[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: کلر پایین

من عاشق درام خدمت هستم کل سر سیر بو داده. این یک قطعه کوچک عطر و طعم است که هرگز تحت تأثیر قرار نمی گیرد ، اما استخراج میخک می تواند کمی کثیف باشد (حتی یکنواخت) با چنگال ترشی) و (مگر اینکه استفاده کنید سرخ کن عمیق) پختن حداقل 50 دقیقه طول می کشد تا این مرحله نرم و آغشته شود.

خوشبختانه می توانید این زمان را با پوست گرفتن سیر قبل از بو دادن ، نصف کنید. شما یک عطر و طعم کمی متفاوت خواهید داشت ، اما هنوز شیرین ، عمیق و لکه دار خواهد بود – همه چیزهایی که می خواهید سیر بو داده شود.

پوست کندن میخک باعث می شود تا زودتر بپزند و به طور یکنواخت تر ، به طوری که ساکنان داخلی به اندازه گرمای خارجی گرما می بینند. همچنین می توانید بافت و رنگ میخک های بو داده خود را با مقدار روغنی که اضافه می کنید دستکاری کنید. کره بیشتر بافت مربا به آنها می دهد. (در واقع ، اگر آنها را کاملاً در کره فرو کنید ، سیر درست می کنید).)

آنها تقریباً نیمی از آب بودند.

آنها تقریباً نیمی از آب بودند.
عکس: کلر پایین

اگر از روغن کافی برای پوشاندن میخک استفاده کنید ، آنها شیرین و جویدنی بیرون می آیند ، در لبه های آنها تکه های کوچک ترد وجود دارد. اگر تکه های ترد بیشتری می خواهید ، سیر را کاملاً سخت بزنید. لبه های مالیده شده کاملاً قهوه ای می شوند.

آنها فقط با کره پرتاب شدند.

آنها فقط با کره پرتاب شدند.
عکس: کلر پایین

نحوه ساخت حبه های سیر را به راحتی تفت دهید

ترکیب بندی:

  • هرچه سیر می خواهید
  • روغن زیتون
  • سول

یک کدو حلوایی را پوست بگیرید ، آنرا رنده کرده و آب آن را بگیرید. اگر می خواهید میخک را کامل نگه دارید ، از هر انتهای هر میخک کمی برش دهید – پوست به راحتی بلغزد. اگر قطعات کوچک کاراملی ترد می خواهید ، هر قسمت میخک را با قسمت صاف چاقوی خود بشکنید و پوست ها را از این طریق بردارید.

میخک های پوست کنده را به ظرف ایمنی اضافه کنید و سپس روغن زیتون خود را اضافه کنید. هرچه روغن بیشتری اضافه کنید ، نرم و قهوه ای رنگ می شوند. دو تا اضافه کنید انبارهای بزرگ نمک برای هر سر سیر و همه چیز را هم بزنید تا به طور مساوی پخش شود. سیرها را در فر 350 درجه بپزید تا حبه ها نرم شوند ، بوی آنها تیره شود و رنگ آنها تیره شود –حدود نیم ساعت آنها را با طیف گسترده ای از مواد غذایی ضرب و شتم کنید.

قبل از نگهداری میخک های باقی مانده از روغن در یخچال (اگر روغن زیادی استفاده کرده اید) ، و روغن اضافی را در آن روز استفاده کنید. (بوتولیسم در یک محیط بی هوازی مانند روغن رشد می کند و من از ابتلا به بوتولیسم متنفرم.)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir