

درست باو ضد عفونی کننده برای از بین بردن برچسب دائمی؟

پس از دو سال گذشته که داشتیم ، احساس کردم مجبورم با بهترین ضدعفونی کننده دست جدیدم شروع کنم. در حالی که ضربه های فردی نشانگر را بر می داشت ، تخته را همچنان آبی می گذاشت. شما برای بسیاری از چیزها (همانطور که فرزندانم می گویند) یک “حامی” خوب هستید ، اما پیاده شدن از نشانگر دائمی و قدیمی یکی از آنها نیست. ردش کن.

من میتوانم تبلیغاتآیا برای خلاص شدن از نشانک دائمی ، یک نشانک را حذف می کنید؟

این را حدس بزنید: یک برچسب می تواند a را حذف کند نشانگر؟ برخی افراد به این روش استفاده از نشانگر طراحی شده برای تخته برای ترمیم آسیب سوگند یاد می کنند ، اما افسوس که نتایج مشابهی را به ضدعفونی کننده دست داد. لمس سطحی ناپدید شد ، اما لکه های آبی تیره باقی ماند.

من کردم بug spray از شر من خلاص شوید نشانگر دائمی؟

سلب مسئولیت: تنها اسپری حشره ای که در خانه خود داریم یک دافع حشرات “طبیعی” به نام “Buzz Away” (تولید شده توسط Quantum Health) است و مواد تشکیل دهنده آن تا آنجا که می توانید تصور کنید هیپی هستند. در حالی که مخلوط سیترونلا ، اتانول ، روغن کرچک ، اسانس های چوب سرو ، نعناع ، لیموترش و اکالیپتوس نه برای حذف نشانگر ، یک دافع استاندارد بر اساس DEET کار کنید.

s استبرای کرم ضد آفتاب دعا کنید؟

من از اسپری ضدآفتاب ورزشی Target Up & Up با طیف گسترده ای از SPF 30 استفاده کردم و مانند یک اسپری باگ عمل کرد ، به این معنی که خوب نیست. شاید اگر او بیشتر شبیه اجداد بیدار نشده خود در اواخر دهه 90 / اوایل سال بود ، به جای اینکه از صخره آگاه باشد؟ (به هر حال ، شما نیز می توانید پس از همه ، با محصولات ضد آفتاب که برای صخره ها بی خطر هستند برخورد نکنید.)

چه خبر پاک کن های پاک کننده جادویی آقای Clean

جادو … کجا؟ در حالی که یک مرد کچل می تواند روی آثار دست کثیف با منشاء مرموز که دیوارها و درهای شما را پوشانده است ، معجزه کند. و کلیدهای روشنایی (او حتی می تواند قالب مشمئز کننده را از نرده های عرشه جدا کند ، اما من منحرف شدم) ، او نمی تواند با قدرت شارپی قادر مطلق مقایسه کند. تنها چیزی که او پاک کرد سطح بالای رنگ بود و من امیدوار بودم برخی از این محصولات خانگی تصادفی کار کنند.

مالیدن الکل؟

من سرانجام با 70٪ الکل کمی موفقیت بیشتری را دیدم ، اما هنوز از نتایج آن شگفت زده نشده بودم. در حالی که سطح بالای تیره رنگ و برخی از لکه های اصلی تار را از بین می برد ، باز هم رنگ پریدگی غم انگیزی باقی می ماند که به نظر می رسید: “خوب ، کسی با آرایش چشم خوابیده بود. از نوبه وی در این باره گفت: “ناهنجاری های زیادی برای ادعای پیروزی وجود داشت.

در نهایت ، nپاک کننده لاک

حالا این –این لحظه Eureka بود که منتظرش بودم. با چند ریختن پاک کننده پاک کننده جهانی (نه استون) بر روی یک پنبه ، نشانگر دائمی به سرعت و به راحتی بلند می شود و مقدار بسیار کمتری از باقی مانده نسبت به سایر روش ها باقی می ماند. چند دستمال مرطوب با یک دستمال تمیز و ظاهری زیبا به نظر می رسید … جدید نیست ، اما قطعاً تمیز و شفاف است به طوری که می توان از آن استفاده مجدد کرد.

اکنون تکرار می کنم که این تمیز کردن بیش از دو ماه پس از یافتن نشانگر نقض کننده انجام شد و ممکن است روشهای فوق در صورت استفاده زودتر بهتر عمل کنند. اما اگر پاک کننده لاک ناخن بتواند دو ماه بعد کار کند ، احتمالاً این بهترین انتخاب شما در نزدیکی تماس است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir