بهترین ویژگی هایی که ارزش دانستن درباره Chrome 93 را دارد


تصویر مقاله ای با عنوان ویژگی های برتر که ارزش آن را در Chrome 93 می دانید

Google Chrome نسخه 93 دارای فقط برای هر دو راه اندازی شد دسکتاپ و اندروید. این به روز رسانی ماهانه می تواند به ارمغان بیاورد مجموعه ای ترکیبی از ویژگی های جدید ، تغییرات و تغییرات برای توسعه دهندگان ، اما نسخه 93 دارای پیشرفت های کمی است ارزش دانستن در مورد مصرف کنندگان همچنین از جمله بهبود برنامه های وب Chrome در دسکتاپ ، تغییر در رابط برنامه Android ، گزینه های امنیتی مفید دستگاه به دستگاه و موارد دیگر.

ما تمام ویژگی های جدید را در زیر بررسی می کنیم ، اما اگر می خواهید به روزرسانی Chrome 93 را همین حالا دریافت کنید ، نحوه انجام آن (مراحل مشابه کار بر اندروید و دسکتاپ):

 1. روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پنجره مرورگر کلیک کنید یا ضربه بزنید.
 2. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> درباره Google Chrome تا ببینید آیا آپدیت آماده بارگیری است یا خیر.
 3. در صورت آماده بودن به روز رسانی ، مرورگر را ببندید و راه اندازی مجدد کنید.

همچنین می توانید آخرین نسخه را از صفحه بارگیری Google Chromeبه و حالا به قسمت جدید …

رایانه رومیزی: برنامه های وب را می توان از لینک های URL راه اندازی کرد و از دستگاه های چند صفحه پشتیبانی می کند.

Chrome 93 دارای دو ویژگی جدید برنامه وب برای کاربران دسکتاپ است.

اولین، باز کردن برنامه های وب خارجی از طریق پیوندهای URL در حال حاضر یکپارچه استبه وقتی این ویژگی روشن است ، اگر روی یک پیوند در Chrome کلیک کنید ، برنامه وب را در دستگاه خود نصب کرده اید باز می شود.

به عنوان مثال ، اگر نصب کرده اید YouTube PWA با Chromeبا کلیک روی یک پیوند در YouTube ، ویدیو به جای یک برگه جدید Chrome در PWA باز می شود. این کار برای هر برنامه وب کار نمی کند ، زیرا توسعه دهندگان نیاز به پیاده سازی خود قابلیت ها دارند ، اما برای برنامه هایی که از آن پشتیبانی می کنند یک تغییر مفید خواهد بود. همچنین به طور پیش فرض غیرفعال است و باید با تغییر برخی تنظیمات در منوی پرچم های آزمایش Chrome فعال شود:

 1. Chrome را باز کرده و به آن بروید chrome: // flags / # enable-desktop-pwas-url-handling
 2. انتخاب کنید “فعال شده” از منوی کشویی
 3. در صورت درخواست Chrome را مجدداً راه اندازی کنید.

ویژگی جدید دیگر این است پشتیبانی از چندین صفحه و چندین پنجره برای برنامه های وببه این ویژگی همچنین نیاز به پیاده سازی توسط برنامه نویسان دارد، اما Google پیش بینی می کند که برای بسیاری از انواع برنامه های کاربردی وب مفید باشد ، از جمله:

 • ویرایشگرهای گرافیکی با چندین پنجره à la گیمپ می تواند ابزارهای مختلف ویرایش را در پنجره های دقیق قرار دهد.
 • دفاتر فروش مجازی می توانند روندهای بازار را در پنجره های متعددی نمایش دهند که هر یک از آنها را می توان به صورت تمام صفحه مشاهده کرد.
 • برنامه های نمایش اسلاید می توانند یادداشت ها را روی بلندگوها در صفحه اصلی داخلی و ارائه را روی یک پروژکتور خارجی نمایش دهند.

این برنامه ها اکنون می توانند چندین پنجره را به طور همزمان بر روی یک صفحه نمایش یا در چند صفحه باز کنند ، که باید برای کاربران دارای چندین نمایشگر پیشرفت چشمگیری باشد.

همگام سازی SMS دو عاملی بین دستگاه ها

از نسخه 93 ، Chrome در حال حاضر به صورت خودکار کدهای ورود پیامک را برای احراز هویت دو مرحله ای تشخیص داده و همگام سازی می کند ، اگر در چندین دستگاه با حساب Google خود وارد شده اید – حداقل برای وب سایت هایی که از آن پشتیبانی می کنند. این یکی همچنین نیاز به استقرار توسط توسعه دهندگان دارد، اما به احتمال زیاد وب سایت ها و سرویس های بیشتری در آینده از همگام سازی دو عاملی پشتیبانی می کنند. تا آن موقع، می توانید نحوه عملکرد عملکرد با این را ببینید طرح بندی محل آزمایش گوگل ایجاد کردبه

Android: رابط کاربری جدید و مطالب جستجو با Googleپشتیبانی از اندروید 12

Chrome 93 همچنین در برنامه Chrome Android تغییراتی را در رابط کاربری ایجاد می کند.

اول ، فید اخیراً برای نتایج مداوم نتایج جستجوی Google اصلاح شده است. طرح جدید در ابتدا به عنوان آزمایشی آزمایشی به Chrome در 91 اضافه شد باز کرده و بین صفحات از نوار پیمایش در بالای پنجره Chrome باز کنید. نوار به طور مداوم در نتایج جستجو حرکت می کند ، بنابراین می توانید به سرعت بین صفحات پرش کنید.

Chrome 93 خواندن نقشه ها را آسان تر می کند و گزارش می دهد که نسبت به عکس العمل بیشتری نشان می دهد اجرای اولیه آنها از جمله نوار نتایج جستجوی جدید ، هنوز نیاز است که منوی پرچم های تجربی را جستجو کنید:

 1. در برنامه Chrome Android ، به chrome: // flags # جستجوی مداوم
 2. تنظیم را از منوی کشویی فعال کنید.
 3. در صورت درخواست برنامه را مجدداً راه اندازی کنید.
 4. پس از راه اندازی مجدد برنامه ، در Google جستجو کنید.
 5. یک وب سایت را از نتایج انتخاب کنید. نوار ناوبری جدید برای جستجوی مداوم در بالای نتایج جستجو ظاهر می شود.

Chrome 93 همچنین از رابط Android 12 Material You برای Chrome تلفن همراه پشتیبانی می کند ، البته به عنوان یک ویژگی آزمایشی دیگر.

ویژگی Material You رابط برنامه های پشتیبانی شده Android 12 را تغییر می دهد تا با پس زمینه گوشی شما مطابقت داشته باشد و احتمالاً با بروزرسانی جدید سیستم عامل در ماه های آینده ، گزینه پیش فرض در Chrome برای همه دستگاه های Android 12 خواهد بود. افیا اکنون ، با این حال ، به اندروید 12 بتا احتیاج دارید. از آنجا، پرچم های آزمایشی Chrome را فعال کنید:

 1. برنامه Chrome را باز کنید و به chrome: // flags # پویا-رنگ-اندروید
 2. انتخاب کنید “فعال شده” از منوی کشویی
 3. برای فعال سازی تغییرات ، برنامه را مجدداً راه اندازی کنید.
 4. برای باز کردن صفحه روی یکی از نقشه های اطلاعات URL در بالای فید ضربه بزنید و برای مشاهده گزینه های بیشتر به چپ یا راست بروید

اینها تغییرات اصلی برای کاربران عادی در Chrome 93 هستند ، اما هنوز موارد زیادی برای توسعه دهندگان باید در نظر گرفته شود. ومی توانید همه اینها را بخوانید که در یادداشت هایی برای انتشار به روز رسانیبه

[How To Geek]


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes