بهترین نکات ما برای بسته بندی چمدان


وقتی همه ما به آنجا برمی گردیم و دوباره سفر می کنیم ، ممکن است فراموش کرده باشیم که چگونه همه وسایل خود را به درستی در یک چمدان قرار دهیم. اگر نمی توانید به یاد داشته باشید چه چیزی را بچرخانید و چه چیزی را تا کنید (یا چقدر لباس زیر برای یک آخر هفته طولانی نیاز دارید) ، سپس بهترین هک های بسته بندی ما را بررسی کنید.

ابتدا ظرف مناسب لباس خود را انتخاب کنید. کیف ها و کیف ها می توانند سبک وزن باشند ، اما به دلیل ساختار نرم آنها نگهداری از اندازه تنظیم شده دشوار است. شما نمی خواهید چیزها را بیش از حد بار کنید و آن را خیلی بزرگ ببینید تا در ظرف سربار جا شود ، بنابراین با یک چمدان سخت بچسبید از آنجا که هیچ چیز نمی تواند ظاهر شود ، همیشه با اندازه نظارتی FAA باقی می ماند.

برای به حداکثر رساندن فضای لباس ، هرگونه لباس سبک مانند تی شرت ، شورت و لباس زیر را جمع کنید. لباس های جمع شده را در اطراف چمدان پر کرده و از آنها برای پر کردن هرگونه فاصله استفاده کنید. کفش های خود را با جوراب پر کنید تا حالت خود را حفظ کند و از پاشنه تا پایتان را در قسمت پایه چمدان قرار دهید. در حالی که شما هستید در زیر ، هرگونه اشیاء سنگین مانند کتابهای نزدیک چرخ را برای افزایش ثبات اضافه کنید. با وزن چرخ ها ، چرخاندن چمدان راحت تر و لرزش کمتر است.

بنابراین لوازم بهداشتی مهم را فراموش نکنید ، مراقب باشید بسته بندی شده و در تمام طول سال ذخیره می شود. فقط در صورت نیاز آن را در چمدان خود بیندازید و مطمئن شوید که کیف لوازم آرایش به راحتی قابل دسترسی است در صورتی که TSA بخواهد آن را بازرسی کند.

در نهایت ، حتماً سنگین ترین لباس های خود را بپوشید تا فضای بیشتری در کیف شما اشغال نکند. برای همه این نکات و نکات دیگر ، فیلم بالا را ببینید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes