[ad_1]

تصویری برای مقاله با عنوان چرا باید همیشه یک بطری خالی روغن نباتی را در زیر ظرفشویی خود نگه دارید

عکس: آنگولسارا (شاتر استوک)

دور انداختن غیر قابل قبول است هر نوع چربی پخت– مایع یا جامد – در فاضلاب. این می تواند علاوه بر مشکلات شخصی در تأمین آب ، بلکه منجر به انسداد در کل محله شود و – به عنوان آخرین چاره امور –زیرزمین های پر از فاضلاب.

مقدار زیادی روغن پخت و پز ، حتی مواد گیاهی ارزان قیمت ، می تواند باشد فیلتر شده ، تمیز و نگهداری می شود برای استفاده بیشتر ، اما من همیشه نمی خواهم همه این کارها را انجام دهم ، خصوصاً اگر با آن کار می کنم روغن بذر کلزا با نام تجاری فروشگاه های مواد غذایی.

برای خلاص شدن از شر روغنی که نمی خواهید تمیز کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را در ظرفی بریزید ، سپس آن را در سطل آشغال بیندازید (یا آن را بگیرید) برنامه بازیافت روغن) ، اما به ندرت ظروف یکبار مصرف اضافی – مانند کارتن شیر یا قوطی های قهوه – دارم که فقط در اینجا خوابیده ام.

آیا می دانید چه چیزی بهترین ظرف روغن زباله را تولید می کند؟ بطری که در آن است گفت: نفت قبلاً اقامت داشته است. بر خلاف کارتن شیر ، جعبه مقوایی ارزان قیمت با روغن نباتی بادوام و مهر و موم شده است ، و (برخلاف دیگ قهوه) نیز ارزش تمیز کردن و استفاده مجدد را ندارددر جای دیگر استفاده کنید در خانه (فقط خیلی چرب است).

تصویری برای مقاله با عنوان چرا باید همیشه یک بطری خالی روغن نباتی را در زیر ظرفشویی خود نگه دارید

عکس: کلر پایین

من بطری روغن زباله خود را در زیر ظرفشویی ، درست در کنار سطل آشغال ، نگه می دارم. تیسالها ریختن مواد شیمیایی در آزمایشگاه های مختلف ، من شخصاً این کار را نمی کنم شما با ریختن مستقیم چربی مشکل دارید از ظرف به بطریاما اگر می خواهید خود را از بهم ریختگی محافظت کنید ، می توانید یک قیف پلاستیکی ارزان در آنجا نگه دارید ریختن. وقتی چربی پخت من خنک شد تا حدی که اگر روی پوستم بریزم صدمه ای نخواهد دید ، آن را داخل بطری ریخته ، می بندم و دوباره در جای خود قرار می دهم تا زمانی که مجبور به تخلیه روغن می شوم. از نو.

متوجه شدم که زمان استفاده از یک بطری خالی روغن گیاهی بسیار خوب کار می کند. من صاف کنید و پس انداز کنید من بیکن و گوشت خوک ، بنابراین معمولاً فقط همین است روغنهای مایع ارزان قیمت که در بطری می ریزند. من تمایل دارم مال من را پر کن بطری زباله درست همانطور که روغن تازه من تمام می شود ، بنابراین به ندرت زمانی پیش می آید که فضای خالی برای استفاده در سیستم دفع خود نداشته باشم. این است سیستم ظریفیا به زیبایی دور انداختن روغن است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir