“من می نویسم تا به شما اطلاع دهم که ردیاب GPS جذاب شما امروز زندگی سگ من را نجات داد. زیرا شما می توانید موقعیت پرنده خود را به صورت لحظه ای و مستقیما از موبایل مشاهده کنید.همچنین با کمک اپلیکیشنهایی که در گوشی و تبلتتان نصب می شود، در نقشه به شما نشان خواهد داد که نسبت به آنها در کجا قرار گرفته اید. علاوه بر حیوانات وحشی که محیط زیست از آنها با نصب ردیاب حیوانات مراقبت می کند در باغ وحش ها و یا محیط های نگهداری حیوانات از ردیاب جی پی اس استفاده می شود وحتی می بینیم که شغل داگ واکر Dog walker با نصب این ردیاب ها خیلی ساده و راحت می شود زیرا شخصی که تعداد زیادی از سگ ها یا گربه ها را برای هواخوری به پیاده روی می رود اگر یکی از این حیوانات را گم کند دچار خسارت سنگینی می شود بنابراین این ردیاب حیوانات که به صورت گردنبند و ردیاب زیرپوستی از آن استفاده می شود می تواند به کمک او بیاید.

در همین راستا این شرکت با وارد کردن بهترین و کوچکترین ردیاب های مخصوص حیوانات تلاش می کند تا امنیت این موجودات دوست داشتنی را بیشتر کند و صاحبان آنها را در نگهداری نسبتا سخت آنها یاری دهد. از ردیاب حیوانات برای نقطه یابی آنها استفاده می شود. بسیار از مشتریان ما که با ما تماس میگیرن کلی سوال میپرسن ، حق هم دارن جون آشنایی با ردیاب ها ندارند ذهنشون کلی سوال بی جواب داره که کارشناسان شرکت ما به آنها پاسخ میدهند و اونها رو راهنمایی می کنند، ما اینجا سوالاتی که زیاد پرسیده شده رو قرار میدیم شاید پاسخ سوالات شما هم باشه، اگه سوال دیگه ای داشتید میتونید با ما تماس بگیرید.

ردیاب GPS شامل یک آنتن GPS و سایر سخت افزارهای مهم است که به دستگاه اجازه می دهد با استفاده از ماهواره های GPS مکان خود را در هر کجای دنیا پیدا کند. شبیه ردیاب های شخصی است و در همان ابعاد و اندازه است. اگر شما نیز جزو این افراد هستید، یک ردیاب حیوانات خانگی یکی از لوازم ضروری شماست. مختصات مکان محاسبه شده سپس از طریق ردیاب به سرورهای Tractive و به برنامه Tractive GPS در تلفن هوشمند شما با کمک شبکه تلفن همراه محلی ارسال می شود – دقیقاً مانند ارسال پیام کوتاه. اپلیکشین این ردیاب قابلیت نصب بر روی تمامی گوشی ها مبتنی بر سیستم عامل ios و اندروید را دارا می باشد.ردیاب حویانات D69 دارای باطری قابل شارژ با قدرت بالا هست که به راحتی از طریق درگاه usb شارژ می گردد.

ردیاب حیوانات باید سبک و کم حجم باشد تا باعث آزار حیوان نگردد و در هر نقطه ای از بدن حیوان، قابل نصب ردیاب حیوانات وحشی باشد. نگهداری از حیوانات خانگی و یا همان پت در سالهای اخیر در بین خانوادههای ایرانی بسیار رایج شده است. به طور کلی جی پی اس حیوانات جزو ابزار های ضروری و کاربردی برای دارندگان انواع سگ، گربه، اسب و…